Įkraunama...
Įkraunama...

Toms, kurioms nepavyko daug kartų

QUOTE(d'esprit @ 2016 07 07, 12:48)
Artimas žmogus?

draugės tėtis unsure.gif nepažinojau asmeniškai, bet liūdna dėl draugės verysad.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif

tylim tai tylim biggrin.gif

mes į kaimą atlėkėm su vaikais...
visai įmanoma, kad ryt prie jūros savaitgaliui, nes mama liko ant ledo cool.gif nors visai netraukia lietuviškas pajūris... bet vaikams turėtų būt smagu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(braske09 @ 2016 07 07, 14:36)
draugės tėtis  unsure.gif nepažinojau asmeniškai, bet liūdna dėl draugės  verysad.gif


Supratau. Liūdna..

QUOTE(wicked @ 2016 07 07, 14:44)

visai įmanoma, kad ryt prie jūros savaitgaliui, nes mama liko ant ledo cool.gif nors visai netraukia lietuviškas pajūris... bet vaikams turėtų būt smagu bigsmile.gif


Linkiu, kad oras būtų geras mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos,

Kol nepamiršau rašau:
Rankos - 28 cm
Krūtinė - 83 cm
Liemuo - 67 cm
Pilvas - 81 cm
Sėdmenys - 94 cm
Šlaunys - 52 cm

5,6 d raudonos.

As su džiugia zinia. Vaikai baigė reabilitacija, tai prasidės atostogos, bent pamiegoti galesiu ir mityba atsidurs grynai mano rankose smile.gif džiaugiuosi smile.gif plius, turiu laisva savaitgali. Butu gal smagiau dirbti, bet gerai ir taip, galima bus namie pažiūrėti tingiai kokį filma.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo airv: 07 liepos 2016 - 15:50
Sveikos.

Ne, man labai patinka aerobika...ypac ant stepo...
Ten veda trenere tai buna ivairus kuno pratimai, ivairios treneruotes, ir tempimai, ir stiprinimai, deginimai, kalanetika, ir visi sitie dalykai... ji labai maiso mums.
Man patinka grupiniai uzsiemimai. Kai neateini ir iskart pastebi, kad nera. Stengiausi visada labkyti as, pakol einant is treneruotes nesulauziau kojos verysad.gif
O kodel manai kad per aktyviai?

Grizau is darbo, prisivalgiau verysad.gif dabar noriu ramuneliu arbatos.

Ijungsiu filma koki ziuresiu...

Atsakyti
QUOTE(Volsebnica @ 2016 07 07, 19:56)
Sveikos.

Ne, man labai patinka aerobika...ypac ant stepo...
Ten veda trenere tai buna ivairus kuno pratimai, ivairios treneruotes, ir tempimai, ir stiprinimai, deginimai, kalanetika, ir visi sitie dalykai... ji labai maiso mums.
Man patinka grupiniai uzsiemimai. Kai neateini ir iskart pastebi, kad nera. Stengiausi visada labkyti as, pakol einant is treneruotes nesulauziau kojos verysad.gif
O kodel manai kad per aktyviai?


Jei ne vien aerobika, bet ir kalanetika bei kitokios treniruotės, tai yra gerai smile.gif

Per aktyviai sakau dėl to, kad Tavo svoris nėra mažas, tai galima daryt prielaidą, kad aerobika stipriai užkelia pulsą, nes tai aktyvus sportas. Jei treniruotės metu pulsas yra aukštas, kalorijos deginamos ne riebalų, o raumenų sąskaita. Noriu pasakyti, kad (žinoma, priklauso nuo širdies treniruotumo) kartais ėjimas greitu žingsniu riebalų deginimui yra efektyvesnis už aerobiką smile.gif
Atsakyti
d'esprit, o koks pulsas turetu buti, norint deginti kalorijas riebalu saskaita? Sporto klube po treniruokliu dirbu 30 minuciu su elipsiniu. Treniruoklis matuoja pulsa, tai man rodo 160-170. Idomu kaip cia su tais riebalu deginimais g.gif

Beje, tu cia pas mus sportininke ax.gif Ka manai apie baltymu kokteilius po treniruotes? Idomu yra kiek naudos, ar itakoja raumenu augima (ir rezultate kaloriju deginima), ar tai tik reklaminis triukas, sportuojancioms mazdaug 2 k per savaite g.gif
Atsakyti
Elli, va čia apie širdies ritmo zonas gali pasiskaityti. O max pulsas apskaičiuojamas taip:
220-amžius=max pulsas

Dėl baltymų kokteilių, aš už. Per 20min po sporto būtina pamaitinti raumenis, t.y. pavalgyti baltyminio maisto. Tai baltymų kokteilis yra labai geras variantas, galima įsidėti į sporto klubą ir išgerti iškart po treniruotės.
Atsakyti
As tai sau uzsakiau kilo.lt kokteilius. Keisiu maista tada kai neturiu laiko normaliai pavalgyti.. pvz... kartais pietums vietoj greitu kebabu... ir sumustyniu valgysiu....arba vakarais. Bandysiu. g.gif ar kazkad is jusu yra vartojes?

Jau guliu lovoje, ziuriu ekstrasensus.

Bandysiu sian eiti anksciau miegoti, kad. Ent miegoti po 7 val nakti... seip esu peleda. Megstu naktineti... ax.gif
Atsakyti
Labas visoms 4u.gif Viso 3 sav bus neprisidavimo. 3 d darbo šią sav
ir išvažiuoju į pajūrį su vaikais atostogaut 2 sav. Gal neišprotėsiu nuo tokios prabangos ir neatsibos cool.gif
Taip noriu nepriduot pliuso liepos 27, kai jau turėsiu kur pasisvert..bet gal pavyks išlaikyt g.gif Mano svajonė tokia rolleyes.gif Grįšiu ir iškart pas dantistę higienai, o po poros dienų bjaurus danties taisymas ryte (dar galvoja ar ne traukt doh.gif ) ir vakare pas onkologą operuosiu padą. Viskas per vienądien ir dar nenuskriaudžiant darbo. Neturėsiu laisvų, kitą dieną prasioperavus į darbą, tai kaupiuos pozityviai ir negalėsiu atsikalbinėt niekaip biggrin.gif Tai iš streso gal neprivalgysiu.
Sakė 3 sav negalėsiu sportuot doh.gif Žiauriai ilgai, tai žiūrėsiu kas ten tokio baisaus, kad toks draudimas g.gif Gal pavyks patrumpinti tą laiką, norėčiau rugpjūtį kibt į sportą, nes vis dar l.patinka cool.gif
QUOTE(*Elli* @ 2016 07 07, 20:03)
d'esprit, o koks pulsas turetu buti, norint deginti kalorijas riebalu saskaita? Sporto klube po treniruokliu dirbu 30 minuciu su elipsiniu. Treniruoklis matuoja pulsa, tai man rodo 160-170. Idomu kaip cia su tais riebalu deginimais g.gif

Per didelis 4u.gif Net kardio treniruotei didokas cool.gif Aišku jūs turbūt jauna, bet riebalai dega gan žemo pulso intervale. Nors dega ir per kardio smile.gif
Jeigu aš per kardio stengiuos neviršyt 150 k/min, o idealiausia vid.prilaikyt 40, tai riebalų deginimui 90-110 doh.gif
Atsakyti
Labas rytas.
Vaziuoju i darba.... saltoka jei tarkim ve masinos tai gero megztinio reiktu arba striukes.
Turesiu darbe sveciu- vaziuoju anksciau tai jaudinuosi

Pusryciai nekokie...kas papuole po ranka...kaip visada velavau doh.gif ot jau megstu rytais pamiegoti

Rasma pavydziu del atostogu- super 4u.gif kur butent vaziuoji prie juros?
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
išleidom vyrą/tėtį į JAV darbo reikalais savaitei - iš vienos pusės liūdna, iš kitos žinau, kad apturėsiu iškrovos savaitę biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti