Įkraunama...
Įkraunama...

Garų surinktuvai - 8

QUOTE(Gabrielė Rumšaitė @ 2018 11 20, 18:07)
noriu paklaust koki geriau gartrauki rinktis, jei ortakio anga 10cm?virtuve maza apie 5kv,bet sujungta su svstaine 16kv, tad noretusi stipresnio ir imontuojamo.

Jei Jūsų virtuvė nėra "salos" tipo, tai jokio skirtumo su kuo ji sujungta.
Kvadratūra maža, 10cm ortakį padarė neišmanėlis. Todėl pirkite bet ką, kas patinka, pageidautina su normaliu pavadinimu. Jei biudžetas leidžia.
Atsakyti

Man ne gamintojo pavadinime esmė. Pagal parametrus ar jis pakankamai geras. Ar geriau pasižvalgyti kitų variantų? 

Atsakyti
QUOTE(volia* @ 2018 11 20, 21:52)
<p>Man ne gamintojo pavadinime esmė. Pagal parametrus ar jis pakankamai geras. Ar geriau pasižvalgyti kitų variantų? 

O kaip žinoti kokie iš tikro tie parametrai, jei nesurašyta pagal Europinius standartus? Ir kas laiduoja už kokybę, jei Vokietijoje registruotas brandas nežinomas normalioje Europoje, kažkokia a-la vokiška įmonė?
Atsakyti

Na, nežinau kokie čia skaito parametrai, bet skaičiukai manau visur tokie patys 🙂 KRONA GARTRAUKIS Ameli 600 White „Sensor“

  • Plotis (mm): 600;
  • Galingumas (min./maks.): 450-800m/h3;
  • Valdymas: Sensorinis;
  • Greičių skaičius: 3;
  • Variklių skaičius: 1;
  • Triukšmo lygis, dB (min./maks.): 48-60;
  • Apšvietimas: LED;
  • Lemputės: 2 x 1,5W;
  • Spalva: balta

Varikliui suteikiama 5 metų garantija.

Atsakyti

Kikker, na ortakis jau yra koks yra :) virtuve nera sala, reikia suktis is padeties.  Is ko galeciau rinktis, kad butu optimaliausias variantas? :)  aciu

Atsakyti
QUOTE(Gabrielė Rumšaitė @ 2018 11 21, 09:56)
<p>Kikker, na ortakis jau yra koks yra smile.gif virtuve nera sala, reikia suktis is padeties.  Is ko galeciau rinktis, kad butu optimaliausias variantas? smile.gif  aciu</p>

Kad gartraukis veiktų efektyviai, reikia kad įrengtas ortakis būtų ne mažesnio diametro nei gartraukio gamintojo numatytas.Jeigu vis tik ortakis yra kitokio diametro tai jį keiskite tik prie pat išėjimo į ventiliaciją,Pasižiūrėkite tada gal FRANKE SMART FBI 522 XS čia neištraukiamas arba Elica ELITE26 IX/A/60
Atsakyti

Turiu gartrauki Elica Hidden, nesuprantu, kokiom priemonem valyti... Jeigu apsitasko riebalais, kosmaras kazkoks.... Pirkau spec.priemones nerudijanciam plienui, spec.riebalams ir ko tik neisbandziau, bet lieka taskeliai ir viskas... Gal kas atradot buda, kuo ji galima nuvalyti?

Atsakyti
QUOTE(verano @ 2018 11 21, 11:11)
<p>Turiu gartrauki Elica Hidden, nesuprantu, kokiom priemonem valyti... Jeigu apsitasko riebalais, kosmaras kazkoks.... Pirkau spec.priemones nerudijanciam plienui, spec.riebalams ir ko tik neisbandziau, bet lieka taskeliai ir viskas... Gal kas atradot buda, kuo ji galima nuvalyti?
</p>

Tai va bėda su tuo nerūdyjančiu plienu
Ar šiuo bandete?
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kikker: 21 lapkričio 2018 - 11:29

Tai va bėda su tuo nerūdyjančiu plienu
Ar šiuo bandete?
8b3da7171aaca674a01cc0808cefe41d34.jpg

Tai va, buciau zinojusi, kad taip bus...

nelabai matau, kokios cia firmos, bet tokio nebandziau pagal pakuote... Gal pavadinima galit parasyti? Busiu dekinga :)

Atsakyti
http://www.allenzi.e...tinei_technikai
Atsakyti
QUOTE(volia* @ 2018 11 21, 10:09)
Na, nežinau kokie čia skaito parametrai, ...

"Lubiniai" rolleyes.gif
Atsakyti

Sveiki, 

pareinu čia dėl gartraukio. Bendra patalpa T raidės pavidalo. Virtuvei teskirta 1,5m ilgis (T raidės viršutinis kairys atsikišimas). Bendras patalpos plotas apie 13 kv.m. Lubos aukštos. Ortakis bus išvestas tiesiai į lauką (nieko nėra, todėl diametrus galima daryti kokius tik norim ir ortakis ilgas nebus, su 1 posūkiu). Viryklė bus 3 kaitviečių 45 cm pločio max. Gartraukis turėtų slėptis spintelėje ir išsitraukti, kai naudojamas (automatiškai įsijungti, nes dabar turiu tokį, kuris neturi automatinio įjungimo ištraukiant). Nebus labai dažnai naudojamas. Lyg viską surašiau. Žodžiu, reik mažo, kuo mažiau matomo ir siauro. Kokie patarimai būtų?

Atsakyti