Įkraunama...
Įkraunama...

Lidl Lietuvoje

QUOTE(Maja Di @ 2016 06 14, 09:45)
[i]Kai kurie dalykai iš tiesų pigesni, bet mažai jų yra kasdieninių prekių sąraše.

Kokia prasme cituoti vieno pirkejo atsiliepimus? ir apskritai, kokia prasme apskritai gincytis apie paprasta maisto prekiu parduotuve? Kiekvieno asmens, seimos, poreikiai bei mitybos iprociai yra skirtingi. Vieniems reikia kuo daugiau jau paruostu vartoti maisto gaminiu, kitiems uztenka elementariausiu produktu maisto gamybai. Dar kazkam gal reikia 15 rusiu aliejaus ar gurmanisku uztepeliu. kazkas pataike apsilankyti tuo momentu, kai buvo ispirkti pomidorai. Juk pomidorais ta parduotuve prekiauja. Tai nesuprantu, kodel reikia piktintis, kads ju nebuvo. Suprantama, kai jie kainuoja maziausiai perpus pigiau nei kitur, nera ko stebetis, kad greit isperka. Zmones, gyvename laisvoje salyje, eikime apsipirkineti, kur norime ir ka norime. Neverta kritikuoti kito zmogaus del jo pasirinkimo, ka valgyti ir kur pirkti. Nei vienas pasirinkimas nera savaime geresnis uz kita.
Pirkeju daug, patirciu irgi daug ir skirtingu. Lai kiekvienas atsirenka, kur jam geriau ir perkasi i sveikata! Niekas nejaucia poreikio buti itikintu, kad kazkokia parduotuve tikrai tikrai geresne uz kita. Tad gal nebesivarginkime. Uzteks, kad pasidalinsime patirtimi apie skoni, kainas tam tikru maisto produktu. Ypac nauju prekes zenklu.
Atsakyti
QUOTE(Deme @ 2016 06 13, 20:13)
kaloriju bomba smile.gif


Ne visi tas kalorijas skaičiuoja... doh.gif Ir niekas nesako, kad reikia suvalgyti 10 indelių to jogurto iškart, jetus... doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Ntu-Kpi @ 2016 06 13, 21:58)
Tik mūsų tautiečiai tai biški kiaulės - kur drabužiai tai rodos kiekvieną pakelį išpakuos pažiūrėti ar dydis tinka. doh.gif


Tokiu atveju galėtų būti sudėti prekių pavyzdžiai, kad nereiktų atidarinėti. Aš irgi kai rinkausi marškinėlius, atidariau ir labai gerai, kad taip padariau, nes pasirodo M dydis vos ne kaip L, būtų buvę man labai per dideli, nors įprastai perku M dydį beveik visada. S dydžiai jau buvo išpirkti mano norimos spalvos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo odriana: 14 birželio 2016 - 09:15
QUOTE(LinaGustė @ 2016 06 14, 08:54)
Kokia prasme cituoti vieno pirkejo atsiliepimus? ir apskritai, kokia prasme apskritai gincytis apie paprasta maisto prekiu parduotuve? Kiekvieno asmens, seimos, poreikiai bei mitybos iprociai yra skirtingi. Vieniems reikia kuo daugiau jau paruostu vartoti maisto gaminiu, kitiems uztenka elementariausiu produktu maisto gamybai. Dar kazkam gal reikia 15 rusiu aliejaus ar gurmanisku uztepeliu. kazkas pataike apsilankyti tuo momentu, kai buvo ispirkti pomidorai. Juk pomidorais ta parduotuve prekiauja. Tai nesuprantu, kodel reikia piktintis, kads ju nebuvo. Suprantama, kai jie kainuoja maziausiai perpus pigiau nei kitur, nera ko stebetis, kad greit isperka. Zmones, gyvename laisvoje salyje, eikime apsipirkineti, kur norime ir ka norime. Neverta kritikuoti kito zmogaus del jo pasirinkimo, ka valgyti ir kur pirkti. Nei vienas pasirinkimas nera savaime geresnis uz kita.
Pirkeju daug, patirciu irgi daug ir skirtingu. Lai kiekvienas atsirenka, kur jam geriau ir perkasi i sveikata! Niekas nejaucia poreikio buti itikintu, kad kazkokia parduotuve tikrai tikrai geresne uz kita. Tad gal nebesivarginkime. Uzteks, kad pasidalinsime patirtimi apie skoni, kainas tam tikru maisto produktu. Ypac nauju prekes zenklu.

Pritariu jums. Nesuprantu koks tikslas bambėti temoje apie parduotuvę, kuri nepatinka. Nepatinka tai nei į parduotuvę neini, nei į temą lendi. Ir viskas.
Mane asmeniškai tenkina tiek kainos tiek asortimentas. Žinoma mėsos akcijinės abu kartus kiek lankiausi gauti nepavyko, bet maža bėda, nusipirkau kitur. Tikiu, kad kai truputį aprims tas ažiotažas užteks visiems. Lankėmės Marijampolės Lidle, žmonių daug, automobilį pasistatėm gana greit. Prisipirkom daug visko. Patiko ir minerealinis Druskininkų rasos už beveik perpus mažesnę kainą, ir koncervuotos sriubos, ir dar daug daug kas, net neišvardinsiu visko. Priegriebiau ir Formil skalbiklį. Vakar jau išbandžiau skalbdama porą rūbelių rankomis. tai pasirodė gana skalsus, reikėjo visai nedaug kad vanduo slidus taptų. Ar gerai skalbia nežinau dar, nes skalbiau švarius, tik užsistovėjusius rūbelius.
Vienintelis Lidlo minusas kad nėra tualetų. Mes važiavom su dukryte apsipirkti, tai kaip tyčia prispyrė reikalas, vos tik susimokėjom už prekes, greitai lėkėm į Maximą. ji visai šalia. Kol buvome tualete, vyras nuėjo nusipirk Neutral prausimosi priemonių. Seštadienio pietūs buvo, o Maximoj tik dvi ar trys kasos dirbo biggrin.gif pustuštė, kaip paskutinę darbo valandą kad būna. Kol su dukra susitvarkėm savo reikalus, vyras jau susimokėjęs mūsų laukė. Visiems bambantiems ant lidl, turėtų patikti tai, tikrai jokių stumdymųsi, jokių eilių, ir lūžtančios lentynos nuo prekių gausos thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(LinaGustė @ 2016 06 14, 09:54)
Kokia prasme cituoti vieno pirkejo atsiliepimus? ir apskritai, kokia prasme apskritai gincytis apie paprasta maisto prekiu parduotuve? Kiekvieno asmens, seimos, poreikiai bei mitybos iprociai yra skirtingi. Vieniems reikia kuo daugiau jau paruostu vartoti maisto gaminiu, kitiems uztenka elementariausiu produktu maisto gamybai. Dar kazkam gal reikia 15 rusiu aliejaus ar gurmanisku uztepeliu. kazkas pataike apsilankyti tuo momentu, kai buvo ispirkti pomidorai. Juk pomidorais ta parduotuve prekiauja. Tai nesuprantu, kodel reikia piktintis, kads ju nebuvo. Suprantama, kai jie kainuoja maziausiai perpus pigiau nei kitur, nera ko stebetis, kad greit isperka. Zmones, gyvename laisvoje salyje, eikime apsipirkineti, kur norime ir ka norime. Neverta kritikuoti kito zmogaus del jo pasirinkimo, ka valgyti ir kur pirkti. Nei vienas pasirinkimas nera savaime geresnis uz kita.
Pirkeju daug, patirciu irgi daug ir skirtingu. Lai kiekvienas atsirenka, kur jam geriau ir perkasi i sveikata! Niekas nejaucia poreikio buti itikintu, kad kazkokia parduotuve tikrai tikrai geresne uz kita. Tad gal nebesivarginkime. Uzteks, kad pasidalinsime patirtimi apie skoni, kainas tam tikru maisto produktu. Ypac nauju prekes zenklu.

Visiškai jums pritariu. Ir nuo pat pradžių sakiau, kad kiekvienas renkasi pirkti kur jam patinka. Aš buvau, man nepatiko, renkuosi toliau Maximą. Ir kažkodėl tokias kai kas išvadina išpindėjusiomis, nes būtinai turi patikti Lidle. Įkėliau straipsnį su tokia pat nuomone. Tai ir sakau, kiekvieno pasirinkimas kur eiti pirkt, gyvenam laisvoj šaly. Beje, kol laukiau vežimėlio, girdėjau išeinančius iš parduotuvės sakant, kad neverta ten eiti. Bet vis vien ėjau biggrin.gif . Todėl nuomonę ir pareiškiau.
Atsakyti
QUOTE(florete @ 2016 06 14, 11:19)
Vienintelis Lidlo minusas kad nėra tualetų.


Keista, mano miesto Lidle yra g.gif Ir kažkur skaičiau, kad visuose Lidl bus WC...
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2016 06 14, 10:30)
Visiškai jums pritariu. Ir nuo pat pradžių sakiau, kad kiekvienas renkasi pirkti kur jam patinka. Aš buvau, man nepatiko, renkuosi toliau Maximą. Ir kažkodėl tokias kai kas išvadina išpindėjusiomis, nes būtinai turi patikti Lidle. Įkėliau straipsnį su tokia pat nuomone. Tai ir sakau, kiekvieno pasirinkimas kur eiti pirkt, gyvenam laisvoj šaly. Beje, kol laukiau vežimėlio, girdėjau išeinančius iš parduotuvės sakant, kad neverta ten eiti. Bet vis vien ėjau biggrin.gif . Todėl nuomonę ir pareiškiau.

Na, yra tokiu, kurie apsiperkancius ir randancius, ka pirkti Lidle, vadina prastuomene ir nesveikai besimaitinanciais. Nors, sakyciau, atvirksciai. Maisto gamybai prekiu tikrai uztektinai.
Tai jus nebedekite tu straipsniu. Pasakete savo nuomone ir to uztenka. Jei neturite daugiau atsiliepimu apie prekes, kainas, eiles ir pan., tai ko gero ir rasyt daugiau nera ka sioje temoje wink.gif
Atsakyti
QUOTE(odriana @ 2016 06 14, 10:14)
Tokiu atveju galėtų būti sudėti prekių pavyzdžiai, kad nereiktų atidarinėti. Aš irgi kai rinkausi marškinėlius, atidariau ir labai gerai, kad taip padariau, nes pasirodo M dydis vos ne kaip L, būtų buvę man labai per dideli, nors įprastai perku M dydį beveik visada. S dydžiai jau buvo išpirkti mano norimos spalvos.



Pagal mane yra atidarytų pakuočių - imkit, žiūrėkit. Bet pas mus žmonės vis tiek mėgsta pasikuisti, iščiupinėti ir numesti kai ko nereikia bele kur.

Pvz. vakar radau ant persikų numestą maišelį pririnktų obuolių. Matyt žmogus persigalvojo - nusprendė, kad obuolių neims ir čia pat numetė kur stovėjo. Tarp sausainių radau duonos... Nu kam taip daryti....

Kur šikau ten ir palikau.... unsure.gif doh.gif

Aš ne vien apie šią parduotuvę, tokius vaizdus matau ir kitur.
Atsakyti
QUOTE(Ntu-Kpi @ 2016 06 14, 11:51)
Pagal mane yra atidarytų pakuočių - imkit, žiūrėkit. Bet pas mus žmonės vis tiek mėgsta pasikuisti, iščiupinėti ir numesti kai ko nereikia bele kur.

Pvz. vakar radau ant persikų numestą maišelį pririnktų obuolių. Matyt žmogus persigalvojo - nusprendė, kad obuolių neims ir čia pat numetė kur stovėjo. Tarp sausainių radau duonos... Nu kam taip daryti....

Kur šikau ten ir palikau.... unsure.gif doh.gif

Aš ne vien apie šią parduotuvę, tokius vaizdus matau ir kitur.


Na tąkart Lidle nebuvo pradarytų marškinėlių pakuočių pasižiūrėti.
O dėl kitko - pritariu, trūksta kultūros... schmoll.gif
Atsakyti
vakar eidama iš darbo užsukau. Pamačiau, kad žmonių lyg mažiau, galvojau laimę išbandysiu. Kažkaip tikėjausi didesnės patalpos. Buvau prisiskaičius kaip ten nepatogu ir t.t. O man kaip tik patiko. Viskas aišku, ramiai eini, jokių zigzagų thumbup.gif Visko yra, tik nėra tokio pasirinkimo kaip lietuviai pratę - to paties produkto 10 rūšių. Užtat išsirenki greitai. Vaikam labai patiko šokoladiniai gėrimai (kurie gerokai pigesni nei jų pamėgti Miau). Pati ragavau -skanūs. Patiko saldainių pasirinkimas. Papildžiau "sandėliuko" atsargas namie. Saliamis skanus. Ir picos paplotis rinkiny su padažu labai geras. Kasos labai patiko, darbuotojai dirba greitai. Tik va ta žmonių kultūra doh.gif raunasi, braunasi, vėžimėliais daužo, nepasitraukia nė per milimetrą doh.gif
Atsakyti
QUOTE(odriana @ 2016 06 14, 09:31)
Keista, mano miesto Lidle yra  g.gif  Ir kažkur skaičiau, kad visuose Lidl bus WC...

jau išsiauškinau, pasirodo tualetas pačioje parduotuvėje, o aš prie įėjimo ieškojau.
Atsakyti
QUOTE(LinaGustė @ 2016 06 14, 10:35)
...

Pritariu siai ir auksciau jusu issakytai nuomonei. thumbup.gif

QUOTE(Maja Di @ 2016 06 14, 10:30)

Na nepatiko, tai nepatiko. Mylite jus savo Keiksmazodi ir mylekite. Bet tai ne per viena tema rasyti, oi kaip jus mylit ta Keiksmazodi ir kaip jums patinka ten apsipirkti - marazmas. biggrin.gif
Jums tikriausiai, o ir daugeliui kitu, prasidejo isterija, kai atsidare visiskai kitoks ir nepriklausomas! tinklas nuo visu kitu Lietuvoj esanciu. Kur jus anksciau buvote, kodel savo Keiksmazodzio anksciau nepropagavote, kai kiti tuo tarpu apsipirkinejo Rimi, Iki ir kt.? g.gif
Atsakyti
Kazin ar verta siandien bandyti laime ieskoti sprandines akcijines Vilniuje?
Atsakyti