Įkraunama...
Įkraunama...

Lidl Lietuvoje

QUOTE(delfiuka @ 2016 06 28, 07:54)
Ne visuose jogurtuose yra krakmolo, tai čia gal irgi ne klaida?

o kuriuose dar nėra?Kaip nebūtų keista,jo yra ir bio ekologiškuose jogurtuose (mažuose indeliuose po 49cnt.)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wer: 28 birželio 2016 - 07:17
QUOTE(vaiduleairr @ 2016 06 18, 11:07)
Sveiki!

Gal kas naudojosi jau skalbimo priemonemis ir Lidl? Man tai visos tos prekes naujove, tai nezinau ju kokybes. Kokie atsiliepimai apie valymo priemones, indaploviu tebletes, kosmetika? Nupirkau kauke veidui, prie kasu kur buna, uz 59 ct., tai nepasakyciau, kad ispudinga, bet ko ir noreti uz tokia kaina.


WC valiklis — baisus, rezultatas netenkino, o jau kvapas... blink.gif
Riešutų sviestas Choco nussa sudėtis gera, praktiškai kaip Nutella. Tačiau mano mažoji iš karto pasakė, kad per saldi. Ir tikrai labai labai saldi (lyginant su Nutella)
Sūris, grietinė, ledai, kiek pirkau patiko. Freeway vaikams labai tinka visi skoniai
Atsakyti
QUOTE(wer @ 2016 06 28, 09:14)
o kuriuose dar nėra?Kaip nebūtų keista,jo yra ir  bio ekologiškuose  jogurtuose (mažuose indeliuose po 49cnt.)

Pvz. ŠITAME. Šitas net neekologiškas.
Atsakyti
QUOTE(molekulė @ 2016 06 28, 09:22)
WC valiklis — baisus, rezultatas netenkino, o jau kvapas...  blink.gif


Būtent W5?
Atsakyti
Pagaliau išbandžiau juodą duoną. Pakuotė tokia.
Nu visai nieko, patiko man. Pirksiu dar, tik kitą kartą imsiu su saulėgrąžom.
Vyras vis dar negali atsivalgyti bandelių (ypač patinka Kaizerio) ir ciabatos duonos.
Medkirčių duona pirkom kol kas vieną kartą. Valgyti galima, bet pirksiu nedažnai.

Pieno produktus perkam - Pilos grietinę, graikišką jogurtą, sviestą, pieną - mums tinka.

Pesto padažas man nepatiko.

Geriam Saguaro negazuotą vandenį - mums patinka.
Vyras gėrė ir gazuotą, tą kur praeitą savaitę buvo akcija, jam patiko.
Dar Lidl'e yra stalo vanduo negazuotas 2l buteliuose - gerti galima. Asmeniškai man skanesnis nei Tiche.

Dar pirkau Mikado salotų padažo miltelius graikiško, itališko ir prancūziško skonio. Visai nieko. Labiausiai itališkas patiko.

Pirkom ir valgėm arbatinius sausainius - vieni buvo šviesūs, kiti atrodo šokolado skonio. Man labiau patiko šokolado skonio. Pirkau jau ne vieną kartą ir greičiausiai pirksiu.




Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2016 06 28, 12:38)
Būtent W5?


Taip W5 geltonas schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(molekulė @ 2016 06 28, 14:07)
Taip W5 geltonas  schmoll.gif

reiks eit uostyt lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(GITALE @ 2016 06 27, 14:16)
nepavykes pirkinys tai rukytas pilos suris, apsivemt galima, rukytos zuvies skonio

O geras, maniskiui tai patiko. Jau trecia karta pirko ir sušveitė skaniai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(donnabona @ 2016 06 28, 16:45)
O geras, maniskiui tai patiko. Jau trecia karta pirko ir sušveitė skaniai  smile.gif


Man irgi labai patiko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ptashka @ 2016 06 28, 21:57)
Man irgi labai patiko smile.gif


Ir man labai patinka jis drinks_cheers.gif
Atsakyti
Gal pastebejot, ar dar yra Lidl'e maudymuku is praejusios savaites leidinio? Ar tos akcijis savaite tegalioja ir paskui likucius jie isima is prekybos?
Atsakyti
QUOTE(GITALE @ 2016 06 27, 13:16)
nepavykes pirkinys tai rukytas pilos suris, apsivemt galima, rukytos zuvies skonio

Jei kalba apie šitą varškės sūrį, tai mums jis nerealiai skanus. Praktiškai tik dėl jo važiuoju į Lidl'ą. Ir dar dėl Prūsiškų sardelių - pakeptos ant laužo thumbup.gif

user posted image
Atsakyti