Įkraunama...
Įkraunama...

Lidl Lietuvoje

QUOTE(karoliukai22 @ 2016 06 07, 20:08)

Sviestas Pilos- puikus sviestas, niekuo neprastenis, irgi minėto Rokiškio pieno gamybos biggrin.gif


Aš ant sviesto radau parašyta gamintojas Mlekpol, Lenkija.
Atsakyti
Girdėjau, kad gan mažai lietuviškos produkcijos. Tiesa? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Nastya @ 2016 06 08, 00:15)
Girdėjau, kad gan mažai lietuviškos produkcijos. Tiesa?  ax.gif

tiesa
Atsakyti
QUOTE(Betina @ 2016 06 07, 22:52)
Aš ant sviesto radau parašyta gamintojas Mlekpol, Lenkija.

tikrai taip.Tai pat ir 12 proc. grietinė Mlekpol,1,5 proc. kefyras lenkiškas,kito gamintojo.Na,man abu skanūs.
Tuo tarpu,Balkanų tipo sūris salotoms pagamintas Čekijoje.
O akcijiniai varškės sūreliai Varėnoje.
Papildyta:
QUOTE(Nastya @ 2016 06 08, 00:15)
Girdėjau, kad gan mažai lietuviškos produkcijos. Tiesa?  ax.gif

apie penktadalis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wer: 08 birželio 2016 - 07:19
Na va pagaliau pavyko ir man patekti į Lidlą ax.gif Važiavom vakar apie 8 val vakaro į Kaune Šiaurės pr esantį Lidlą. Iš pradžių ilgokai ieškojom vietos, kur palikt automobilį. Paskui atstovėjom eilę, kad gaut vežimėlį. Tada įžengę vidun pamatėm tokią tirštą minią, kad nusprendėm, jog su vaikais neįmanoma bus brautis, sutrips juos ten doh.gif Tad vyras pabuvo su vaikais lauke, kol aš suruošiau pirkinius, paskui apsikeitėm, jis atstovėjo eilę (ir tikrai ne 10 min, o apie valandą wink.gif ), o mes su vaikais pasivaikščiojom lauke.

Lidlas manęs nei nustebino, nei nuvylė, esam buvę tiek Lenkijoje, tik kitose šalyse šito tinklo parduotuvėse. O štai vyras mano sako, kad net lyginant su Suvalkais labai prastas pasirinkimas, visko kone tris kartus mažiau g.gif Man pačiai tai panašiai viskas pasirodė, prekių asortimentas siauras, bet nieko kito ir nesitikėjau. Labai daug produktų buvo išpirkta, tiesiog tuščios lentynos.
Kai kurie produktai ir be nuolaidų pigiau, nei kitur. Visgi labai nedaug ką nupirkom, ir toliau važinėsim į Lenkiją, ten pigiau ax.gif

Na o pabandymui pirkom: nektarinus, cukinijas, greipfrutus, duoną, miuslius, sausus pusryčius, bandelę, riešutų sviestą, tortilijas, pesto padažą, spalvotus makaronus, mineralinio vandens bloką, kapučino miltelius, vaikiškų timpių komplektą, Cien rankų kremą, W7 indaplovės tabletes, šiukšlių maišus, dantų šepetukus.

Smagu, kad atsidarė naujas tinklas, bet kitą kartą apsilankysiu tik kai nuslugs ažiotažas, nes dabartinės eilės ir minios kažkoks beprotnamis schmoll.gif Labai nesmagu apsipirkinėti, o su vaikais sakyčiau beveik neįmanoma, na aš bent su savais nedrįsčiau ten viena eiti...
Atsakyti
QUOTE(Betina @ 2016 06 07, 22:52)
Aš ant sviesto radau parašyta gamintojas Mlekpol, Lenkija.

Valgom pusrycius, sviestas pries nosi biggrin.gif
Gal imatysit apacioje 4u.gif
http://s011.radikal....3018cda7b89.jpg

Pirkta Klaipedoje 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(karoliukai22 @ 2016 06 08, 09:58)
Valgom pusrycius, sviestas pries nosi biggrin.gif
Gal imatysit apacioje 4u.gif
http://s011.radikal....3018cda7b89.jpg

Pirkta Klaipedoje 4u.gif

Bet cia ne tas akcijinis. Yra akcijinis Pilos, bet tas jau gamintas Lenkijoje ir jo svoris 200 g.
Atsakyti
Vakar atvežė riešutų rinkinį, pirktą LIDL Anglijoje. Aprašyme yra ir lietuvių kalba.
Šaunuoliai LIDL, neskirsto produktų rytų Europa - vakarų Europa. Gaunam tą pačią kokybę kaip ir anglai ar vokiečiai.
Atsakyti
Pilos grietinė 18 proc. - nesu didelė grietinės mėgėja, bet ši grietinė tikrai nustebino, man patiko, skani thumbup.gif

Pilos sviestas 200g - tikrai skanus, kai bus nuolaida, būtinai dar užsipirksiu thumbup.gif

Vaniliniai varškės sūreliai Pilos - tiesiog baisaus skonio. Pirkau, nes daug kas gyrė. Tikrai nesuprantu kodėl... Jie turi kažkokį keistą skonį... Labai nepatiko doh.gif

Ledai su karamele vafliniame indelyje - neblogi, šiek tiek priminė Dadu. Galėtų būti daugiau to karamelinio įdaro viduje.

Visų tiek išgirtas pieniškas šokoladas žydroje pakuotėje - nepatiko, tiesiog pigaus skonio šokoladas. Man keista, kad kažkam priminė Kinder ar Milka g.gif

Beje, dauguma kitų šokoladų ir saldainių man pasirodė brangoki, o ir sudėtys labai šiaip sau... schmoll.gif

Mister Choc Caramel & Biscuit batonėliai - būtų kaip ir nieko, bet man visai neskanus tas sausainio sluoksnis.

Pilos vaisių skonio jogurtas - desertas su migdolais ir marcipanais - riebokas, malonios kreminės tekstūros, "sunkus", man per saldus (nors ir mėgstu saldžiai). Tikrai nesakau, kad neskanus, bet manau, kad daugiau nepirksiu.

Karštos mažos picos išsinešimui - skanus padas, bet kas ant viršaus - tikrai nesužavėjo.

Daug kas kas giria rankų kremus mažose pakuotėse, bet 99ct už tokį mažą kiekį ir labai šiaip sau sudėtį, tai tikrai nieko gero... schmoll.gif

Vokiška žolelių arbata LORD NELSON Wellnesstee Körper Balance - tikrai nebloga, tik šiek tiek turi tokio kartumo (cukraus įprastai nededu, o vat į šią arbatą jau norisi įsidėti.) Mielai norėčiau išbandyti dar šios firmos arbatų, mačiau yra dar ne viena rūšis.

Kakava geltonoje pakuotėje su beždžionėle - skani, sudėtis irgi nėra labai baisi (žinoma, sveikiausia rinktis kakavą be priedų, bet man tokia nevisada skani), manau, bus kartojama tikrai.
Papildyta:

PS: Klausimas ne visai į temą, bet... ar yra WC Lidl? Mokamas ar nemokamas? Ačiū.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo odriana: 08 birželio 2016 - 10:57
Naudojame daug Nutella'os. Perkame Vokietijoje, nes ten geresnė sudėtis. Nupirkome riešutų kremą LIDL'e - sudėtis panaši į vokiškos nutellos, kaina superinė, skonis priimtinas. Pabandykite!
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2016 06 08, 13:00)
Naudojame daug Nutella'os. Perkame Vokietijoje, nes ten geresnė sudėtis. Nupirkome riešutų kremą LIDL'e - sudėtis panaši į vokiškos nutellos, kaina superinė, skonis priimtinas. Pabandykite!


Bent mums tas riešutų kremas pasirodė šiek tiek per saldus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(odriana @ 2016 06 08, 10:58)

Papildyta:

PS: Klausimas ne visai į temą, bet... ar yra WC Lidl? Mokamas ar nemokamas? Ačiū.

Yra. Nemokamas.
Atsakyti