Įkraunama...
Įkraunama...

Lidl Lietuvoje

Nors lidlas nėra mėgiama mano parduotuvė, bet likau nustebus puzlių kainomis. Radau 4000 detalių ir šalia pamačiau 1500 detalių puzle, kaina 4.99. Lygiai tokią pat senukuose nupirkau su 30 proc akcija už 9 eurus.
Atsakyti
Kalvariju Lidl'a siaubia perpardavinetojai unsure.gif Kraunasi net neziuredami, tik kuo daugiau kad spetu prigriebt. Pvz. vakar vienas vyras visus laikrodzius per pora minuciu buvo i maisa susimetes. Tas pats ir su piniginem buvo: sales darbuotojas sake, kad vienas pirkejas 40 pirko. Idomu, ar jie neplanuoja, atsizvelgdami i LT specifika, riboti parduodamu prekiu kiekio? Kaip kiti tinklai daro
Atsakyti
QUOTE(rsc @ 2016 12 07, 00:44)
Kalvariju Lidl'a siaubia perpardavinetojai unsure.gif  Kraunasi net neziuredami, tik kuo daugiau kad spetu prigriebt. Pvz. vakar vienas vyras visus laikrodzius per pora minuciu buvo i maisa susimetes. Tas pats ir su piniginem buvo: sales darbuotojas sake, kad vienas pirkejas 40 pirko. Idomu, ar jie neplanuoja, atsizvelgdami i LT specifika, riboti parduodamu prekiu kiekio? Kaip kiti tinklai daro

Akcijiniam maistui yra limitų. Jei atsirastų daug skundų, gal ir daiktams uždėtų. O kituose tinkluose limitai irgi pagrinde tik maistui būna, nesu pastebėjus, kad būtų uždėta daiktams.
Atsakyti
QUOTE(delfiuka @ 2016 12 07, 00:00)
Akcijiniam maistui yra limitų.

Tik ne Kalvariju parduotuvej arba jie labai dideli - 20 pakeliu sviesto akcijinio dar ne limitas? unsure.gif Maciau kasoj, kaip pirko
Atsakyti
Jeruzaleje irgi turginiai net susimusa, maciau striukiu musi doh.gif, laikrodziu nebuvo nei kvapo pas mus, nes ejau ne 8 ryto. Su maistu maciau, kad pvz. kai buvo Nemateko visciukai pigiau, tai zmones 3 ar keturiese ejo, kad galetu didesni kieki nusipirkti ne buvo leidziama ar 3 vnt. zmogui kazkas tokio. Sviestui neamau, kad ribojimas yra, labiau mesai, zuviai, kad restoranai nesipirktu unsure.gif
Atsakyti
"Vienam pirkėjui galima įsigyti ne daugiau kaip 5 pakuotes šviežių žuvų ir mėsos ir ne daugiau kaip po 1 antrinę pakuotę (dėžę) leidinyje pateiktų kitų maisto prekių. Šis apribojimas netaikomas vaisiams ir daržovėms". Rašo kiekviename leidinio puslapyje. Lidl bent tokius limitus uždeda, kai kitos parduotuvės limitus uždeda tik kelioms rūšims prekių iš viso leidinio. Tai ne Lidl kaltinkit, o perpardavinėtojus.
Atsakyti
http://www.daugakcij...idl-leidinys-28
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2016 12 07, 09:36)
Jeruzaleje irgi turginiai net susimusa,  maciau striukiu musi doh.gif, laikrodziu nebuvo nei kvapo pas mus, nes ejau ne 8 ryto. Su maistu maciau, kad pvz. kai buvo Nemateko visciukai pigiau, tai zmones 3 ar keturiese ejo, kad galetu didesni kieki nusipirkti ne buvo leidziama ar 3 vnt. zmogui kazkas tokio. Sviestui neamau, kad ribojimas yra, labiau mesai, zuviai, kad restoranai nesipirktu  unsure.gif



Aš buvau Žemaitės lidle ketvirtadienį 8 val. 3 min. - laikrodžių jau nebuvo. Pardavėja nuiminėjo jų kainas ir sakė, kad jau nebus. Kraujospūdžių matuoklių gal 3 buvo likę, keli termometrai likę. Šalia su pilnais vežimais stovėjo žmonės. Prisikrovę ne tik dėžučių su šiais priuetaisais bet ir rūbų prisikrovę - nusirenginėjo ir matavosi vietoje.
Aš buvau šokiruota. blink.gif
Atsakyti
Gal turit informacijos kada Lidl atsidaro Panevėžyje.
Atsakyti
Tai su rubais, ypac geresniais tai visada ten matuojasi, kraunasi visus dydzius, paskui grazina dali, kas netiko. As viena dedule taip sugedinau, kai jo vezimas prikrautas buvo vyrisku kelniu, sakau, gal kitiems irgi palikit? Tai sake, kad oasimatuos ir grazins kas netiks doh.gif

Lidls niekas ir nekaltina, jei pas mus dar vis tarybinis deficito mastymas, nieko nepadarysi..deja...nors kokioj UK irgi zmones pries kai kuriu aprduotuviu ispardavimus miega prie duru biggrin.gif buna suluosintu minios zmoniu, nes puola tuntai, minia...zodziu cia vidines kulturos reikalas..as tik dziaugiuosi, kad daugeli dalyku Lidl atejimas pakoegavo, atsirado kitokiu prekiu, ir dalis ju tikrai uz geresne kaina geros kokybes
Atsakyti
QUOTE(viesoji @ 2016 12 07, 16:18)
Aš buvau Žemaitės lidle ketvirtadienį 8 val. 3 min. - laikrodžių jau nebuvo. Pardavėja nuiminėjo jų kainas ir  sakė, kad jau nebus. Kraujospūdžių matuoklių gal 3 buvo likę, keli termometrai likę. Šalia su pilnais vežimais stovėjo žmonės. Prisikrovę ne tik dėžučių su šiais priuetaisais bet ir rūbų prisikrovę - nusirenginėjo ir matavosi vietoje.
Aš buvau šokiruota.  blink.gif


Apie kokius laikrodzius kalbat?

As prigriebiau bevieles ausines-nuosirdziai nusistebejau, kad ju yra.

Man irgi labai pikta, kad pas mus turginiams neriboja pirkti dideliais kiekiais. Savo akym maciau mieste, kir nera Lidl, perpardavinejama patalyne turguje
Atsakyti
Nu Lidl zada ir daugiau atsidaryti, gal tada vis dauges galimybes gauti norimu prekiu. Vokietijoje, tai sitie dalykai internetineje prekyboje galimi, ir uzsakomi, tai tada gausi preke, net nejes i parduotuve ir jei jos ner salia
Atsakyti