Įkraunama...
Įkraunama...

Lidl Lietuvoje

QUOTE(Vitulka @ 2016 06 12, 16:51)
yra vokiška juoda, ruginė ale, bet sudėtyje kviečių miltai. Tai tos tikros ruginės nėra g.gif

Kaip suprast "vokiška"? Juk Lietuvoj kepa ir neparašyta, kad kepama pagal vokišką receptą. Turiu kepalą juodos duonos. Tai sudėtyje ruginiai miltai, vanduo, kvietiniai miltai ir t. t. Tai gal tiksliau jūs ruginės duonos ieškot, kurios sudėtyje tik ruginiai miltai yra, ir nerandat, o ne juodos duonos? Nes juodos duonos tikrai yra.
Atsakyti
QUOTE(rainiukas @ 2016 06 11, 23:35)
Ai, nesivarginkit  irnesakyk.gif Ne kiekviena "ne prastuomenes dama" sugeba pastebeti kazkokias kruopas unsure.gif
Papildyta:
Kur jus vaikstot, zmones  blink.gif Pilna parduodtuve prekiu, eiles eina greitai, prie iejimo zmoniu nera. Vilniuje bent jau. Kazkoks ispindejimas. Turbut pasiilgot maximos su apmusijusiom mieganciom pardavejom verysad.gif
Papildyta:
drinks_cheers.gif

I lidla ejom kur daugiau..na nzn vakar buvom zmoniu pilna lentynos pustustes o buvom ne vakare o diena.kazin kokioj jus maximoj lanketes kad sutikot apmusijusias pardavejas..
man daug geriau nueit i maxima ir viska ten susisipirkt negu po lidlo vaziuot i kita parduotuve dar kai laiko ir taip daug nera
Atsakyti
QUOTE(ptashka @ 2016 06 11, 23:54)
Jei šitų būtų mažiau, tai ir grūstys būtų mažesnės.


Bet be jų niekaip ir niekur.
Aj, irnesakyk.gif aš jau nekreipiu dėmesio.

QUOTE(delfiuka @ 2016 06 12, 09:32)
Juoda duona Lidl tikrai prekiauja, gal tik neradot arba buvo išpirkta. Nebent turit galvoje kažkokią specialią rūšį.


Mačiau, kad kažkokia yra, bet mes mėgstam tokią arba tokią arba tokią. Kol kas nei vienos nemačiau Lidl'e. Bet ir neradus jos, nėjom pirkti kitur.


Jei kas valgėt tą vokišką ir kažkuo primena kažkurią iš šių trijų, parašykite. 4u.gif


QUOTE(BurmeSS @ 2016 06 12, 11:03)
drinks_cheers.gif b8tent, po Lidlo vistiek reikia eiti į kitą pardę, todėl ir sakiau, kad tiems, aks turi begalę laiko ir kantrybės stumdytis. bet tiems, kas sėdi "ant" makaronų ir batono gal ir gera parduotuvė.



blink.gif blink.gif Mes per mėnesį suvalgom maximum pakelį makaronų ar ryžių.
Dabar kai vasara - perkam daugiausiai daržoves, tiesa ir savo turim.
Nu bet man vis tiek ši parduotuvė kuo toliau tuo labiau patinka.
Atsakyti
QUOTE(Ntu-Kpi @ 2016 06 12, 18:24)
Mačiau, kad kažkokia yra, bet mes mėgstam tokią arba tokią arba tokią. Kol kas nei vienos nemačiau Lidl'e. Bet ir neradus jos, nėjom pirkti kitur.
Jei kas valgėt tą vokišką ir kažkuo primena kažkurią iš šių trijų, parašykite. 4u.gif

Jūsų mėgstamose duonose irgi yra kvietinių miltų, tai kuo Lidl duona prastesnė? Tokios pačios nerasit, nes kiek suprantu, duonos gaminius pats Lidl kepa, o ne užsako. O ir užsakomi produktai, pvz. sūreliai, yra su Lidl pakuote, o ne mums įprasta, pagal kurią ieškom Maximoj, Iki ir panašiai. Pasikartosiu. LIDL PARDUODA LIETUVIŠKĄ DUONĄ, ne vokišką.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo delfiuka: 12 birželio 2016 - 17:10
QUOTE(delfiuka @ 2016 06 12, 18:08)
Jūsų mėgstamose duonose irgi yra kvietinių miltų, tai kuo Lidl duona prastesnė? Tokios pačios nerasit, nes kiek suprantu, duonos gaminius pats Lidl kepa, o ne užsako. O ir užsakomi produktai, pvz. sūreliai, yra su Lidl pakuote, o ne mums įprasta, pagal kurią ieškom Maximoj, Iki ir panašiai. Pasikartosiu. LIDL PARDUODA LIETUVIŠKĄ DUONĄ, ne vokišką.



blink.gif O ar aš kur parašiau, kad Lidl duona prastesnė? blink.gif blink.gif
Aš tik paklausiau - gal kas ragavo ją ir gal ji primena kurią iš tų trijų...
Atsakyti
QUOTE(Ntu-Kpi @ 2016 06 12, 20:09)
blink.gif O ar aš kur parašiau, kad Lidl duona prastesnė?  blink.gif  blink.gif
Aš tik paklausiau - gal kas ragavo ją ir gal ji primena kurią iš tų trijų...

O tai kodėl sakot, kad nėra juodos duonos? Guli kažkokios maisto prekės, panašios formos, panašios spalvos ir sudėties kaip juoda duona, bet jei nėra žinomos etiketės, tai tikrai ne juoda duona... Bet va, jei kokia varškė ar sūris su Pilos etikete, o ne su "Rokiškio pieno" ar panašiai, tai viskas tvarkoj biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(edinka @ 2016 06 12, 15:47)
Apsilankius po savaitės ir aš daug ko neradau, nu bet nenuostabu, kai taip šluojama...o neradau ne tik kad tikrai skanių mėsos konservų "Turistų pusryčiai", bet apskritai mėsos konservų beveik neliko  verysad.gif , paskutinius pačiupau sausainius, tokius ale OREO.

Tie ale OREO - tai turbūt NEO, man visiškai nepatiko.
Atsakyti
QUOTE(delfiuka @ 2016 06 12, 22:13)
O tai kodėl sakot, kad nėra juodos duonos? Guli kažkokios maisto prekės, panašios formos, panašios spalvos ir sudėties kaip juoda duona, bet jei nėra žinomos etiketės, tai tikrai ne juoda duona... Bet va, jei kokia varškė ar sūris su Pilos etikete, o ne su "Rokiškio pieno" ar panašiai, tai viskas tvarkoj biggrin.gif



Kur aš rašiau, kad nėra juodos duonos Lidl'e?
Šiaip neieškau jokių žinomų etikečių... schmoll.gif

Man atrodo jus čia kabinėjatės be reikalo...






Atsakyti
QUOTE(rainiukas @ 2016 06 11, 21:35)
Ai, nesivarginkit  irnesakyk.gif Ne kiekviena "ne prastuomenes dama" sugeba pastebeti kazkokias kruopas unsure.gif
Papildyta:
Kur jus vaikstot, zmones  blink.gif Pilna parduodtuve prekiu, eiles eina greitai, prie iejimo zmoniu nera. Vilniuje bent jau. Kazkoks ispindejimas. Turbut pasiilgot maximos su apmusijusiom mieganciom pardavejom verysad.gif
Papildyta:
drinks_cheers.gif

Kruopos tik prastuomenei tai ir nerado tongue.gif

Aš ir laisvai apsipirkau ir Kėdainių ir Vilniaus parduotuvėse. Radau viską ko ėjau. Nei eilių prie įėjimo. Nei prie kasų. Prekes sukrauna. Eilės juda labai greit. Personalas tikrai maloniai bendrauja. Bet matyt tas bambėjimas įaugęs lietuviams į kraują..
Atsakyti
QUOTE(gretute27 @ 2016 06 12, 22:49)
Kruopos tik prastuomenei tai ir nerado  tongue.gif

Aš ir laisvai apsipirkau ir Kėdainių ir Vilniaus parduotuvėse. Radau viską ko ėjau. Nei eilių prie įėjimo. Nei prie kasų. Prekes sukrauna. Eilės juda labai greit. Personalas tikrai maloniai bendrauja. Bet matyt tas bambėjimas įaugęs lietuviams į kraują..

Labai džiagiuos, kad jums viskas ten tinka. Tik va keisti tie žmonės, pavaryt ant Maximos su apmusyjusiom pardavėjom patapo geru tonu, o va Lidlas kažkodėl visiems turi patikt, nes kitaip išpindėjimas doh.gif ... Gyvenam laisvoj šaly, galim rinktis kur apsipirkinėt ačiūdiev biggrin.gif .
Atsakyti
Teko pasinaudoti viena LIDL'o paslauga-atidėtas mokėjimas, gal ir kitose parduotuvėse taip yra, betiki šiol neteko to girdėti. Pardavėja nuskenavo prekes, norėjau atsiskaityti banko kortele, bet nepavyko (būna retkarčiais jai tokios problemos bankomatuose, pirmą kartą parduotuvėje), grynų pinigų neturėjau. Tad atspausdino spec. kvitą su barkodu, mano prekių vežimėlį paglobojo apsauga, man grįžus su pinigais, nuskenavo tą kvitą, susimokėjau ir patenkinta išėjau. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ntu-Kpi @ 2016 06 12, 17:24)
Bet be jų niekaip ir niekur.
Aj, irnesakyk.gif aš jau nekreipiu dėmesio.
Mačiau, kad kažkokia yra, bet mes mėgstam tokią arba tokią arba tokią. Kol kas nei vienos nemačiau Lidl'e. Bet ir neradus jos, nėjom pirkti kitur.
Jei kas valgėt tą vokišką ir kažkuo primena kažkurią iš šių trijų, parašykite. 4u.gif

Mačiau Lidle juodos Urtės duonos, tačiau pirkom paragavimui vokiškos viso grūdo ruginės duonos su saulėgrąžom (pjaustyta, supakuota po 500 g. kilmės šalis Vokietija), tačiau mums asmeniškai nepatiko, sausoka schmoll.gif
Atsakyti