Įkraunama...
Įkraunama...

Lidl Lietuvoje

Ar jums atitinka Lidl drabužių dydžiai? Man paskutiniu metu visi kažkokie padidinti pasitaiko.
Atsakyti
QUOTE(delfiuka @ 2017 01 30, 10:54)
Ar jums atitinka Lidl drabužių dydžiai? Man paskutiniu metu visi kažkokie padidinti pasitaiko.

Kaip kas ax.gif Crivit sporto kapriai tikrai didinti 4u.gif
Atsakyti
https://www.lidl-fly...ew/flyer/page/1
Atsakyti
Dzinsai man tiko 36-38 puikiai, linines kelnes 38 man didokos, dukrai su 119cm pirkau timpes 116cm, puikiai tinka, 122 kiek platokos, nu bet jis tokia kudute. Vyrui marskineliai XL puikiai tinka.
Siaip vokieciai prie didesniu zmoniu, tai dydziai "platesni"
Atsakyti
Aš tik vaikiškus rūbus esu pirkus tai savo putliai merginai šeip perku 140dydį, likdlo rubai 128-134 kaip tik, didesnis dydis jau labai dideli
Atsakyti
Ačiū už atsiliepimus, kitąkart iš karto mažesnį dydį imsiu. Bet galėtų ir dydžių skaičiuoklę pataisyt, nes ji siūlo standartinį dydį. Negi Lidl malonu, kai tiek drabužių grąžina tik dėl to, kad dydis išmatavimų neatitinka...
Atsakyti
Sveiki, ar yra galimybė grąžinti dydžiu netikusį apatinį trikotažą (liemenelę)? Net nematuota, tik namuose apsižiūrėjau, kad ne tą dydį pasiėmiau. Čekis yra.
Atsakyti
QUOTE(florete @ 2017 02 03, 20:57)
Sveiki, ar yra galimybė grąžinti dydžiu netikusį apatinį trikotažą (liemenelę)? Net nematuota, tik namuose apsižiūrėjau, kad ne tą dydį pasiėmiau. Čekis yra.

galima, 30 dienu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(rsc @ 2017 02 03, 20:13)
galima, 30 dienu bigsmile.gif

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Buvau maloniai nustebinta, kai perkant Aisberg salota, kasininke prie kasos ja apziurejusi, nusprende, kad pavytusi ir pakeite I grazesne, nors man atrode visai nieko ta salota biggrin.gif Saunuoliai, tikrai smagu.,kad stengiais islaikyti kokybe
Atsakyti
man is viso, Jeruzales parduotuves pardavejos kai kurios tiesiog wub.gif visai ne "pardavejiskos"
Pridavinejau butelius ir kai reikejo jau isspausdinti kvita, uzstrigo aparatas, ir kvito neisspausdino. Taise, taise, paskui pasake, kad pasakyciau kasininkei suma uz butelius ir ji be kvito numinusuos bigsmile.gif taip ir buvo 3 eur visdelto ne maza suma
Atsakyti
QUOTE(rsc @ 2017 02 03, 20:13)
galima, 30 dienu bigsmile.gif

Deja deja...atgal nepriėmė unsure.gif Pareiškė kad apatinis trikotažas atgal nepriimamas. Įdomu kaip yra iš tikrųjų. Lidl puslapyje yra negrąžintinų prekių sąrašas, bet apatinis trikotažas minimas nėra.
Atsakyti