Įkraunama...
Įkraunama...

Lidl Lietuvoje

QUOTE(Maja Di @ 2016 06 14, 22:12)
Primenu, kiekvieno teisė rinktis, laisvoj šaly gyvenam ir niekas neprimes man ką aš turiu mylėt, kad ir kaip bjauriai jūs tai vadinsit mirksiukas.gif .

Mums, europieciams, tai priminti nereikia, kad gyvenam laisvoje, europos salyje. lithuania.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Renata123: 14 birželio 2016 - 21:29
Buvau šiandien rytą (apie 9 val) Lidl Kaune (Šilainiai), nėra akcijinių: sprandinės, faršo, persikų... tai kas man buvo aktualu doh.gif
Kadangi važiavau specialiai verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(molekulė @ 2016 06 15, 10:35)
Buvau šiandien rytą (apie 9 val) Lidl Kaune (Šilainiai), nėra akcijinių: sprandinės, faršo, persikų... tai kas man buvo aktualu  doh.gif 
Kadangi važiavau specialiai  verysad.gif

Galvojau per pietus nulekt... Tai gal neverta g.gif
Atsakyti
QUOTE(molekulė @ 2016 06 15, 10:35)
Buvau šiandien rytą (apie 9 val) Lidl Kaune (Šilainiai), nėra akcijinių: sprandinės, faršo, persikų... tai kas man buvo aktualu  doh.gif 
Kadangi važiavau specialiai  verysad.gif

Atleiskit, kokios sprandinės ieškote? kur 2,99 eurai/kg?

ji bus tik nuo rytojaus iki sekmadienio 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Li @ 2016 06 15, 11:43)
Atleiskit, kokios sprandinės ieškote? kur 2,99 eurai/kg?

ji bus tik nuo rytojaus iki sekmadienio  4u.gif


Sprandinės, kurios akcija nuo 06.13.—06.15.
Pjaustyta kiaulienos sprandinė be kaulo, pakuotėje 560 g. kaina 1,59 € (1 kg. 2,84 €)
Buvau 06.13. (apie 16 val.) ir 06.15. (apie 9 val.)
Nebuvo nei vieną, nei kitą kartą.
Atsakyti
QUOTE(molekulė @ 2016 06 15, 11:19)
Sprandinės, kurios akcija nuo 06.13.—06.15.
Pjaustyta kiaulienos sprandinė be kaulo, pakuotėje 560 g. kaina 1,59 € (1 kg. 2,84 €)
Buvau 06.13. (apie 16 val.) ir 06.15. (apie 9 val.)
Nebuvo nei vieną, nei kitą kartą.

Gaila, jei ir toliau taip bus. Mes penktadienį važiavom citrinų pirkti, irgi nei vienos neradom sad.gif
Atsakyti
Mes irgi akcijinės mėsos nei kartą negavom. Gal tai tik masalas, kad pritraukti minioms pirkėjų? doh.gif Toks vaizdas, kad visi apie ją kalba, bet niekas realiai nematė biggrin.gif Akivaizdu, kad pasiūla akivaizdžiai mažesnė nei kad paklausa. Tikėkimės tai laikinas reiškinys.
Atsakyti
Kiek eidavau rytais, tai vis atveždavo darbuotojai paletę su daug prikrautos akcijinės mėsos. Žmonės graibydavo iš dėžių, dar bevežant iki šaldytuvų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(florete @ 2016 06 15, 13:14)
Mes irgi akcijinės mėsos nei kartą negavom. Gal tai tik masalas, kad pritraukti minioms pirkėjų?  doh.gif Toks vaizdas, kad visi apie ją kalba, bet niekas realiai nematė biggrin.gif Akivaizdu, kad pasiūla akivaizdžiai mažesnė nei kad paklausa. Tikėkimės tai laikinas reiškinys.

buvom Lidl'e kai buvo visteinos file akcija. Atveze tokia milzininska palete. Darbuotojai tiesiogine to zodzio prasme nespejo deti i saldytuva, nes zmones griebte griebe ta vistiena.... Po 5 pakuotes ir daugiau i vezimeli krove... Pagriebiau viena pakuote. Letai apejau parduotuve, budama prie kasu sugalvojau, kad dar vienos reikia ir ka... saldytuve ju buvo jau tik ant dugno... Nu zmones kaip isproteje perka... Nezmoniski kiekiai... nespeja ir pildyti... kazkur straipsni skaiciau, kad kiek ten tu tonu bananu zmones isslave... jei saikingai pirktu visiems uztektu...
Atsakyti
QUOTE(Deme @ 2016 06 15, 12:25)
buvom Lidl'e kai buvo visteinos file akcija. Atveze tokia milzininska palete. Darbuotojai tiesiogine to zodzio prasme nespejo deti i saldytuva, nes zmones griebte griebe ta vistiena.... Po 5 pakuotes ir daugiau i vezimeli krove... Pagriebiau viena pakuote. Letai apejau parduotuve, budama prie kasu sugalvojau, kad dar vienos reikia ir ka... saldytuve ju buvo jau tik ant dugno... Nu zmones kaip isproteje perka... Nezmoniski kiekiai... nespeja ir pildyti... kazkur straipsni skaiciau, kad kiek ten tu tonu bananu zmones isslave... jei saikingai pirktu visiems uztektu...

Tokiu atveju galėtų riboti perkamą kiekį.Bent jau kol kas.
Atsakyti
QUOTE(florete @ 2016 06 15, 13:37)
Tokiu atveju galėtų riboti perkamą kiekį.Bent jau kol kas.

tas kol kas turėtų tęstis tol, kol lidlo akcijinių prekių kaina bus tiek ženkliai mažesnė nei kituose prekybos centruose.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingutevi: 15 birželio 2016 - 12:59
per pietu pertrauka nuvaziavau pazioplinet ir ispudziai.
Zmoniu gan daug (nelabai kurioj parduotuvej tiek maciau apie 13 val). Vezimeliu laisvu nebuvo (nu per jamam gal ir prisimenu tai, bet daugiau, tai tikrai neprisimenu, kad prie iejimo nebutu nei vezimeliu, nei krepseliu) - bet prie kasu eiliu nebuvo (atejau dejau prekes ir jas skenavo), tai jie ka 10 vezimeliu parduotuvei parupino?
Apie prekes - pasirinkimo jokio. Mineralinio dvi rusis vytautos ir druskininku rasos ispilstymas.
Sulciu - kelios rusys. Apelsinu skoniu vandens gerimas, multivitaminu (kur net nera nurodyta, kiek maziausiai procentu vaisiu sulciu yra jame) ir obuoliu.
Nera nei nektaru, nei simtaprocentiniu sulciu.
Toliau bandziau (butent tik bandziau) paziureti tekstiles gaminius (moteru/sporto kur dabar akcijos), tai pustustes tos ju dezes ir pasirinkimo jokio. is viso net ir neakcijines tekstiles nelabai ka rasi. Radau neakcijines dzinsines tampres, tai siu kasoje nuskenave net i maiseli nesugebejo ideti.
Kas pasirode idomu - kad korteliu skaitytuvas vienas ant dvieju kasu ir ji nuolat sukiuoja.
Ir kai baiginesis indaplioviu tabletes, tai reikes W5 paimti pabandyti. Kaina gera, tik idomu kaip su kokybe.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bekasė: 15 birželio 2016 - 13:52