Įkraunama...
Įkraunama...

Lidl Lietuvoje

QUOTE(GITALE @ 2016 06 23, 13:32)
istrauka is vinted nares pasisakymo, darau copy cia
"teisingumas2"

Va cia tai cirkai . Siandien drauges vyrui, atejusiam apsipirkti i Maxima, su tuo tvirtu/daugkartiniu Lidl maisu, buvo pasiulyta kita karta jo nesinesti,o isigyti maiseliu vietoje ir taip buvo perspetas apsauginio, kai iseidinejo nuo kasos.

kazi cia jis apsauginis pats sugalvojo, ar valdzia liepe?



Kažin paprasti žmonės gali filmuoti parduotuvėje? g.gif
Jei gali, tai gal reiktų nufilmuoti ir įdėti kad ir į facebook...
Atsakyti
QUOTE(Ntu-Kpi @ 2016 06 23, 14:56)
Kažin paprasti žmonės gali filmuoti parduotuvėje?  g.gif
Jei gali, tai gal reiktų nufilmuoti ir įdėti kad ir į facebook...

Nežinau, ar čia taip išreiškia priešiškumą Lidl'ui, ar tokia jų nauja keista politika maišelių klausimu, bet asmeniškai aš esu tikrai ne kartą pasiėmusi ne maximos maišelį ir niekada nesulaukiau jokios replikos dėl to. Neginu to tinklo, nesu jo gerbėja, palaikytoja ar dar kas, tiesiog asmeninę patirtį pasakiau.
Kas dėl filmavimo, manau, kad tai tikrai draudžiama.
Atsakyti
Jau neber Kaune šiaurės Lidle tų žmonių, ateini trys prie kasos ir pirkis ką nori. Kiekvienas atsirenka, mes radom labai gerų produktų, bet radom ir nelabai kokių smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2016 06 24, 10:38)
Jau neber Kaune šiaurės Lidle tų žmonių, ateini trys prie kasos ir pirkis ką nori. Kiekvienas atsirenka, mes radom labai gerų produktų, bet radom ir nelabai kokių smile.gif



biggrin.gif biggrin.gif tik ne siandien, sian vel kaip pirma savaite smile.gif as ka tik is ten bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Realesne @ 2016 06 24, 13:59)
biggrin.gif  biggrin.gif tik ne siandien, sian vel kaip pirma savaite smile.gif as ka tik is ten  bigsmile.gif

ačiū, kad įspėjot, kaip tik ketinom važiuoti.
Atsakyti
QUOTE(Realesne @ 2016 06 24, 14:59)
biggrin.gif  biggrin.gif tik ne siandien, sian vel kaip pirma savaite smile.gif as ka tik is ten  bigsmile.gif

na absoliuciai jokiu eiliu nera bigsmile.gif ka tik buvau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2016 06 24, 14:38)
Kad jau neber Kaune šiaurės Lidle tų žmonių, ateini trys prie kasos ir pirkis ką nori. Kiekvienas atsirenka, mes radom labai gerų produktų, bet radom ir nelabai kokių smile.gif

siand apie 10.30 val. siaures lidl didziausio eiles, prie mesos, pieno, alaus kamsciai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GITALE: 24 birželio 2016 - 17:05
Buvau šiandien Šilainiuose apie pietus, tai automobilių aikštelė pilna, bet ir parduotuvėj gana nedidelė grūstis, ir prie kasos tik kelias minutes sugaišau. Jei kam įdomu, tai jau būna ir jogurto kibirėliuose, anksčiau rasti nepavykdavo ir girdėjau gandus, kad į Kauną jo nebetieks, bet pasirodo klydo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(GITALE @ 2016 06 23, 10:32)
istrauka is vinted nares pasisakymo, darau copy cia
"teisingumas2"

Va cia tai cirkai . Siandien drauges vyrui, atejusiam apsipirkti i Maxima, su tuo tvirtu/daugkartiniu Lidl maisu, buvo pasiulyta kita karta jo nesinesti,o isigyti maiseliu vietoje ir taip buvo perspetas apsauginio, kai iseidinejo nuo kasos.

kazi cia jis apsauginis pats sugalvojo, ar valdzia liepe?



biggrin.gif pabandytu man pasakyt taip biggrin.gif tuoj pat valdzia galetu ateiti ir teisintis. Neturi jokios teises. Skusciau, kad kabinejasi.

As asmeninskai jau 5 metus naudoju IKI daugkartini maisa, niekada niekas jokioj parduotuveje nieko nepasake.
Atsakyti
QUOTE(delfiuka @ 2016 06 24, 18:47)
Buvau šiandien Šilainiuose apie pietus, tai automobilių aikštelė pilna, bet ir parduotuvėj gana nedidelė grūstis, ir prie kasos tik kelias minutes sugaišau. Jei kam įdomu, tai jau būna ir jogurto kibirėliuose, anksčiau rasti nepavykdavo ir girdėjau gandus, kad į Kauną jo nebetieks, bet pasirodo klydo  thumbup.gif


Nam kai toks greitas prekiu skanavimas, tai ir ilgoj eilej nebaisu pastoveti smile.gif uzejau kazkada i norfa, tai net pikta buvo ziureti, kaip krapstosi tos kasininkes. Reiktu kursus kokius praeiti lidle lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tučka: 25 birželio 2016 - 20:33
QUOTE(Forgete @ 2016 06 24, 13:38)
mes radom labai gerų produktų, bet radom ir nelabai kokių smile.gif

kurie patiko ir kurių neverta pirkti ?
Atsakyti
Šilainių LIDL iš ryto, apie 9 val tuščia. Pusė šaldiklio akcijinių viščiukų ketvirčių po 0,85 ct. Eilėse irgi žmonių nebuvo
Atsakyti