Įkraunama...
Įkraunama...

Lidl Lietuvoje

QUOTE(taweli @ 2016 07 23, 05:24)
Parduotuvė,kai parduotuvė tik gal neįprasta,kad nėra krepšelių ir informacijos kasos jokios. Buvo įmušę kainą,kuri buvo pav6aizduota kita,tai kasininkė tik pasakė,kad nežino nieko,nors kaina jai prieš nosį buvo smile.gif

Jei blogą kainą įmuša, norisi grąžinti prekę arba kreiptis dėl garantinio aptarnavimo, reikia darbuotojų prašyt, kad pakviestų parduotuvės vadovą.
Atsakyti
QUOTE(baltagėlė @ 2016 07 24, 00:12)
drinks_cheers.gif Dar vienas pliusas, kad  visų Lidl'o parduotuvių išplanavimas vienodas. Teko nesenai užsukti į Iki parduotuvę kitame mieste. O vargeli, kiek užtrukom, kol radom reikiamas prekes  doh.gif



Kol kas teko būti visuose Vilniaus Lidl`uose, tai Naujininkuose išdėstymas yra veidrodinis palyginus su kitais.
Pažiūrėsim kaip bus dar trijuose Lild`uose, kur atsidarys Vilniuje.


Vakar Ateities parduotuvėje pastebėjau, kad šaldytuvų mėsai, vištienai pristatė daugiau. bigsmile.gif Matyt jau skaičiuoja lietuvių pajėgumus ir poreikius akcijinėms prekėms. bigsmile.gif
Beto radau akcijinius persikus. Net nesitikėjau. irnesakyk.gif

Atsakyti
LIDL (07.28 - 08.03)
Atsakyti
QUOTE(delfiuka @ 2016 07 24, 00:17)
Jei blogą kainą įmuša, norisi grąžinti prekę arba kreiptis dėl garantinio aptarnavimo, reikia darbuotojų prašyt, kad pakviestų parduotuvės vadovą.

Grąžinant prekę, man parduotuvės vadovo nekvietė schmoll.gif Viską labai greitai sutvarkė pati pardavėja cool.gif
Atsakyti
QUOTE(ERVInga @ 2016 07 25, 14:45)
Grąžinant prekę, man parduotuvės vadovo nekvietė schmoll.gif Viską labai greitai sutvarkė pati pardavėja  cool.gif

Pacitavau Lidl aptarnavimo skyrių, kai kreipiausi el. paštu klausdama, kaip grąžinti prekę. Manau, kad ne visos pardavėjos gali mokėti grąžinimus daryt, ypač jei kreipiamasi dėl garantinio aptarnavimo.
Atsakyti
Nepatinka štai kas:
nėra tualeto (arba neradau? g.gif )
nėra matavimosi kabinų (online kalkuliatorius imho niekam tikęs)
neparduoda kasose telefono sąskaitų papildymų
nėra spaudos stovo

Patinka:
8-9 ryto nėra daug žmonių ir visai nėra eilių, pavyksta apsipirkti su vaikais greitai thumbup.gif
išplanavimas ir prekių išdėstymas taip pat padeda apsipirkti greitai ir paimti tiksliai ko atėjai;
puikiai dirba kasininkės, greitos, mandagios 4u.gif

Na o akcijos kuo toliau, tuo prastesnės, su kiekviena savaite vis mažiau vertos dėmesio, ar tik man taip atrodo g.gif Šiai savaitei pirkau tik pieno....
Atsakyti
Su akcijom tai visiems juk neįtiksi... Vieni mėsos nori, antri - daržovių ir vaisių, treti - egzotiškesnio maisto. Man asmeniškai įdomus daiktų skyrelis, patinka, kad kartais įdomių, negirdėtų prietaisų paduoda. Šiandien buvau Lidl, tai prie drabužių krūva moteriškių grūdosi, kasose žmonės irgi pakankamai daug prisikrovę buvo. Vadinasi, kitiems užtenka tų akcijų smile.gif Šiaip pastebėjau, kad lyg ir praėjimai platesni tapo, anksčiau jei šalia stovėdavo du vežimai, reikėdavo vieną pastumt, kad būtų įmanoma praeit, dabar jau įmanoma pralįst. Kai ir šiaip žmonių srautas jau sumažėjęs biggrin.gif O man norėtųsi platesnio kosmetikos asortimento, mačiau, kad kitos šalys turi dekoratyvinės Cien kosmetikos.
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2016 07 25, 14:40)


Na o akcijos kuo toliau, tuo prastesnės, su kiekviena savaite vis mažiau vertos dėmesio, ar tik man taip atrodo  g.gif  Šiai savaitei pirkau tik pieno....


Ir aš tą patį pagalvojau g.gif , ar netaps viskas panašu kaip ir kituose PC, kažkodėl toj Lietuvėlėj viskas kitaip nei visur schmoll.gif

Kepamos bandelės pusryčiams kol kas tikrai skanesnės nei kitur ir pigesnės 4u.gif, patinka valstiečių , su sezamu smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(delfiuka @ 2016 07 25, 16:13)
Su akcijom tai visiems juk neįtiksi... Vieni mėsos nori, antri - daržovių ir vaisių, treti - egzotiškesnio maisto. Man asmeniškai įdomus daiktų skyrelis, patinka, kad kartais įdomių, negirdėtų prietaisų paduoda. Šiandien buvau Lidl, tai prie drabužių krūva moteriškių grūdosi,

Įdomus ir man daiktų skyrelis drinks_cheers.gif , pirkau jau smulkintuvą, rūbų...O turėjau omeny daugiau maisto akcijas, na man taip gaunasi, kad kiekvieną savaitę vis mažiau išsirašau, o šią savaitę išvis nieko...Būdavo gerų akcijų vaisiams, daržovėms, čia buvo kaip ir stiprioji Lidlo pusė, bet dabar tikrai viskas pigiau turgeliuose/kioskeliuose...
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2016 07 25, 13:40)
Nepatinka štai kas:
nėra tualeto (arba neradau?  g.gif )



wc yra visuose pc Lidl, tik reikia paprašyti darbuotojų, kad parodytų kur. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2016 07 25, 14:40)
Nepatinka štai kas:

neparduoda kasose telefono sąskaitų papildymų


O man kaip tik pliusas.
Man atrodo, kad kasoje dėl to greičiau ir aptarnauja. Nereikia kuistis kasininkei ieškoti kodų, kad atspausdinti sąskaitos papildymą, kad niekas neateina sumokėt buto mokesčių ar neperka teleloto bilietų (teko kartą matyti kai dienos pabaigoje kasininkė lakstė po kitas kasas ir ieškojo, o laikas tai eina)...


QUOTE(dontstop @ 2016 07 25, 14:40)
Na o akcijos kuo toliau, tuo prastesnės, su kiekviena savaite vis mažiau vertos dėmesio, ar tik man taip atrodo  g.gif  Šiai savaitei pirkau tik pieno....


g.gif Aš kiekvieną savaitę randu ko nusipirkti iš akcijinių prekių. Ir mėsos ir daržovių, sūrio. Ledus perkam. Tiesa, pramoninių prekių nėra poreikio, tai ir neperku.


Matau čia daug perka Cien kosmetikos. Yra koks geras kremas jautriai odai? Man reikia vyrui ko nupirkti. ax.gif
Atsakyti
Gal bandėte plaukų laką?
http://www.lidl.de/d...arspray/p191839
Gaila,kad pas mus kaina vos ne dviguba...
Kaip ir visai patikusios keratino profesionalios serijos...
http://www.lidl.de/d...shampoo/p180914
Prieš savaitę sulyginau kainas Ispanijos Lidle,beje...Ši keratino prof. serija taip pat gerokai pigiau nei LT.
Aišku,radau ir visai tokių pačių kai kurių kainų kaip ir LT,pvz.vienkartinės kaukės veidui,vatos diskeliai,šokoladai,baltas romas ir t.t.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wer: 25 liepos 2016 - 19:03