Įkraunama...
Įkraunama...

Lidl Lietuvoje

QUOTE(Pingvinukas @ 2016 11 17, 14:27)
Išmanioji, kokie jogurtukai?

Ačiū, kad parašėte apie kremą  4u.gif

Štai toks My Webpage
Yra ir su vaisiais, bet kol dar vaikas mažas ir nesupranta, kad gali būti kitaip, tai duodu šį ax.gif nuo Pieno žvaigždžių išbėrė, tai kažkaip užtaikėm ant šio ir nesigailim.


Dėl eilių pasakysiu, kad ketvirtadieniais ir pirmadieniais jau prieš 8 ryto eilė išsirikiuoja, o, kad matytumėte kaip pensininkai su lazdelėm skuodžia greičiau, nei aš iki naujų prekių biggrin.gif atvažiavus apie 9 ryto jau būna normalesnė situacija smile.gif
Atsakyti
Tik prekiu nebutinai buna biggrin.gif
As kadangi dukra i mokykla nuvezu pries 8, tai 8 apsiperku ir namo dar iki savo darbo. Tai buna, kad ten i vezimus kruvom krauna prekes, ypac patalyne, striukes, kelnes doh.gif, siandien zaislus krove, bet kazkaip nomraliai, as pasiimu, kas reikia ir per 10-15min apsiperku
Atsakyti
Tik prekiu nebutinai buna biggrin.gif
As kadangi dukra i mokykla nuvezu pries 8, tai 8 apsiperku ir namo dar iki savo darbo. Tai buna, kad ten i vezimus kruvom krauna prekes, ypac patalyne, striukes, kelnes doh.gif, siandien zaislus krove, bet kazkaip nomraliai, as pasiimu, kas reikia ir per 10-15min apsiperku
Atsakyti
QUOTE(Betina @ 2016 06 06)

Sviestas Pilos 0,55 Eu pakelis 200 g.- skanus ir teisingos konsistencijos.

Per pusmeti sviesto kaina pakilo gerokai: 0,79 - 0,89 -0,99. Siandien jau 1,09 verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Išmanioji @ 2016 11 17, 18:19)
Štai toks My Webpage
Yra ir su vaisiais, bet kol dar vaikas mažas ir nesupranta, kad gali būti kitaip, tai duodu šį  ax.gif nuo Pieno žvaigždžių išbėrė, tai kažkaip užtaikėm ant šio ir nesigailim.
Dėl eilių pasakysiu, kad ketvirtadieniais ir pirmadieniais jau prieš 8 ryto eilė išsirikiuoja, o, kad matytumėte kaip pensininkai su lazdelėm skuodžia greičiau, nei aš iki naujų prekių biggrin.gif atvažiavus apie 9 ryto jau būna normalesnė situacija  smile.gif

Ačiū, nusipirkau paprasto ir su vaisiais 4u.gif

Betina, aš irgi nustebau dėl sviesto... Negi viskas taip brangs...
Atsakyti
Deja, bet vsur, ir ypac ziema kyla del zaliavos kainos...idomu tik, ar nukris unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alchemie: 19 lapkričio 2016 - 14:47
QUOTE(Betina @ 2016 11 19, 15:17)
Per pusmeti sviesto kaina pakilo gerokai: 0,79 - 0,89 -0,99. Siandien jau 1,09 verysad.gif

Ir aš, kai pamačiau sviesto kainą, vos neapsivožiau unsure.gif , bet kai pamačiau Maximoj sviesto kainą, nusiraminau. Jei Lidle kg kainuoja apie 5€, tai Maximoj 6,5-7,5€. Kosmosas wacko.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moliūtė: 19 lapkričio 2016 - 20:40
Gal kas kuriame Vilniaus Lidle matėt karštų klijų šautuvą? Taip ir neatsirado nuo paskelbtos akcijos verysad.gif
Atsakyti
Pas mus Jeruzaleje buvo tikrai, bet matyt ispirko pirmos dienos ryte
Atsakyti
QUOTE(Moliūtė @ 2016 11 19, 21:39)
Ir aš, kai pamačiau sviesto kainą, vos neapsivožiau unsure.gif , bet kai pamačiau Maximoj sviesto kainą, nusiraminau. Jei Lidle kg kainuoja apie 5€, tai Maximoj 6,5-7,5€. Kosmosas wacko.gif

Prisipirkau Maximoj Dvaro sviesto po 1,06 eur. Teks mažint pyragų kepimo kiekius, jei taip kainos kils..
Atsakyti
QUOTE(Betina @ 2016 11 20, 11:16)
Prisipirkau Maximoj Dvaro sviesto po 1,06 eur. Teks mažint pyragų kepimo kiekius, jei taip kainos kils..

sviestas pigiausias norfoj, pjaustytas gabalais, o jei dar buna sviestui 30proc tai visai super duper kaina.
Atsakyti
http://daugakciju.lt...idl-leidinys-26
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pingvinukas: 21 lapkričio 2016 - 17:48