Įkraunama...
Įkraunama...

Lidl Lietuvoje

QUOTE(linamog @ 2016 07 28, 10:36)
Mes turim turgu salia. Viskas brangiau nei Maximoj, apie Lidla net nekalbu.

Klaipedoje gyvena mano mama. Jai labai pigu pirkti is bobuliu, prekiaujanciu lauke tiesiog. Salia Simonaitytes g Iki parduotuves mirksiukas.gif Kainos kaip pas mus Kaune, kur aprasiau auksciau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2016 07 28, 09:14)
Kitokias - Maximoje (Senukuose, Prismoje ir tt)  drinks_cheers.gif , bet as vis dar apie maista  smile.gif  Neturejau omeny, kad visai nebunu niekad Maximoje, apsilankau ten karta i kelis menesius, kai pvz nuolaida visiems rubams buna ar zaislams. Bet maisto ten neperku, nes na man brangu ir yra kur pigiau  ax.gif  Todel nelyginu Lidlo kainu su Maximos kainomis, bei Lidlo nuolaidu su Maximos nuolaidomis, o lyginu su tokiomis kainomis, kuriomis perku kitur  smile.gif
Kas perka viska Maximoje, na gal tikiu, kad Lidlo super nuolaidos atrodo, palyginti su ja  mastau.gif 
Pasidalinau temoje savo pastebejimu, kad dabar man jau nebeapsimoka tu keliu nuolaidiniu vaisiu ir darzoviu pirkti Lidle, kaip kad dariau dar pries kelias savaites. Nes turgeliuose viskas jau gerokai pigiau (naturalu, sunoko Lenkijos derlius  biggrin.gif ). Na keli pvz: pomidorai turgelyje 60 ct, Lidle 99 ct, sparagai turgelyje 70 ct, Lidle sia savaite 2 eur, kita su nuolaida 1.39, agurkai turgelyje 20 ct, Lidle 79 ct. Ir tt.
Kas neturi salia turgelio (ar nemegsta lankytis ar dar kas nors), tam gal tebeidomios Lidlo akcijos ir pasiulymai (konkreciai vaisiams ir darzovems. O kas neperka mesos Lenkijoje, kaip kad mes darom, gal dziaugiasi Lidlo akcijomis mesai bigsmile.gif ).
As tik pasidalinau mintim, kad gaila, nuolaidos jau nebe tokios patrauklios mano akimis, kaip pradzioje, man beliko tik piena pirkti...(turint omeny musu seimos vartojamus produktus ir apsipirkimo strategijas  biggrin.gif )

Kur čia toks turgus ??? g.gif pas mus Šiauliuose tokių kainų nėra , viskas brangiau nei Maximoj , tik trešnės ir šilauogės pigiau , daugiau viskas brangu gun_rifle.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2016 07 28, 09:14)
Kitokias - Maximoje (Senukuose, Prismoje ir tt)  drinks_cheers.gif , bet as vis dar apie maista  smile.gif  Neturejau omeny, kad visai nebunu niekad Maximoje, apsilankau ten karta i kelis menesius, kai pvz nuolaida visiems rubams buna ar zaislams. Bet maisto ten neperku, nes na man brangu ir yra kur pigiau  ax.gif  Todel nelyginu Lidlo kainu su Maximos kainomis, bei Lidlo nuolaidu su Maximos nuolaidomis, o lyginu su tokiomis kainomis, kuriomis perku kitur  smile.gif
Kas perka viska Maximoje, na gal tikiu, kad Lidlo super nuolaidos atrodo, palyginti su ja  mastau.gif 
Pasidalinau temoje savo pastebejimu, kad dabar man jau nebeapsimoka tu keliu nuolaidiniu vaisiu ir darzoviu pirkti Lidle, kaip kad dariau dar pries kelias savaites. Nes turgeliuose viskas jau gerokai pigiau (naturalu, sunoko Lenkijos derlius  biggrin.gif ). Na keli pvz: pomidorai turgelyje 60 ct, Lidle 99 ct, sparagai turgelyje 70 ct, Lidle sia savaite 2 eur, kita su nuolaida 1.39, agurkai turgelyje 20 ct, Lidle 79 ct. Ir tt.
Kas neturi salia turgelio (ar nemegsta lankytis ar dar kas nors), tam gal tebeidomios Lidlo akcijos ir pasiulymai (konkreciai vaisiams ir darzovems. O kas neperka mesos Lenkijoje, kaip kad mes darom, gal dziaugiasi Lidlo akcijomis mesai bigsmile.gif ).
As tik pasidalinau mintim, kad gaila, nuolaidos jau nebe tokios patrauklios mano akimis, kaip pradzioje, man beliko tik piena pirkti...(turint omeny musu seimos vartojamus produktus ir apsipirkimo strategijas  biggrin.gif )
Šiandien buvom Vilniaus Lidle Kalvarijų gatvėje (dingo elektra, tad teko po Kalvarijų turgaus grįžti vėliau atgal, sakė, kad elektra atsirado už 0,5 val), tai agurkai LIDL'e po 0,29 €/kg (pomidorų kainos deja nepažiūrėjau), Kalvarijų turguje pigiausiai radome normalios išvaizdos agurkus 0,50 €/kg, labai gražios išvaizdos 0,60-0,70 €/kg, o pomidorai pigiausi 0,80 €/kg.
Atsakyti
QUOTE(fukse @ 2016 07 28, 14:25)
tai agurkai LIDL'e po 0,29 €/kg (pomidorų kainos deja nepažiūrėjau)

Ką tik buvau Lidle Kaune. Taip, agurkai iš tiesų po 0,29. Po 0.79 jie kainavo šį pirmadienį. Pomidorai kaip ir pirmadienį, taip ir šiandien po 0.99.
Va ko nebuvo, tai mano perkamo pieno po 0.45. Matyt į vakarą išpirko. Tai nusivyliau Lidlu galūtinai schmoll.gif
Atsakyti
O įdomu kanceliarinės prekės LIDL'e būna ar niekada?
Atsakyti
Siandien Kalvariju g. Lidle zmogus pirko pilna didyji vezima ledu su graikiskais riesutais - matyt, didele seima g.gif


Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2016 07 28, 08:14)
Na keli pvz: pomidorai turgelyje 60 ct, Lidle 99 ct, sparagai turgelyje 70 ct, Lidle sia savaite 2 eur, kita su nuolaida 1.39, agurkai turgelyje 20 ct, Lidle 79 ct. Ir tt.


Kauno turguje 1,15 pomidorai. Agurkai 0,50. Nežinau kur tokį stebuklingai pigų turgų radot, bet Kaune pigiau vis tik Lidlas
Atsakyti
QUOTE(rsc @ 2016 07 29, 18:10)
Siandien Kalvariju g. Lidle zmogus pirko pilna didyji vezima ledu su graikiskais riesutais - matyt, didele seima g.gif

arba didelis kaimas zmoniu kuris ateis apsipirkt ledu i jo kioska, taip.. tai dedele grazi seima
Atsakyti
O man tai patinka lidl, tik gaila kad labai nedaug jų yra unsure.gif
Atsakyti
Prekių asortimentu negaliu skųstis, ypač bandelės patinka biggrin.gif krosanai su kumpiu ir sūriu tobuli wub.gif bet va kas nepatinka, tai kad nėra krepšelių (taip, yra mažesni vežimėliai, bet kai perki 2 prekes, tai ir jo nesinori imt) ir nėra expres kasų. Mum ši parduotuvė artimiausia, tai būna užbėgi kokio sviesto ir stovi eiles kilometrines.
Atsakyti
QUOTE(rsc @ 2016 07 29, 16:10)
Siandien Kalvariju g. Lidle zmogus pirko pilna didyji vezima ledu su graikiskais riesutais - matyt, didele seima g.gif

oi nebutinai. mano pažįstama turi kaimo turizmo sodybą, susitikau lidle prisikrovius aisbergo salotu, duonu ir t.t.. sake puikiai tinka pobūviams smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Forgete: 29 liepos 2016 - 18:11
QUOTE(Loranija @ 2016 07 29, 17:46)
Prekių asortimentu negaliu skųstis, ypač bandelės patinka biggrin.gif krosanai su kumpiu ir sūriu tobuli wub.gif bet va kas nepatinka, tai kad nėra krepšelių (taip, yra mažesni vežimėliai, bet kai perki 2 prekes, tai ir jo nesinori imt) ir nėra expres kasų. Mum ši parduotuvė artimiausia, tai būna užbėgi kokio sviesto ir stovi eiles kilometrines.


Svarbiausio nepaminėjau biggrin.gif labiausiai man patinka tai, kad visos prekės rūšys yra vienoj vietoj. T.y kokios sultys neišmėtytos po visą parduotuvę, kaip kad kokioj maximoj. Ir nereik pereit drabužių, žaislų, gyvūnų ėdalo ir kitokių skyrių, kol pagaliau pasieki maistą. Viskas vyksta greit, kaip aš mėgstu: atėjai, susirinkai ir išėjai
Atsakyti