QUOTE(Rankena @ 2016 10 22, 16:37)
Sveikos
Internete prisiskaičiau daugiau mažiau apie įvaikinimo procedūrą. Grubiai tariant, viskas lyg ir aišku. Tačiau šiuo metu kelis klausimėlius turiu, gal kuri sutiktumėte pasidalinti.
Suprantu, kad sunkiausia įsivaikinti tėveliams, kurie pageidauja mažyčio kūdikio, be jokių sveikatos sutrikimų, norintys mergaitės ir pan. Ar yra tokių čia, kurie jokių reikalavimų neturėjo? Ar toks kelias pailgina tų vadinimų siūlomų vaikučių sąrašą? Apskritai, kaip tas sąrašėlis sudaromas? Ar yra koks algoritmas? Man tokie dalykai labai kvepia pareigūnų savivaliavimu, todėl noriu išsiaiškinti, kaip šioje srityje nesusidurti su neskaidrumu. Kaip bandyti užtikrinti, kad gautume realiai situaciją atspindintį sąrašą. Pasidalinkite savo įspūdžiais su šiuo įvaikinimo proceso momentu?
Antra, ar su visais vaikučiais, kuriuos jums pasiūlo galima važiuoti susipažinti? Ar tik su vienu, kuris manote jums labiausiai tiktų?
Ačiū.
Bendra sarasa vaikuciu sudaro Ivaikinimo tarnyba, jie ir gali geriausiai pasakyti, kaip sudaro
bet yra daug kriteriju, kaip minejo viena pasnekove, jei vaikiuku kazkas susidomi, jo buvimas sarase sustabdomas, t. y. jis kitiem nesiulomas, kol neisaiskeja, ar ji ims potencialus globejai/iteviai. Paprastai juk zmones turi noru del vaikiuko, na mazu maziausiai del amziaus, jei nesvarbu amzius, sveikata, tai turetu greitai isivaikinti/globoti. Gal net toli vaziuoti nereiketu, savo gyvenamosios vietos globos namuose rastu nauja seimos nari