Įkraunama...
Įkraunama...

Lidl Lietuvoje

QUOTE(Betina @ 2016 06 12, 22:25)
Tie ale OREO - tai turbūt NEO, man visiškai nepatiko.

Taip, šitie. Man jie visi sausainiai kaip sausainiai, visai skanūs ax.gif , svarbu vaikams patiko.
Atsakyti
Keleta kartus ir as jau spejau Kaune Silainiu Lidle apsilankyti. Akcijiniu mesos prekiu tikrai ne visu buvo, bet nera ko stebetis - zmoniu is tiesu pilna bet kuriuo metu. Is paziuros tikrai gali pasirodyti, kad prekiu pasirinkimas mazokas. Taciau geriau pagalvojus, tikrai yra visos reikalingos prekes maisto gamybai ir kasdieniam naudojimui. Truksta tik jau paruostu vartojimui kulinarijos gaminiu. Galbut ir paties produktu pasirinkimas nera toks didelis, kaip kituose dideliuose prekybos tinkluose. Taciau jei randi kas tau tinka ir skanu - tai toj lentynoj gali stovet kad ir 15 rusiu jogurtu, vis tiek pirksi tau patinkanti. Tai tokio poreikio as nejauciu, kad tas "pasirinkimas" didelis butu. Na niekaip nesugalvoju, kokiu cia tu prekiu dar truksta Lidle... Viskas, ko reikia - yra. Tik tikiuosi, kad greitu laiku ir ir pirkeju srautai apmazes, pasiskirstys per darbo laika ir bus galima dar greiciau ir patogiau apsipirkti.
Atsakyti
QUOTE(rainiukas @ 2016 06 11, 23:25)

Papildyta:
Pameginkit kita karta vaikus su vyru pasivaiksciot paleist. Bus sveikiau ir jums, ir kitiems, kuriu vaikai vienuolikos metu jau ne vaikai. Bjauru skaityt toki susireiksminima. Nu jau supratom, kad sitas tinklasne jums. Aciu uz nuomone wink.gif

Na ačiū už patarimą lotuliukas.gif Būtent taip ir dariau, apie ką ir parašiau, tad keistas toks komentaras:

QUOTE(dontstop @ 2016 06 08, 09:25)
... Tada įžengę vidun pamatėm tokią tirštą minią, kad nusprendėm, jog su vaikais neįmanoma bus brautis, sutrips juos ten  doh.gif  Tad vyras pabuvo su vaikais lauke, kol aš suruošiau pirkinius, paskui apsikeitėm, jis atstovėjo eilę (ir tikrai ne 10 min, o apie valandą  wink.gif ), o mes su vaikais pasivaikščiojom lauke.



Na o kodėl gi šis tinklas ne mums ax.gif Kaip ir rašiau:

QUOTE(dontstop @ 2016 06 08, 09:25)

Smagu, kad atsidarė naujas tinklas, bet kitą kartą apsilankysiu tik kai nuslugs ažiotažas,

mielai karts nuo karto užeičiau vienos kitos pigesnės prekės, žinoma, kai jau bus įmanoma tai padaryti be eilių, grūsties ir tt
Kad ir kaip tai bjauriai nuskambės kitoms tongue.gif , taip, nematau prasmės stumdytis ir gaišt kelias valandas dėl vos kelių prekių... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2016 06 13, 10:15)
Na ačiū už patarimą  lotuliukas.gif  Būtent taip ir dariau, apie ką ir parašiau, tad keistas toks komentaras:
Na o kodėl gi šis tinklas ne mums  ax.gif  Kaip ir rašiau:
mielai karts nuo karto užeičiau vienos kitos pigesnės prekės, žinoma, kai jau bus įmanoma tai padaryti be eilių, grūsties ir tt
Kad ir kaip tai bjauriai nuskambės kitoms  tongue.gif , taip, nematau prasmės stumdytis ir gaišt kelias valandas dėl vos kelių prekių... 4u.gif

Šis matyt tinklas ir siūlo lankytis tuose prekybos centruose kuriuose be problemų nesistumdydami bet brangiau negaišdami laiko nusipirksite norimo keletą prekių. 4u.gif
Aš jau kelinta karta rytais lankausi šiame prekybos centre ir nesigauna nusipirkti keletą prekių nes mažos kainos taip ir vilioją įsidėti į vežimąsmile.gif
Atsakyti
DŽIAUKITĖS KAD TAS LIDL ATSIDARĖ!
Nepriklausomai nuo to, kokiose maksimose ar ikiškėse apsipirkinėjate ...
Seniau kainas prilaikė dalies lietuvių galimybės apsipirkti Lenkijoje, dabar bus dar vienas nekontroliuojamo kainų didėjimo saugiklis visoje geografinėje Lietuvoje.
Atsakyti
Pritariu ir gal sulauksime kada ir Auchan ar Carrefour Lietuvoje....
Atsakyti
QUOTE(rainiukas @ 2016 06 11, 23:35)

Kur jus vaikstot, zmones  blink.gif Pilna parduodtuve prekiu, eiles eina greitai, prie iejimo zmoniu nera. Vilniuje bent jau.


Na kur kur visos eilės ir tuščios iššluotos lentynos - Kaune, bent jau Šiaurės pr, bent jau tą vakarą kai aš buvau (praeitą sav). Vilniuje daugiau Lidlų, gal pasiskirsto žmonės ir nėra tokių nenormalių grūsčių doh.gif
QUOTE(odriana @ 2016 06 12, 11:51)
Gal tos, kurios čia skundžiasi, kad Lidle reikia daug laiko ir nieko neranda, pataiko netinkamu laiku... 

Klausiau net ir čia temoje, kuris gi tas laikas tinkamas? smile.gif Nieks neatsakė.. jūs kelintą valandą buvot ir kurią savaitės dieną? smile.gif

QUOTE(Kikker @ 2016 06 13, 12:22)

Aš jau kelinta karta rytais lankausi

Kuriame mieste? smile.gif
Atsakyti
As manau, kad dar tikrai anksti kalbeti ir daryti isvadas apie grustis, eiles ir issluotas lentynas. Dar po kokio menesiuko manau jau situacija normalizuosis.
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2016 06 13, 11:34)
Kuriame mieste?  smile.gif

Aš į Šiaurės pr. Lidl einu rytais, kai būna pirma akcijos diena smile.gif Eilėj prie kasų ilgiausiai tenka kokia 10 min prastovėt. Bet tiek laiko dažniausiai stoviu, kai nueinu apsipirkt popiet ar vakare. Rytais kokia 5 min

Atsakyti
Šiandien ryte norėjom nupirkti Kalvarijų LIDL'e pjaustytos supakuotos akcijinės sprandinės (560 g/1,59 €) , bet sakė, kad jos dar neatvežė, buvo kitokia supakuota, bet neakcijinė ir ne tas svoris, užklausėme, tai sakė, kad bus arba šiandien po pietų ar ryt ryte gaus.
Jei kas užmatysite ar jau yra, tai brūkšelkit čia. Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Labai skanios bandelės Lidl'e. Ypač spurgos. Net nepalyginsu su "Maximos" spurgomis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(simpa @ 2016 06 13, 13:46)
Aš į Šiaurės pr. Lidl einu rytais, kai būna pirma akcijos diena smile.gif Eilėj prie kasų ilgiausiai tenka kokia 10 min prastovėt. Bet tiek laiko dažniausiai stoviu, kai nueinu apsipirkt popiet ar vakare. Rytais kokia 5 min

Ačiū 4u.gif
Atsakyti