Įkraunama...
Įkraunama...

Lidl Lietuvoje

QUOTE(dontstop @ 2016 07 25, 16:30)
Įdomus ir man daiktų skyrelis  drinks_cheers.gif , pirkau jau smulkintuvą, rūbų...O turėjau omeny daugiau maisto akcijas, na man taip gaunasi, kad kiekvieną savaitę vis mažiau išsirašau, o šią savaitę išvis nieko...Būdavo gerų akcijų vaisiams, daržovėms, čia buvo kaip ir stiprioji Lidlo pusė, bet dabar tikrai viskas pigiau turgeliuose/kioskeliuose...

Aš turgeliuose nesilankau, bet pavyzdžiui persikai ir nektarinai per akcijas pigiau, kai kitose parduotuvėse mažesnių kainų nei euras už kilogramą tikrai nemačiau. Ir trešnės dabar labai pigiai, kai Maximoj net su nuolaida kainuoja euru brangiau, trumpavaisiai agurkai Lidl irgi beveik dvigubai pigiau.
Atsakyti
QUOTE(delfiuka @ 2016 07 25, 23:00)
Aš turgeliuose nesilankau,

O aš nesilankau Maximoj su jos nenormaliom kainom smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2016 07 25, 13:40)

Na o akcijos kuo toliau, tuo prastesnės, su kiekviena savaite vis mažiau vertos dėmesio, ar tik man taip atrodo  g.gif  Šiai savaitei pirkau tik pieno....

Ir be akcijiniu prekiu man labai patinka 4u.gif Nemegstu slampineti be reikalo po parduotuves, tai cia nuejai-pasiemei ko reikia-susimokejai ir apsiprekinai momentaliai bigsmile.gif
Atsakyti
Ar vakare pavyko kam nors tresniu gauti? g.gif
Atsakyti
Pavyzdžiui- kava kituose prekybcentriuose su akcija kainuoja tiek pat kaip ir lidle tik be akcijos.
Atsakyti
QUOTE(Tučka @ 2016 07 26, 18:41)
Ar vakare pavyko kam nors tresniu gauti?  g.gif

Man Klaipedoj nepavyko.
Atsakyti
QUOTE(Tučka @ 2016 07 26, 18:41)
Ar vakare pavyko kam nors tresniu gauti?  g.gif



Vakar po piet buvau Kalvarijų pardėj, tai trešnių nebuvo.
Atsakyti
QUOTE(lellyte@ @ 2016 07 26, 19:42)
Pavyzdžiui- kava kituose prekybcentriuose su akcija kainuoja  tiek pat kaip ir lidle tik be akcijos.

Ir pienas 4u.gif O daugiau iš mūsų vartojamų produktų niekas (kavos nevartojam)...
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2016 07 26, 08:19)
O aš nesilankau Maximoj su jos nenormaliom kainom  smile.gif

O kanceliarines, higienos ir kitokias prekes irgi turgeliuose perkat?
Atsakyti
QUOTE(delfiuka @ 2016 07 28, 08:47)
O kanceliarines, higienos ir kitokias prekes irgi turgeliuose perkat?

O tai siomis prekemis tik Maxima prekiauja?
Atsakyti
QUOTE(delfiuka @ 2016 07 28, 09:47)
O kanceliarines, higienos ir kitokias prekes irgi turgeliuose perkat?

Kitokias - Maximoje (Senukuose, Prismoje ir tt) drinks_cheers.gif , bet as vis dar apie maista smile.gif Neturejau omeny, kad visai nebunu niekad Maximoje, apsilankau ten karta i kelis menesius, kai pvz nuolaida visiems rubams buna ar zaislams. Bet maisto ten neperku, nes na man brangu ir yra kur pigiau ax.gif Todel nelyginu Lidlo kainu su Maximos kainomis, bei Lidlo nuolaidu su Maximos nuolaidomis, o lyginu su tokiomis kainomis, kuriomis perku kitur smile.gif
Kas perka viska Maximoje, na gal tikiu, kad Lidlo super nuolaidos atrodo, palyginti su ja mastau.gif
Pasidalinau temoje savo pastebejimu, kad dabar man jau nebeapsimoka tu keliu nuolaidiniu vaisiu ir darzoviu pirkti Lidle, kaip kad dariau dar pries kelias savaites. Nes turgeliuose viskas jau gerokai pigiau (naturalu, sunoko Lenkijos derlius biggrin.gif ). Na keli pvz: pomidorai turgelyje 60 ct, Lidle 99 ct, sparagai turgelyje 70 ct, Lidle sia savaite 2 eur, kita su nuolaida 1.39, agurkai turgelyje 20 ct, Lidle 79 ct. Ir tt.
Kas neturi salia turgelio (ar nemegsta lankytis ar dar kas nors), tam gal tebeidomios Lidlo akcijos ir pasiulymai (konkreciai vaisiams ir darzovems. O kas neperka mesos Lenkijoje, kaip kad mes darom, gal dziaugiasi Lidlo akcijomis mesai bigsmile.gif ).
As tik pasidalinau mintim, kad gaila, nuolaidos jau nebe tokios patrauklios mano akimis, kaip pradzioje, man beliko tik piena pirkti...(turint omeny musu seimos vartojamus produktus ir apsipirkimo strategijas biggrin.gif )
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2016 07 28, 09:14)
Kas neturi salia turgelio (ar nemegsta lankytis ar dar kas nors), tam gal tebeidomios Lidlo akcijos ir pasiulymai (konkreciai vaisiams ir darzovems. O kas neperka mesos Lenkijoje, kaip kad mes darom, gal dziaugiasi Lidlo akcijomis mesai bigsmile.gif ).

Mes turim turgu salia. Viskas brangiau nei Maximoj, apie Lidla net nekalbu.
Atsakyti