Įkraunama...
Įkraunama...

Lidl Lietuvoje

QUOTE(Linni @ 2016 06 29, 13:45)
Gal pastebejot, ar dar yra Lidl'e maudymuku is praejusios savaites leidinio? Ar tos akcijis savaite tegalioja ir paskui likucius jie isima is prekybos?

Spėju, kad daiktai būna tol, kol juos išperka. Vieni gali per porą valandų dingti, kiti ir pasibaigus akcijai dar kelias savaites guli.
Atsakyti
QUOTE(delfiuka @ 2016 06 29, 13:52)
Spėju, kad daiktai būna tol, kol juos išperka. Vieni gali per porą valandų dingti, kiti ir pasibaigus akcijai dar kelias savaites guli.

Dekui, bandysiu vaziuot ieskot 4u.gif
Atsakyti
Labai nusivyliau burokėlių mišraine su majonezu. Labai stiprus acto skonis.
Patiko lieso pieno šokoladinė užtepėlė. Skonis lengvas, nėra per saldu. Stiklainiukas didelis, tad akcijinė kaina tikrai gera. Čia tiems, kurie nežiūri į sudėtį smile.gif
user posted image
Atsakyti
Jogurtas Italieri, kur dabar akcija labai nepatiko schmoll.gif Nu jau tokio slykstaus saldumo, kad feee blink.gif Siaip skonis gal butu geras, jei ne tas saldumas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tučka @ 2016 06 29, 16:35)
Jogurtas Italieri, kur dabar akcija labai nepatiko  schmoll.gif Nu jau tokio slykstaus saldumo, kad feee  blink.gif Siaip skonis gal butu geras, jei ne tas saldumas ax.gif

O mums patiko. Įsidėkite šviežių uogų ir nesijaus saldumas. Nors man ir vienas ne per saldu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pienia @ 2016 06 29, 16:51)
O mums patiko. Įsidėkite šviežių uogų ir nesijaus saldumas. Nors man ir vienas ne per saldu  smile.gif


Nu taip, nebent su svieziomis uogomis butu visai nieko drinks_cheers.gif
Atsakyti
O skalbiklių yra kapsulėmis ar skystų, kad geri būtų? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Moxe @ 2016 07 01, 12:56)
O skalbiklių yra kapsulėmis ar skystų, kad geri būtų?  4u.gif

kapsulėm nepastebėjau, skysti ir milteliais. pirkau skystu esu patenkinta, kaina gera.
Atsakyti
LIDL
Atsakyti
Pagaliau apmažėjo eilės thumbup.gif Jau du kartus buvau su vaikais, ryte 8-9 val gali kaip žmogus vaikščioti tarp lentynų, ramiai apžiūrėti prekes, paskaityti etiketes. Čia Kaune, Šiaurės pr.

Giriu Pilos pieną, gera kaina 0.45 eur už 1 l, pienas nors maišeliuose, bet neprarūgsta greitai, skonis irgi ok. Ačiū rekomendavusiai narei 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2016 07 04, 11:10)
Pagaliau apmažėjo eilės  thumbup.gif  Jau du kartus buvau su vaikais, ryte 8-9 val gali kaip žmogus vaikščioti tarp lentynų, ramiai apžiūrėti prekes, paskaityti etiketes. Čia Kaune, Šiaurės pr.


O Kalvariju-Zalgirio maximoj siandien apie 9 val. eiles siaubingos, vos juda schmoll.gif Zmoniu parduotuveje tikrai nedaug, bet dirba tik viena kasa, kasa su vaikais ir informacija schmoll.gif Pirkau dvi prekes, stovejau 15 min unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(rsc @ 2016 07 05, 10:08)
O Kalvariju-Zalgirio maximoj siandien apie 9 val. eiles siaubingos, vos juda schmoll.gif Zmoniu parduotuveje tikrai nedaug, bet dirba tik viena kasa, kasa su vaikais ir informacija schmoll.gif Pirkau dvi prekes, stovejau 15 min unsure.gif


Ko jau ko, o greito aptarnavimo iš LIDL kasininkių būtų galima pasimokyti thumbup.gif
Atsakyti