Įkraunama...
Įkraunama...

Lidl Lietuvoje

QUOTE(rsc @ 2016 07 29, 17:10)
Siandien Kalvariju g. Lidle zmogus pirko pilna didyji vezima ledu su graikiskais riesutais - matyt, didele seima g.gif



Tie ledai yra skaniausi iš šios serijos. Bent jau mums su vyru. ax.gif
Dėl tokių pirkėjų, kur perka vežimais, ir nelieka poto prekių.
Abejoju ar sau ėmė. Greičiausiai turi kur kaime parduotuvę, vat ir pardavinės po 2 eurus. doh.gif Navarą juk reikia pasidaryt.
O tiems kas turi kaimo sodybas, tai labiau apsimoka pirkti 5 litrų pakuotes. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rodnega @ 2016 07 29, 17:33)
Kauno turguje 1,15 pomidorai. Agurkai 0,50. Nežinau kur tokį stebuklingai pigų turgų radot, bet Kaune pigiau vis tik Lidlas

Kaune pigiausias turgus 25mecio smile.gif ten tikrai visi vaisiai ir darzoves labai pigus
Atsakyti
QUOTE(simpa @ 2016 07 29, 22:39)
Kaune pigiausias turgus 25mecio smile.gif ten tikrai visi vaisiai ir darzoves labai pigus

Reiks pažiūrėt, nors man turgus iš esmės nepatinka. Svarstyklės kažkur užkištos, nematai ką sveria, kiek suskaičiuoja, kiek susumuoja.
Atsakyti
QUOTE(Rodnega @ 2016 07 29, 18:33)
Kauno turguje 1,15 pomidorai. Agurkai 0,50. Nežinau kur tokį stebuklingai pigų turgų radot, bet Kaune pigiau vis tik Lidlas

Du kioskai priešais 25mečio turgų, netoli Savo, stotelėje 4u.gif Gal kartais Jum netoli ar pakeliui 4u.gif Vakar dienos kainos:
pomidorai 60 ct
agurkai 23 ct
vyšnios, slyvos 70 ct
morkos 35 ct
bananai 30 ct (poprasčiai, 60 ct geri)
bulvės 10 ct

QUOTE(simpa @ 2016 07 30, 00:39)
Kaune pigiausias turgus 25mecio smile.gif ten tikrai visi vaisiai ir darzoves labai pigus

Taip, ir pats turgus pigus, bet dažniausiai tuose kioskuose pigiausia. Aš kadangi einu per visą turgų iš namų, iš pradžių ten kainas pažiūriu, paskui kioskuose palyginu smile.gif 4u.gif

Sakyčiau visai neblogas dar šeštadieninis turgus Čėčėnijos aikštėje smile.gif Taip pat pigiau, nei Lidle (jei jau apie jį kalbam), tuo labiau Maximoje 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2016 07 30, 19:22)
Sakyčiau visai neblogas dar šeštadieninis turgus Čėčėnijos aikštėje  smile.gif Taip pat pigiau, nei Lidle (jei jau apie jį kalbam), tuo labiau Maximoje  4u.gif

oi ne ne šitas turgus prie mano namų. Tai paprastam turgely pigiau nei tam 6dienio "ukininku" turguje. Negaliu suprast kodėl ten taip viskas brangu. Kartais nueinam su šuniu ryte pasivaikščiodami, bet praktiškai niekada nieko neperku schmoll.gif vieną kartą pas mėsininkus pasiėmiau jautienos faršo 3 kilus, supakuoti į plastikus. Grįžau sudėjau į šaldiklį, po kurio laiko apsižiūrėjau kad ten tik po 800g supakuota, o pardavė kaip po 1kg doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2016 07 30, 22:11)
oi ne ne šitas turgus prie mano namų. Tai paprastam turgely pigiau nei tam 6dienio "ukininku" turguje.

Ane? Na gal smile.gif Aš tik kartą buvau ten pastarojo mėnesio bėgyje. Tai tikrai pigiai pirkau bulves, vyšnias ir grybus. Na bent jau pigiau, nei pas mus Sauleteky smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2016 07 30, 20:15)
Ane? Na gal  smile.gif  Aš tik kartą buvau ten pastarojo mėnesio bėgyje. Tai tikrai pigiai pirkau bulves, vyšnias ir grybus. Na bent jau pigiau, nei pas mus Sauleteky  smile.gif

jum gal taip pasiseke, nes tie kurie suvaziuoja 6dieniais tai man konkretus nesusipratimas biggrin.gif Va su 25mecio kioskais mane labai sudominot, sake dar pigus kioskai yra prie kreves maximos.
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2016 07 30, 22:20)
dar pigus kioskai yra prie kreves maximos.

Patikrinsiu bigsmile.gif
Atsakyti
Nuo rugpj 4 lidle kanceliarinių bus, pažiūrėjau visai įdomių dalykų . Flomasteriai po eurą. Reiks nulekt.
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2016 07 31, 13:36)
Nuo rugpj 4 lidle kanceliarinių bus, pažiūrėjau visai įdomių dalykų . Flomasteriai po eurą. Reiks nulekt.


O kur radot lankstinuką?


Beje, gal kas žinot, ar reikia saugoti įpakavimus prekių, kurioms duodama 3 metų garantija? g.gif

Atsakyti
QUOTE(odriana @ 2016 07 31, 15:40)
O kur radot lankstinuką?
Beje, gal kas žinot, ar reikia saugoti įpakavimus prekių, kurioms duodama 3 metų garantija?  g.gif

is parduotuves pasiemiau nauja leidini
Atsakyti
Gal kas pirkote patalynę, kuri parodyta laikraštuke. Įdomu kaip kokybė?
Atsakyti