Įkraunama...
Įkraunama...

Lidl Lietuvoje

QUOTE(dontstop @ 2016 07 12, 12:40)
Vakar pirkau, ryte buvo daugiau, nei 10 vnt, abiejų spalvų  4u.gif

Išbandytas, patiko, gerai, kad dar dovanai prigirebiau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kristynka* @ 2016 07 12, 13:08)
LIDL
Gal kas pirke paklodes ? kazi kaip medziaga ?
user posted image


O kuriuose Lidluose Vilniuje jų būna?
Atsakyti
QUOTE(Blobse @ 2016 07 12, 23:15)
O kuriuose Lidluose Vilniuje jų būna?


Cia is naujo laikrascio, nuo rytojaus.
Atsakyti
QUOTE(Blobse @ 2016 07 12, 23:15)
O kuriuose Lidluose Vilniuje jų būna?
LIDL 2016 07 14 - 2016 07 20
http://www.daugakcij...lidl-leidinys-7
Atsakyti
LIDL rašo , kad šviežios bulvės po 0,29 eur/ kg . Gal matėte, kokia tų bulvių kokybė.
Atsakyti
QUOTE(saulyte525 @ 2016 07 18, 10:03)
LIDL rašo , kad šviežios bulvės po 0,29 eur/ kg . Gal matėte, kokia tų bulvių kokybė.

Kai buvo praėjusį kartą tokia kaina, buvo normalaus dydzio ir skanios bulves
Atsakyti
QUOTE(saulyte525 @ 2016 07 18, 10:03)
LIDL rašo , kad šviežios bulvės po 0,29 eur/ kg . Gal matėte, kokia tų bulvių kokybė.

jei tos pacios kur pirkau praeita savaite tai labai skanios ir gero dydzio bulves. man patiko thumbup.gif
Atsakyti
Dėkui, merginos už atsakymus thumbup.gif
Atsakyti
Parduotuvė,kai parduotuvė tik gal neįprasta,kad nėra krepšelių ir informacijos kasos jokios. Buvo įmušę kainą,kuri buvo pav6aizduota kita,tai kasininkė tik pasakė,kad nežino nieko,nors kaina jai prieš nosį buvo smile.gif
Atsakyti
Mane domina gal kuri pirkot elektrinę vaflių(blynų) -žvėrelių keptuvę ir veido prausimo-valymo aparačiuką ?Kokie atsiliepimai ?
Atsakyti
QUOTE(taweli @ 2016 07 23, 04:24)
Parduotuvė,kai parduotuvė tik gal neįprasta,kad nėra krepšelių ir informacijos kasos jokios. Buvo įmušę kainą,kuri buvo pav6aizduota kita,tai kasininkė tik pasakė,kad nežino nieko,nors kaina jai prieš nosį buvo smile.gif



Yra mažesni vėžimėliai. Jie kaip tik. thumbup.gif mirksiukas.gif
O kam ta informacijos kasa jums? unsure.gif

Žinokit, man patinka, kad nėra jokių express kasų (kur perki iki 5 ar 7 nepamenu prekių). Prieš kelias dienas teko eiti į express kasą, tai joje aptarnavo ilgiau nei šalia paprastoje kasoje. Nors žmonių buvo po lygiai abiejose.

Lidl kaip tik man. Nes einu į pardę maisto.
Atėjus pirkti tik duonos - nereikia eiti per visą parduotuvę į duonos skyrių, kuris yra kažkur gale. Lidl'e duonos skyrius prie įėjimo - pagriebei duonos ir prie kasos. bigsmile.gif
Dar patinka, kad visos prekės guli savo vietose. Ir po savaitės ir po mėnėsio tą prekę rasi ten pat. Prekės "nemigruoja" po parduotuvę, kaip kitur - nesilankai kokioj parduotuvės pusę metų, o poto staiga reikia į svečius kokio skanėsto, užlėki ir... lakstai po pardę, ieškai kur padėta. rolleyes.gif
Dar patinka, kad atėjus į pardę maisto, nereikia apeiti visokius stovius su man nereikalingais daiktais. Turiu omeny - dabar daug kur išpardavimas, tai ištisai prikrauta to šlamšto ant stovų prie pat įėjimo. Po poros savaičių bus prikrauta mokyklinių prekių, prieš Vėlines bus ištisos paletės žvakių pristatytos, o poto ir Kalėdinės atributikos pridės.
Lidl'e visa tai sudėta tokioj vietoj, kad gali ir neužklysti tarp tų stovų - apeinu aplink parduotuvę prikraunu maisto ir į kasą.
O kaip gerai, kad alkoholis toliausiai nuo įėjimo. bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ntu-Kpi: 23 liepos 2016 - 21:56
QUOTE(Ntu-Kpi @ 2016 07 23, 21:53)
Atėjus pirkti tik duonos - nereikia eiti per visą parduotuvę į duonos skyrių, kuris yra kažkur gale. Lidl'e duonos skyrius prie įėjimo - pagriebei duonos ir prie kasos.  bigsmile.gif
Dar patinka, kad visos prekės guli savo vietose. Ir po savaitės ir po mėnėsio tą prekę rasi ten pat. Prekės "nemigruoja" po parduotuvę, kaip kitur - nesilankai kokioj parduotuvės pusę metų, o poto staiga reikia į svečius kokio skanėsto, užlėki ir... lakstai po pardę, ieškai kur padėta. rolleyes.gif
Dar patinka, kad atėjus į pardę maisto, nereikia apeiti visokius stovius su man nereikalingais daiktais. Turiu omeny - dabar daug kur išpardavimas, tai ištisai prikrauta to šlamšto ant stovų prie pat įėjimo. Po poros savaičių bus prikrauta mokyklinių prekių, prieš Vėlines bus ištisos paletės žvakių pristatytos, o poto ir Kalėdinės atributikos pridės.
Lidl'e visa tai sudėta tokioj vietoj, kad gali ir neužklysti tarp tų stovų - apeinu aplink parduotuvę prikraunu maisto ir į kasą.
O kaip gerai, kad alkoholis toliausiai nuo įėjimo. bigsmile.gif

drinks_cheers.gif Dar vienas pliusas, kad visų Lidl'o parduotuvių išplanavimas vienodas. Teko nesenai užsukti į Iki parduotuvę kitame mieste. O vargeli, kiek užtrukom, kol radom reikiamas prekes doh.gif
Atsakyti