Įkraunama...
Įkraunama...

Lidl Lietuvoje

QUOTE(Ntu-Kpi @ 2016 06 16, 13:26)
Iš vienos pusės galima suprasti tuos žmones - iš pensijos sunku pragyventi.
Tačiau nesuprantu kam tiek griebti - pirmadienį buvo akcija faršui - paimk kiek reikia, (nu pakelis, du-tris gal), šiandien akcija sprandinei - na vėl kilogramą-kitą, ateinantį pirmadienį vėl bus akcija faršui - vėl paimsi... Bet tas toks griebimas urmu.... Taip pagalvojus - išeina, kad žmonės kasdien po kelis kg tos mėsos valgo.

Dar teko girdėti, kad į Lidl'ą atvažiuoja užsipirkti visokių mažų rajoninių ar kaimo parduotuvėlių savininkai - poto parduoda pas save tas prekes.
Praeitą savaitę mačiau vyras išvėžė 80 litrų aliejaus buteliuose po 1 l. Tai tikiu, kad tai gali būti.


Jei akcijinių prekių būtų pastoviai, žmonės taip negriebtų. O dabar, jei jų užsakomas tik labai ribotas kiekis... tai ko norėti... kas pirmesnis tas gudresnis, nes kitą kartą gal ir neužtaikysi

Manu čia tinko taktika, paskelbė akciją, prekių labai ribotas kiekis, o kas atvyko ir akcijinių prekių nerado vis tiek tušti neis, ką nors nupirks.

Gali vieną-kitą kartą neapskaičiuoti, tai kas vyksta dabar, tai naujo žaidėjo naujas žaidimas. Deja, ne pirkėjų naudai.

Aš pati kelis kartus apsilankiau, akcijinių prekių neradau, tai vis tiek valgyti reikia, perki tada iš to kas yra. Neturiu laiko bėgioti po visas parduotuves.
Atsakyti
QUOTE(Ntu-Kpi @ 2016 06 16, 13:26)
Iš vienos pusės galima suprasti tuos žmones - iš pensijos sunku pragyventi.
Tačiau nesuprantu kam tiek griebti - pirmadienį buvo akcija faršui - paimk kiek reikia, (nu pakelis, du-tris gal), šiandien akcija sprandinei - na vėl kilogramą-kitą, ateinantį pirmadienį vėl bus akcija faršui - vėl paimsi...

Suprantu ir as tuos zmones. Nelabai ir stebiuosi... O tas pirkimas dideliais kiekiais, matyt, sovietiniu laiku palikimas, kai prekes buvo deficitines. Zmones iprato pirkti i prieki. Dabar pacioms prekems deficito kaip ir nera, bet vat akcijoms... Liaudis prisibijo, kad veliau tokios akcijos nebus, tai ir perka pernelyg daug.
Kas del provincijos parduotuveliu, tai tikrai taip. Perpardavinetoju ir PL parduotuvese pilna.
Atsakyti
Šiandien ir aš pasibaisėjau mūsų žmonėmis. Kaip alkani, kaip pasiūtę lipo per galvas dėl tos sprandinės, sparnelių... 8.20 ryto ir jau mėsos nė kvapo nelikę.. Ir dar šukauja, rėkauja apsauginiams ir darbuotojoms, kad kaip jus drįstate sakyt, kad daugiau nebus, kad kontroliuot reikia, kad čia kiti vien dėl to atvažiavo... Graudu žiūrėt buvo. Ir tuo pačiu gaila tų žmonių, kuriuos iki to privedė mūsų valdžia verysad.gif
Atsakyti
Ar ne tas pats vyksta Lenkijoje??? Bet kažkodėl ten kitų lietuvaičių nestebina tokie pirkimai, tokie kiekiai, toks elgesys. cool.gif Juk nesipiktiname, kad kažkas drįso, pvz., Kauflande, Piko, Lidle, Biedrionkoj ir t.t. daugiau nusipirkti ir kol atvažiavau, radau tik tuščią lentyną, šaldytuvą ar dar ką nors.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingada: 16 birželio 2016 - 13:40
Labas vakaras!
Siandien Lidl'e nusipirkau ledu gaminimo aparata. Siek tiek nusiminiau, kai realiai pamaciau kokio dydzio pats saldymo indas, tikejausi didesnio. Bet, kadangi buvau nusiteikus pirkimui, tai paemiau. Indelis jau sala saldiklyje, rytoj bandysiu gaminti naminius ledus.
O gal kas turit toki aparaciuka is Lidl'o ir parasys atsiliepima? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingada @ 2016 06 16, 13:37)
Ar ne tas pats vyksta Lenkijoje??? Bet kažkodėl ten kitų lietuvaičių nestebina tokie pirkimai, tokie kiekiai, toks elgesys. cool.gif Juk nesipiktiname, kad kažkas drįso, pvz.,  Kauflande, Piko, Lidle, Biedrionkoj ir t.t. daugiau nusipirkti ir kol atvažiavau, radau tik tuščią lentyną, šaldytuvą ar dar ką nors.

4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rsc: 16 birželio 2016 - 18:32
Kažkas klausė apie pieną ir grietinę. 2,5% pienas 45 cnt (litras). Neatkreipiau dėmesio, ar yra 10% grietinės, bet jau ne kartą pirkau 12%. Kaina 59 cnt. Bananai šiuo metu po 79 cnt. Natūralus liesas Rokiškio jogurtas 28 cnt. Mums labai skanus kečupas, kuriam šiuo metu akcija - 79 cnt. Akcijinės sprandinės ir sparnelių neradau, bet nieko kito ir nesitikėjau po darbo biggrin.gif Kai noriu pagaut akcijas, siunčiu sūnų iš ryto, gerai, kad atostogos mokiniams lotuliukas.gif Šiaip patinka man Lidlas, o ir artimiausia parduotuvė dabar thumbup.gif Beje, atkreipiau dėmesį, kad jau yra mažų vežimėlių, bene perpus mažesnių už tuos gigantus biggrin.gif Bet aš su savo maišeliais einu, retai ir kitose parduotuvėse vežimėlius imdavau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Įdomi: 16 birželio 2016 - 19:26
Jau tris savaitinius apsipirkimus Lidl dariau, tai kažkaip visus kartus radau visas akcijines prekes. Kokybės ir kainos santykis man patinka (aišku reikia etiketes paskaitinėti-kas gamintojas, kokia sudėtis). Gal tik norėtusi didesnio asortimento prekių - tokių kaip Vokietijos Lidl ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Įdomi @ 2016 06 16, 21:22)
Kažkas klausė apie pieną ir grietinę. 2,5% pienas 45 cnt (litras).

As klausiau, aciu 4u.gif Pienas tikrai pigus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Renata123 @ 2016 06 16, 18:24)
Labas vakaras!
Siandien Lidl'e nusipirkau ledu gaminimo aparata. Siek tiek nusiminiau, kai realiai pamaciau kokio dydzio pats saldymo indas, tikejausi didesnio. Bet, kadangi buvau nusiteikus pirkimui, tai paemiau. Indelis jau sala saldiklyje, rytoj bandysiu gaminti naminius ledus.
O gal kas turit toki aparaciuka is Lidl'o ir parasys atsiliepima? 4u.gif



Aš turiu kitokios firmos ledų aparatą, tai pats indas irgi ne ką didesnis. Bent jau man jo pakanka.


Beje, o Lidl'e yra greitinėlės 35 % riebumo?


Prie ledų temos, vakar tų ledų akcijinių po 55 centus jau neradau.
Atsakyti
QUOTE(Ntu-Kpi @ 2016 06 17, 12:27)
Prie ledų temos, vakar tų ledų akcijinių po 55 centus jau neradau.
Šiandien ryte užsukom į Kalvarijų g. LIDL'ą, tai tų ledų prikrautos salės gale dvi lentynos, tik kaina nebuvo jokia parašyta, šiaip galvojau neimti, nes labiau plombyrą mėgstam, bet kai jau užsukom, tai ėmėm biggrin.gif
Akcijinės sprandinės ir sparnelių nebuvo, salės darbuotoja pasakė, kad jau ir nebus, bet užtat buvo akcijinių gražių agurkų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(fukse @ 2016 06 17, 12:52)
Šiandien ryte užsukom į Kalvarijų g. LIDL'ą, tai tų ledų prikrautos salės gale dvi lentynos, tik kaina nebuvo jokia parašyta, šiaip galvojau neimti, nes labiau plombyrą mėgstam, bet kai jau užsukom, tai ėmėm  biggrin.gif
Akcijinės sprandinės ir sparnelių nebuvo, salės darbuotoja pasakė, kad jau ir nebus, bet užtat buvo akcijinių gražių agurkų  ax.gif

Sprandinės N E B U S
(O įkyri jos reklama bus) doh.gif
Atsakyti