Įkraunama...
Įkraunama...

Širdelės bėdos

QUOTE(retancike @ 2023 03 28, 18:13)
Loram, o gal turėtumėte minčių, kur ieškoti priežasties, kodėl ryte, prabudus, dar gulint ir paskui vaikštant, kyla pulsas, +/-  110-120. Jei atsikėlus pasėdžiu - pulsas normalizuojasi, po to vėl pašokinėja. Vėliau viskas normalizuojasi ir kaip niekur nieko. Esu po krioabliacijos, perikarditų, teko kurį laiką ir medrolį, ivabradiną naudoti. Geri trys mėnesiai nenaudoju vaistų. Skydliaukės tyrimai visi norma, kalis 4.7. Ar tikslinga gerti ivabradiną, jei pojūčiai tik rytais ir nebūtinai kiekvieną rytą būna? Šiaip ritmas tvarkingas, permušimai visiškai pavieniai.

o tai ne tada prasidejo, kai nustojot gert vaistus?
Atsakyti
QUOTE(Loram @ 2023 03 28, 19:46)
o tai ne tada prasidejo, kai nustojot gert vaistus?


maždaug po mėnesio.

O šiaip ivabradiną gerdavau 1 kartą ryte. Gydytojai sakė gerti pagal poreikį, jei reikia. Tai ir nežinau, ar gerti? jei gerti - tai kada? Diena, vakare ir taip viskas gerai, ryte jau nespėju. Naktį?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo retancike: 28 kovo 2023 - 21:14
QUOTE(retancike @ 2023 03 28, 21:06)
maždaug po mėnesio.

O šiaip ivabradiną gerdavau 1 kartą ryte. Gydytojai sakė gerti pagal poreikį, jei reikia. Tai ir nežinau, ar gerti? jei gerti - tai kada? Diena, vakare ir taip viskas gerai, ryte jau nespėju. Naktį?

Vienareikšmiškai nieko negaliu pasakyti - tai gal diena/vakare daugiau užsiėmimų ir nekreipiat dėmesio į pulsus ir t.t.
Bandykite pusę tab. propranololio ryte - jis greitai ir trumpai veikia
Atsakyti
QUOTE(Loram @ 2023 03 29, 07:43)
Vienareikšmiškai nieko negaliu pasakyti - tai gal diena/vakare daugiau užsiėmimų ir nekreipiat dėmesio į pulsus ir t.t.
Bandykite pusę tab. propranololio ryte - jis greitai ir trumpai veikia


Supratau, ačiū.
Per tiek laiko jau stebėjau kaip kas vyksta ir kada, jaučiu visus pulsus, būtent rytai kankina.
Atsakyti

Vartojau is pradziu 2 tabl. per diena, dabar po puse rytais.

Paskyre man juos nuo auksto pulso ir sirdies plakimo jautimo. Siek tiek padejo.

Bet to priezastys ne sirdyje.

Sveiki, Svecias007 gal galite papasakoti daugiau, dėl ko jums kyla pulsas, koks jis būna, kiek laiko tęsiasi, kaip gydotės ir pan. Ačiū😊

Atsakyti

Sveiki, Svecias007 gal galite papasakoti daugiau, dėl ko jums kyla pulsas, koks jis būna, kiek laiko tęsiasi, kaip gydotės ir pan. Ačiū😊

Laba,

Po ilgu metu manyciau pulsas kyla del nesurastu problemu pilve - pastoviai teka tulzis i skrandi. Medikai atsisako toliau ieskoti problemos ir siuncia pas psixiatrus.

Pulsas dazniausiai buna 80-100 - jauciuosi normaliai, kada buna 120 - galva sukasi. Pakyla, krenta ir tesiasi atsitiktine tvarka. Propranololis gali numusti 10-20.

Atsakyti

Man panašiai, jau keli metai pakiles pulsas, seniau niekad taip nebūdavo. Gydytojai išrašo ivabradina ir tarp eilučių siunčia pas psichiatra/psichologa ir tiek. Kai yra baimė, jaudulys, stresas, tai kažkaip atrodo normalu jei kyla pulsas. Bet man keisčiausiai, kai tik pavalgius visada sukyla pulsas 20-30 kartu ir savijauta prastoka, tik pagulėti norisi. Tai pagalvoju, kad kažkas su virškinimu, bet kaip suprasti ir kuo gydytis nežinau😔

Atsakyti

Kartu su pulso kilimu pradejau taip pat jausti ir girdeti kiekviena sirdies duzi. Per eile metu pulsas apsiramino, retokai kyla, tad mazesne doze propranololio vartoju.

Na man pavalgius pusrycius visada labai silpna pasidaro ir galva pradeda suktis, nors pulsas pakyla nezymiai. Velesni valgiai atvirksciai - pagerina savijauta.

Atsakyti

Ai ne, aš ne depresikė, aš kaip tik labai gyvenimu besidžiaugiantis žmogus. Tiesiog, buvo daug išgyvenimų ir dramų. Man netrūksta serotonino natūralaus, turiu kuom džiaugtis. Aš turiu psichotropinių, bet nesu, nei tabletes išgerus, man išraše šeimos, kai karas prasidejo, paprašiau.Turiu labai ne kokį pavyzdį artimoje aplinkoje, kai žmogus saujom ryja vaistus, o kaip blogai taip blogai. Viena gydo, kitą žaloja. Visi gydytojai skirtingus vaistus rašo ir vienas kito parašytus peikia 🙈Galima gyvenimo būdu ir kitais dalykais, nemažai ligų sukontroliuot. Bet dažniausiai žmones lengviausia kelia renkasi.

 


Sveiki,

 

ar žmonės, ar daktarai renkasi lengvesnį kelią, čia irgi klausimas. Žinoma, savomis jėgomis tikrai įmanoma daug ką išgydyti, tačiau kartais vaistai gali padėti. 

 

Jums, tikiu, savos jėgos pakankamos, džiaugiuosi! 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rita Mita: 24 balandžio 2023 - 21:51

Va, kam įdomu , paskaitinėkit( žinoma išsiverskit)....aš tik taip save guodžiu, kad žinau jog žmonės daug metų gyvena su permušimais. 

https://patient.info...veryday--571689

Atsakyti

Sveiki, 

Uždėjo man holterį ir jis užfiksavo va tokį dalyką. Gydytoja sakė, kad pavojinga, nors man užfiksuotas vienas epizodas. Nieko labai nepaaiskino, tik pasakė, kad pavojinga. Gydymo neskyre. Skyre apsilankyma pas 3 lygio kardiologa, pas kuri net vietu nera. Bandysiu privaciai eiti. Kas turejo tokia diagnoze ir gali issamiau paaiskinti kaip elgtis, ka vartoti?Ar galima sportuoti? Ka vartoti turiu omenyje, gal kazkaip pastiprinti sirdi, ar raminamu kokiu zoliniu? Manau,kad cia ilgalaikio streso pasekme. 

Priešlaikinė skilvelių depoliarizacija. 

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dodgy: 03 liepos 2023 - 12:05
Sveiki, dar kartą. Patekau šiaip ne taip į Santaras pas mokamą 3 lygio kardiologą. Visaip ištikrino, velogometriją atliko, apart pakilusio spaudimo fizinio kruvio metu nieko neaptiko. 🤷‍♀️ Įtaria, ir net keletas gydytojų, kad holteris ne tikrą tą epizodą uzfiksavo, nes aš tuo metu sportavau, atseit, galėjo sujudeti ir pan. Holterį pakartos. O aš džiaugiuosi,kad nieks nepakomemtavo, nes visokie a’la medikai su savo spelionem, galejo dar didesnę paniką man sukelti. Is tikro pykstu ant poliklinikos gydytojos, kuri man nieko nepaaiškino, o aš prisiguglinus, puoliau į paniką.
Atsakyti