Įkraunama...
Įkraunama...

Lidl Lietuvoje

http://www.daugakcij...lidl-leidinys-3
Atsakyti
Labai labai labai patiko MILBONA grietininis jogurtas su migdolais ir kava smile.gif 14 proc.riebumo, sudėtis gera, pagaminta Vokietijoje. Toks tirštas, kreminės tekstūros, ne per saldus, ir nors riebokas, bet valgant nesijaučia, nėra to riebaus sunkumo pavalgius.
Atsakyti
Kažin kokia situacija su žmonių srautais Kaune šiauriniame Lidl..? Neprošal būtų apsipirkt, bet vien pagalvojus, stresas kyla. biggrin.gif o į kitur kojos sunkiai neša, nesinori pinigų švaistyti. Jei kas dažnai prošal važiuoja ar gyvena šalia, galėtų nušviesti situaciją kuriuo paros metu ten įmanoma laisviau nosį įkišti. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(odriana @ 2016 06 13, 18:19)
Labai labai labai patiko MILBONA grietininis jogurtas su migdolais ir kava smile.gif  14 proc.riebumo, sudėtis gera, pagaminta Vokietijoje. Toks tirštas, kreminės tekstūros, ne per saldus, ir nors riebokas, bet valgant nesijaučia, nėra to riebaus sunkumo pavalgius.

kaloriju bomba smile.gif as pirkau naturalu jogurta 200 g. indelyje. kaina berods 25 cnt. Tai skonis nepatiko gryno, bet darzo salotose skonis geras smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Deme: 13 birželio 2016 - 18:14
QUOTE(Kliamka @ 2016 06 13, 18:51)
Kažin kokia situacija su žmonių srautais Kaune šiauriniame Lidl..? Neprošal būtų apsipirkt, bet vien pagalvojus, stresas kyla. biggrin.gif o į kitur kojos sunkiai neša, nesinori pinigų švaistyti. Jei kas dažnai prošal važiuoja ar gyvena šalia, galėtų nušviesti situaciją kuriuo paros metu ten įmanoma laisviau nosį įkišti. ax.gif

Aš apie Vilniaus Lidl 4u.gif Kai nutaikiau momentą, kai žmonių nebuvo, nebuvo ir prekių. Viskas iššluota, lentynos tuščios smile.gif Buvau šeštadienį apie 18 val.
Atsakyti
QUOTE(vvjuka @ 2016 06 13, 19:14)
Aš apie Vilniaus Lidl 4u.gif  Kai nutaikiau momentą, kai žmonių nebuvo, nebuvo ir prekių. Viskas iššluota, lentynos tuščios smile.gif  Buvau šeštadienį apie 18 val.


Nebudi jau fūros prie LIDL'ų ir va - jau trūksta prekių - nepaskačiavo lietuvaičių galimybių pirkti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidulė @ 2016 06 13, 19:23)
Nebudi jau fūros prie LIDL'ų ir va - jau trūksta prekių - nepaskačiavo lietuvaičių galimybių pirkti  lotuliukas.gif



Kasnaktį prie kiekvieno Lidl'o privažiuoja po kelias fūras prekių papildyti.

Su laiku normalizuosis ir bus OK.


Buvau po piet Ateities g., tai visko radau. bigsmile.gif


Tik mūsų tautiečiai tai biški kiaulės - kur drabužiai tai rodos kiekvieną pakelį išpakuos pažiūrėti ar dydis tinka. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kliamka @ 2016 06 13, 17:51)
Kažin kokia situacija su žmonių srautais Kaune šiauriniame Lidl..? Neprošal būtų apsipirkt, bet vien pagalvojus, stresas kyla. biggrin.gif o į kitur kojos sunkiai neša, nesinori pinigų švaistyti. Jei kas dažnai prošal važiuoja ar gyvena šalia, galėtų nušviesti situaciją kuriuo paros metu ten įmanoma laisviau nosį įkišti. ax.gif

siandien pries 19val. jokiu eiliu nebuvo nei ieiti nei prie kasu (po 2-3 pirkejus) tik prekiu didelis trukumas ax.gif akcijiniu vynuoginiu pomidoru, farso, persiku, kopustu net pedsako nelike.
Net ir neakcijines pvz. kavos nerasta ir kt.....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agnir: 13 birželio 2016 - 21:07
QUOTE(agnir @ 2016 06 13, 22:06)
siandien pries 19val. jokiu eiliu nebuvo nei ieiti nei prie kasu (po 2-3 pirkejus) tik prekiu didelis trukumas ax.gif  akcijiniu  vynuoginiu pomidoru, farso, persiku, kopustu net pedsako nelike.
Net ir neakcijines pvz. kavos nerasta ir kt.....

O aš šiandien praktiškom valandom Norfoj apsiprekinau, už 22 eur su dviem pilnais maišais išėjau. Mėsos, sausinių, sviesto, alyvuogių aliejaus. Imk kiek nori ir žmonių nedaug, stumdytis nereikia. Faršas po 2 eur su nuolaida išėjo ax.gif . Ir džiaugiuosi Lidlu, kad jis kainas kituose centruose pakoregavo biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(Ntu-Kpi @ 2016 06 13, 20:58)

Tik mūsų tautiečiai tai biški kiaulės - kur drabužiai tai rodos kiekvieną pakelį išpakuos pažiūrėti ar dydis tinka. doh.gif


Tai ne tautinis bruožas, ispanai tą patį daro. rolleyes.gif
Atsakyti
Man tai ledai labai patinka thumbup.gif trikampyje indelyje po 24 cnt thumbup.gif
Atsakyti
Kai kurie dalykai iš tiesų pigesni, bet mažai jų yra kasdieninių prekių sąraše. Na, kas iš to, kad mėtiniai šokoladukai kainuoja euru pigiau, negu spaudos kioske, jeigu, kaip sakiau, pomidorų nėra apskritai? Kai atėjo laikas mokėti, išvis susinervinau. Už kelias dėžutes saldėsių, porą vaisių, makaronus, kelias riekes kumpio ant sumuštinių ir dar porą niekų sumokėjome 27 eurus. Paprastai keturioms dienoms apsiperku už 30 eurų. Mėsa, duona, kruopos, daržovės, pieno produktai. O čia? Sutinku, norint urmu įsigyti negendančių prekių – tinka, bet apsipirkti viso reikiamo maisto – nemanau.

Skaitykite daugiau: http://bendraukime.l...utm_medium=Copy
Atsakyti