Įkraunama...
Įkraunama...

Lidl Lietuvoje

http://daugakciju.lt...idl-leidinys-25
Atsakyti
Labas vakaras! 4u.gif
Gal kas pirkote ir jau gerete malta kava Bellarom "Gold", kuri reklamuojama naujame laikrastuke? Kokie atsiliepimai?
Atsakyti
QUOTE(Renata123 @ 2016 11 14, 20:07)
Labas vakaras! 4u.gif
Gal kas pirkote ir jau gerete malta kava Bellarom "Gold", kuri reklamuojama naujame laikrastuke? Kokie atsiliepimai?

Mes nusipirkome LIDL'e kavą Bellarom Gold 100 proc Arabica, kai per atidarymą buvo jai akcija. Ar jums patiks priklauso nuo to, kokios kavos mėgėjai jūs esate, mums ji pasirodė per daug skrudinta, nes mėgstame švelnesnę: pvz. merrild cafe noir ar Planteur des tropiques 4u.gif

Bellarom Gold užrašai ant pokelio:
Intensity: 5 juodi langeliai iš 7
Flavour: 5 juodi langeliai iš 7
Body: 3 juodi langeliai iš 7
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fukse: 14 lapkričio 2016 - 21:49
QUOTE(fukse @ 2016 11 14, 21:48)
Mes nusipirkome LIDL'e kavą Bellarom...

Aciu labai! 4u.gif Manau musu skoniai sutampa, nes ir mes megstam svelnesne kava. Na, gal reikes pabandymui viena pakeli nusipirkt, o jei patiks, tai ir daugiau.
Atsakyti
Gal bandėte kūno balzamą Nordic? Labai sausėja kūno oda rolleyes.gif
Atsakyti
O man aktualu ranku kremas, kaip ten, nepaziurejau sudeties, sunui nuo slacio kaip dermatitas ant ranku unsure.gif
Atsakyti
Siryt sita prigriebiau. Ne eko sudetis, bet labai reikejo kremo rankoms, dermatitas nuo tokiu oru atsinaujino... kvapas malonus, drekina pakankamai. Suerzintos odos negrauzia. Blauzdoms, kurios itin sausos kremas irgi patiko smile.gif atskirai rankoms kremo neperku, tai nesistebekit pasirinkimu imant kuno krema biggrin.gif

My Webpage

Dar pagirsiu jogurtukus ekologiskus. Vaikas labai megsta, o ir alergijos nera smile.gif

Zemaitiski blynai skanus, kai tingisi gaminti labai gerai smile.gif lietiniai su mesos idaru vyrui nepatiko, o man visai skanus smile.gif

Saldytos uogos ir darzoves taip pat labai tinka ir patinka smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Išmanioji: 17 lapkričio 2016 - 11:43

O sakykit ar eilės dar vis būna didesnės nei kituose PC? Dar neseniai buvau ant "anšlago" užtaikius...

Atsakyti
Kiek pastebėjau antšlagas dažniausiai būna kai prasideda naujos prekės, .t.y. ketvirtadienio ir pirmadienio rytais. O šiaip kiek teko prekintis prieš mane įprastai 2-3 žmonės būna.
Atsakyti
Išmanioji, kokie jogurtukai?

Ačiū, kad parašėte apie kremą 4u.gif
Atsakyti
Nu tai reiks eit pirkti, gal pades vaikui. unsure.gif
Aciu 4u.gif
As tai siandie nupirkau leliu nameli, vena rinkinuka baldu, kaladeliu kibireli. Tiesa kibirelis man, kaip mokomoji piremone, turiu apsakyti, kad uz tokia kaina 6,99eur labai gerai, melyna, geltona, oranzine, zalia ir raudona spalvos, kaladeliu 120, graziai nudazytos, supakuotos i maiselius, patogu nesiotis tam kibiriuke.
Dar pirkau domino, nes jis toks didesnis, paprastas domno maz 6 taskus turi, cia maziau yra ir 9, tai sesim po Kaledu seima losti, mazajai bus skaiciavimo pamoka biggrin.gif
Siandien ryte pas mus buvo eile su vezimais, nes zaislu visi pirko, o dezutes ne mazos kai kuriu, siaip kai paklausiausios prekes jau ispirktos, zmoniu yra, bet prie kasu greita juda. Savaitgali vos radom kur masinas pasistatyti, vyras jau susirauke, bet prisikrove vezima, kazkaip labai greitai praejome eile ir susimokejom, diskomforto nebuvo, vos spejom prekes iskrauti ir jau buvo musu eile moket.
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2016 11 17, 10:07)
O man aktualu ranku kremas, kaip ten, nepaziurejau sudeties, sunui nuo slacio kaip dermatitas ant ranku unsure.gif

Pirkau rankų kremą Cien tą, kur parašyta, kad padidintos koncentracijos, tai jis kaip vazelinas, bet pakankamai malonaus kvapo ir geriasi į odą gerai. Žvarbiu oru manau labai tiks mirksiukas.gif
Atsakyti