Įkraunama...
Įkraunama...

Lidl Lietuvoje

QUOTE(Tučka @ 2016 06 14, 15:25)
Kazin ar verta siandien bandyti laime ieskoti sprandines akcijines Vilniuje?

Ateities ryte buvo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Renata123 @ 2016 06 14, 16:14)
Pritariu siai ir auksciau jusu issakytai nuomonei. thumbup.gif

QUOTE(Maja Di @ 2016 06 14, 10:30)

Na nepatiko, tai nepatiko. Mylite jus savo Keiksmazodi ir mylekite. Bet tai ne per viena tema rasyti, oi kaip jus mylit ta Keiksmazodi ir kaip jums patinka ten apsipirkti - marazmas. biggrin.gif
Jums tikriausiai, o ir daugeliui kitu, prasidejo isterija, kai atsidare visiskai kitoks ir nepriklausomas! tinklas nuo visu kitu Lietuvoj esanciu. Kur jus anksciau buvote, kodel savo Keiksmazodzio anksciau nepropagavote, kai kiti tuo tarpu apsipirkinejo Rimi, Iki ir kt.? g.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikker @ 2016 06 14, 16:31)
Ateities ryte buvo 4u.gif



Na as ryte neturiu galimybes nueiti, o vakare tikriausiai jau nebebus g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tučka @ 2016 06 14, 15:32)
Na as ryte neturiu galimybes nueiti, o vakare tikriausiai jau nebebus  g.gif

sunku kažką nuamyti....nes šiandiena lankiausi ryte o kas bus vakare ...gal ir bus išluotos lentynos...nors Norfa 25% akcija šiandiena daro šviežiai mėsai tai gal ten daug kas pirks:)
Atsakyti
Uzknisa siaip norfa su savo tom praktiskom valandom atvirai pasakius. Mesai tomis valandomis taikoma nuolaida. doh.gif
Atsakyti
Kam aktualu Klaipėdoje, tai yra ir akcijinės sprandinės, ir akcijinio pieno, o ir eilių prie parduotuvės nėr thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Tučka @ 2016 06 14, 15:49)
Uzknisa siaip norfa su savo tom praktiskom valandom atvirai pasakius. Mesai tomis valandomis taikoma nuolaida. doh.gif

Čia tai jau Jų tikrai didelis minusas....
Atsakyti
QUOTE(Tučka @ 2016 06 14, 16:25)
Kazin ar verta siandien bandyti laime ieskoti sprandines akcijines Vilniuje?
Buvom ryte ~9:30 Kalvarijų LIDL'e, mačiau kaip atvežė visą paletę sprandinės (tokio dydžio, kaip statybines medžiagas kad veža biggrin.gif )
Atsakyti
QUOTE(Tučka @ 2016 06 14, 17:49)
Uzknisa siaip norfa su savo tom praktiskom valandom atvirai pasakius. Mesai tomis valandomis taikoma nuolaida. doh.gif



QUOTE(Kikker @ 2016 06 14, 18:02)
Čia tai jau Jų tikrai didelis minusas....



Pritariu 100prc. drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2016 06 14, 16:32)

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
As renkuosi Lidl! wub.gif
Atsakyti
Labai patiko šio straipsnio mintys
http://www.15min.lt/...laida-18-641203

O konkrečiai apie lidl. Vakar apie 19~20 val su dukra užsukom Marijampolėje. Žmonių kaip eiliniam prekybos centre, ne tuščia, bet grūstis irgi nereikia. Apie akcijines prekes daug nepasakysiu, ne to užsukau pravažiuodama, man tiesiog reikėjo pieno ir bandelių. Pienas ir bandelės į vežimą sušoko dar paėmiau akcijinių sausų pusryčių, kažkas su jūra susijusio mano skoniui tai labai panašūs, ar net vienodi dribsniai kaip "trys draugai" kilmės šalis Lietuva tiesiog figūrėlės kitokios, na tik kaina kita. Lidl prekės man žinomos seniai, kažko labai naujo neieškau, bet va wc geliukų net ir neakcijinių radau tik etiketę, lentynoje tuščia buvo, matyt išpirkta ir grūdėtos varškės nesugebu rasti, nors akcija pasibaigus
Atsakyti
QUOTE(Renata123 @ 2016 06 14, 21:00)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
As renkuosi Lidl! wub.gif

Džiaugiusi už jus, kad suradot mylimą tinklą. Primenu, kiekvieno teisė rinktis, laisvoj šaly gyvenam ir niekas neprimes man ką aš turiu mylėt, kad ir kaip bjauriai jūs tai vadinsit mirksiukas.gif .
Atsakyti