Įkraunama...
Įkraunama...

Lidl Lietuvoje

QUOTE(odriana @ 2016 06 08, 11:58)
Pilos grietinė 18 proc. - nesu didelė grietinės mėgėja, bet ši grietinė tikrai nustebino, man patiko, skani  thumbup.gif

Pilos sviestas 200g - tikrai skanus, kai bus nuolaida, būtinai dar užsipirksiu  thumbup.gif

Sveikos, sviestą bandėm, patiko, grietinę bandysim, manau nenuvils

gal kas bandėte Formil skalbiklį? nuo rytojaus akcija jam, bandysiu pirkt
Atsakyti
QUOTE(odriana @ 2016 06 08, 13:03)
Bent mums tas riešutų kremas pasirodė šiek tiek per saldus  smile.gif



Pamiršau prirašyti, kad nors ir per saldus, bet man skanus biggrin.gif Kas mėgsta Nutelą, tai šis kremas iš Lidl tikrai turėtų patikti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(karoliukai22 @ 2016 06 07, 20:08)

Fish fingers (žuvų piršteliai)- nepatiko, kažkaip atsilupo viršutinis sluoksnis džiūvėsėlių,prisvilo. Man neskanūs, vaikams skanūs, bet visada pirkdavau tik VICI ir šitų lidlo nepirksiu schmoll.gif



Situos kiskit i orkaite! Man tai skanus sitie pirsteliai, bet prie konsistencijos reikia priprasti, nes tie, kur su sumaltom visom zuvies dalym ir prifarsiruoti skonio stiprikliu aisku skanesni, o cia su file smile.gif


QUOTE(Selga @ 2016 06 07, 20:41)
. Kažkaip gaila, kad lietuviškų prekių ten beveik nėra, o lenkiški dar neišbandyti.



Ir aciu Dievui. Uztenka tu lietuvisku prekiu kitose prekybcentriuose su ju nesveikom kainom.

Lidl lankydavausi, kai gyvenau Svedijoje, tada tai buvo viena prasciausiu parduotuviu. Is naujo ja atradau Lenkijoje. Man dar daug ko is asortimento truksta jose, gal su laiku atsiras smile.gif

Ka galiu pagirti - Pikok desreles (ne tas, kur standartines isvaizdos, o tokias plonesnes, kietame ipakavime.
Pikok kumpius ir desras.
W5 buitine chemija
Cien tam tirkas prekes, kaip serveteles dregnos, duso zele ir t.t.
Pieniskus produktus. Apskritai, lenkiski jogurtai, rugpieniai, pasukos man yra zymiai skanesni. Gaila, kad Mlekovita produkcijos dar neuzmaciau.
Pilos glaistyti sureliai.
Darzoves - liux! Nusipirkau neitiketinai dideli, prisirpusi ir skaniausia Lietuvoje valgyta mango ever!
Duonos, bandeles.

Labai laukiu, kada pasirodys sokoladiniai traskuciais su apelsinais, nes Lenkijos Lidl siuos esu pasirengusi tonm pirkti (saldumynu siaip beveik nevartoju cool.gif )
Atsakyti
QUOTE(ptashka @ 2016 06 08, 14:58)
Ir aciu Dievui. Uztenka tu lietuvisku prekiu kitose prekybcentriuose su ju nesveikom kainom.


Pritariu, bent man lietuviškų prekių galėtų Lidle išvis nebūti. Juk kitos parduotuvės pilnos tų lietuviškų prekių, kam dar reikia vieno PC su jomis?
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2016 06 08, 09:25)
Na va pagaliau pavyko ir man patekti į Lidlą  ax.gif  Važiavom vakar apie 8 val vakaro į Kaune Šiaurės pr esantį Lidlą. Iš pradžių ilgokai ieškojom vietos, kur palikt automobilį.


laba, sakykit o aplink ner kokiu aiksteliu kad palikt masina?galima biski paeit butu? sory uz klausima as ne kauniete, tai nezinau, galvoju apsilankyt, bet pasistatyt pusvalandis, vezimo pusvalandis, prie kasu valanda?
Atsakyti
paliksiu atsiliepimą apie Kauno parduotuves ax.gif Šilainių žymiai mažesnė nei Šiaurės pr. ir nustebino betvarkė: visur visko primėtyta arba tuščios lentynos, kažkoks balaganas, baisiau nei kitose parduotuvėse, turbūt daugiau ten neužsuksiu, ne mano kantrybei blink.gif Šiaurės daug tvarkingiau, tik su parkavimusi tai problema, ypač su išvažiavimu iš ten. Pagrinde kamštis susidaro, nes į vieną eilę aikštelėje susilieja išvažiuojantys ir ieškantys vietos, ieškantys stovi ir laukia kol kas išvažiuos, prasilenkt neįmanoma tai sėdi bendroje eilėje doh.gif Parduotuvėje "kamščiai" dėl močiučių, kurios ateina kaip į parodą bigsmile.gif nei apeisi jų vežimus nei prie lentynos prasibrausi ir nuo jų vaikus saugot reikia, nes nežiūri kur pėdina, gatavos pervažiuoti viską kas kelyje

Akcijinės vaikiškos dešrelės labai patiko, nereikia lupt, kai reikia staigiai pamaitint - super, bet mėsos skyrius 12val. apytuštis blink.gif ten pildo prekėmis ar kaip IKI seniau būdavo, kad jei akcija, tai prekių nėra? g.gif

W5 - kokybės ir kainos santykis puikus
Pienas, miltai - tik juos ir perku kelis metus
Akcijinis alus - mano išrankiajam tiko ir patiko, nes nuo daugumos lietuviško alaus jau po taurės migrena būdavo

gal kas bandėte skystą skalbiklį Formil? blaškausi rizikuot ar vis tik pirkti Perwoll g.gif
Atsakyti
QUOTE(GITALE @ 2016 06 08, 19:16)
laba, sakykit o aplink ner kokiu aiksteliu kad palikt masina?galima biski paeit butu? sory uz klausima as ne kauniete, tai nezinau, galvoju apsilankyt, bet pasistatyt pusvalandis, vezimo pusvalandis, prie kasu valanda?

Na Šiaurės pr parduotuvė yra miegamajam rajone, aplink daugiabučiai, gal ten kur, nors kiemai ganėtinai užstatyti...
Aš tai sakyčiau, nėra ten nieko tokio ypatingo, dėl ko vertėtų net iš kito miesto važiuot ir tiek nepatogumų patirt smile.gif Gal palaukit, kol aprims liaudis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2016 06 08, 08:25)
Visgi labai nedaug ką nupirkom, ir toliau važinėsim į Lenkiją, ten pigiau  ax.gif

mes kažkaip su vyru galvojom, kad pvz. Kaune ir Vilniuje tas Lidl`as gal ir ne toks "gėris", nes galima į tą pačią Lenkiją pavažinėti dažniaus, yra daugiau turgelių ar kokių urmo bazių. Tačiau pvz mano mieste, Klaipėdoje, manau ji gali ir pailnai pasiteisinti, nes mums iki PL tolokai ir gerai reikia apsiskaičiuoti, ar verta važiuoti g.gif
QUOTE(Deme @ 2016 06 08, 10:03)
Bet cia ne tas akcijinis. Yra akcijinis Pilos, bet tas jau gamintas Lenkijoje ir jo svoris 200 g.

Jūs teisi 4u.gif šiandien buvau Lidl`e- radau tokį sviestą, toksmargas popieriukas, su mėlynom gėlytėm ax.gif šito nebandėm
QUOTE(ptashka @ 2016 06 08, 13:58)
Situos kiskit i orkaite! Man tai skanus sitie pirsteliai, bet prie konsistencijos reikia priprasti, nes tie, kur su sumaltom visom zuvies dalym ir prifarsiruoti skonio stiprikliu aisku skanesni, o cia su file smile.gif

dėkui už patarimą 4u.gif o tiesiogįdėti į indą ir viskas? šiek tiek aliejaus?

Aš galiu pasakyti, kad Klaipėdos Lidl`e tikrai yra tvarka- šiendien parkinge buvo 3 reguliuotojai,kurie nurodė, kur važiuoti ir kur yra laisvų vietų , apsauginiai prie įėjimo mandagūs, tikrai įleidžia be eilės tuos, kam reikia, vežimėlius atvežė jauni vaikinukai iš parkingo "būdelių" labai greitai. Mergaitė, kuri dėjo prekes į maišiukus, nes surūšiavo prekes bigsmile.gif vaisiai į vieną,pieno produktai į kitą, o smulkmenėlės į kitą biggrin.gif
Neradau vieno produkto kainos,paklausiau, tai susisiekė per ausines- iškart pasakė ir dar parodė kitos rūšies, kad galėčiau pasirinkti biggrin.gif eilėje prie kasos laukėm apie 3 min lotuliukas.gif

Iš išbandytų:
Solevita ir Dizzy sultys ir nektarai thumbup.gif gal čia ne kažkokie natural, bet skanūs ir rūgštys nekyla.
Vakar virėm Tira dell plikytus ryžius thumbup.gif skanūs ir birūs...arba čia ryžiai tokie arba gera virėja lotuliukas.gif
Bananai šiandien po 0,99, bet vis tiek pirkau, nes ir labai skanūs ir vis tiek pigiau cool.gif

Dar norėjau šparagų, bet jie po 1,99 g.gif gal akcija nuo rytojaus g.gif
Gaila Klp Lidl`e nemačiau nė vieno reklamuojamo vaikiško bodžiuko g.gif arba išpirko arba nėra g.gif
Atsakyti
Apsilankiau ir aš pagaliau biggrin.gif . Išvada, jei šalia gyvenčiau gal ir eičiau, o šiaip pirmas ir paskutinis kartas. Gal kad vakare buvau, lentynos iššluotos, žmonių pilna, su vežimais grūdasi. Pasirinkimas mažas. Jokių bananų ar persikų, dėl ko labiausiai ir važiavau. Išleidau 18 eur, nieko doro nenupirkau, visokių niekų... Ši parduotuvė vis tik ne man biggrin.gif, pasilieku prie motulės maximos, tuo labiau ir ji kainas mažint pradėjo biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2016 06 08, 18:49)
Apsilankiau ir aš pagaliau biggrin.gif . Išvada, jei šalia gyvenčiau gal ir eičiau, o šiaip pirmas ir paskutinis kartas. Gal kad vakare buvau, lentynos iššluotos, žmonių pilna, su vežimais grūdasi. Pasirinkimas mažas. Jokių bananų ar persikų, dėl ko labiausiai ir važiavau. Išleidau 18 eur, nieko doro nenupirkau, visokių niekų... Ši parduotuvė vis tik ne man biggrin.gif, pasilieku prie motulės maximos, tuo labiau ir ji kainas mažint pradėjo biggrin.gif  .


A jau biggrin.gif Aš tai dar laukiu kol padėtis normalizuosis biggrin.gif
O jei rimtai lietuviškos produkcijos mažai tai nesusidraugausiu ir aš su lidl'u ax.gif
Atsakyti
QUOTE(karoliukai22 @ 2016 06 08, 19:46)
mes kažkaip su vyru galvojom, kad pvz. Kaune ir Vilniuje tas Lidl`as gal ir ne toks "gėris", nes galima į tą pačią Lenkiją pavažinėti dažniaus, yra daugiau turgelių ar kokių urmo bazių. Tačiau pvz mano mieste, Klaipėdoje, manau ji gali ir pailnai pasiteisinti, nes mums iki PL tolokai ir gerai reikia apsiskaičiuoti, ar verta važiuoti g.gif

Jūs teisi 4u.gif šiandien buvau Lidl`e- radau tokį sviestą, toksmargas popieriukas, su mėlynom gėlytėm ax.gif šito nebandėm

dėkui už patarimą 4u.gif o tiesiogįdėti į indą ir viskas? šiek tiek aliejaus?

Aš galiu pasakyti, kad Klaipėdos Lidl`e tikrai yra tvarka- šiendien parkinge buvo 3 reguliuotojai,kurie nurodė, kur važiuoti ir kur yra laisvų vietų , apsauginiai prie įėjimo mandagūs, tikrai įleidžia be eilės tuos, kam reikia, vežimėlius atvežė jauni vaikinukai iš parkingo "būdelių" labai greitai. Mergaitė, kuri dėjo prekes į maišiukus, nes surūšiavo prekes bigsmile.gif vaisiai į vieną,pieno produktai į kitą, o smulkmenėlės į kitą biggrin.gif
Neradau vieno produkto kainos,paklausiau, tai susisiekė per ausines- iškart pasakė ir dar parodė kitos rūšies, kad galėčiau pasirinkti biggrin.gif eilėje prie kasos laukėm apie 3 min lotuliukas.gif

Iš išbandytų:
Solevita ir Dizzy sultys ir nektarai thumbup.gif gal čia ne kažkokie natural, bet skanūs ir rūgštys nekyla.
Vakar virėm Tira dell plikytus ryžius thumbup.gif skanūs ir birūs...arba čia ryžiai tokie arba gera virėja lotuliukas.gif
Bananai šiandien po 0,99, bet vis tiek pirkau, nes ir labai skanūs ir vis tiek pigiau cool.gif

Dar norėjau šparagų, bet jie po 1,99 g.gif gal akcija nuo rytojaus g.gif
Gaila Klp Lidl`e nemačiau nė vieno reklamuojamo vaikiško bodžiuko g.gif arba išpirko arba nėra g.gif

Apie Klaipedos Lidl irgi geriausia atsiliepimai. Nemaciau niekur tuscios vietos, kad nebutu kazkokiu prekiu. Tikrai grisiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(karoliukai22 @ 2016 06 08, 18:46)
Dar norėjau šparagų, bet jie po 1,99 g.gif gal akcija nuo rytojaus g.gif

Yep. smile.gif
https://www.lidl-fly...9e-0800274fb806
Atsakyti