Įkraunama...
Įkraunama...

Toms, kurioms nepavyko daug kartų

Aš noriu prisiduot biggrin.gif svoris 86,4 kg, visos dienos žalios. Sportuoju ir mityba kaip ir derinu, bet muotaikos tao kau tokios depresinės. Noris tą emocinę būseną suvalgyt, tikiuos kad greitai praeis smile.gif

Atsakyti
As prisiduodu blush2.gif 74.5 kg.
Vel visi kg sugrizo, galit speti, ka veikiau... biggrin.gif

Paskutiniu metu visiskai neturiu nuotaikos, kazkaip emociskai jauciuosi issekusi. O gal tiesiog PMS ziauriai stiprus sikart... Per metiniu diena su MB net baisiai susipykom unsure.gif

Sportuot irgi nebuvau dar sia savaite, jau turbut ir nebeiseis, nes planu milijonas. Paskutinem dienom su maistu irgi nebesusitvarkiau, gaila savo pacios ideto darbo.

Atsakyti
QUOTE(d'esprit @ 2016 07 06, 13:03)
Pamiršau vakar paminėti, kad nekenčiu apsipirkimų laugh.gif

aaa, tada kitas reikalas cool.gif bet vistiek faina biggrin.gif
QUOTE(Audrulle @ 2016 07 06, 15:25)
wicked, concertas kaip fainai  wub.gif

o taip, koncertai yra gėrių gėris wub.gif


apsipirkau ir aš šiandien biggrin.gif savo mylimiausią parduotuvę bandžiau nusiaubti hihihi.gif biški pasisekė cool.gif


laikinai neprisidavinėju - nieko naujo pas mane cool.gif
Atsakyti
Oj, gi rimtai reikia prisiduoti smile.gif gerai kad kasdien sveriuosi, kitaip bučiau pamiršusi. Svoris 51,6 kg.

Wicked, kokia tai parduotuve? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(airv @ 2016 07 06, 17:19)
Wicked, kokia tai parduotuve? bigsmile.gif

S. Oliver wub.gif džinsus tik jų nešioju... ir šiaip jei ką randu, tai tik pas juos ir iš jų perku... nuolaidų palaukus... nes brangoka, gyvatė laugh.gif
Atsakyti
Labas lithuania.gif
savijauta nekokia, PMS žiaurus, svarstyklės tą puikiai parodo : svoris 62,00 doh.gif judu ne į priekį ir atgal....
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
nieko linksmo ir mano parapijoje - 74, 6 kg... blush2.gif
Atsakyti
Mano taip pat - 105,1. 5 dienos jokio judėjimo. Namai-mašina-darbas- mašina-namai. Pakeliui parduotuvė. Bet beveik baigiau, ryt rytą liko apie 2 val.
Atsakyti
Labas vakaras...
Treciadienis... tai ateinu.. ax.gif
Svorio nekontroliuoju... seip nezinai kas uzejo... tiesiog sunkus gyvenimo periodas. ( del gyvenamosios vietos iki persikraustymosi) verysad.gif

Svoris toks pats 107.

Bandysiu nuo rugsejo grizti i savo vezes. Startuoja mano treneruotes aerobika... as negaliu dar kolkas lankyti del kojos... bet manau jau rugseji bus pats tas. Slubuoju dar... ypac kai pavargstu. Nestipriai, bet matosi...kablu dar siais metais nemaciau ir nezinai ar matysiu iki naujuju metu... gal ir ne:(
Svoris didelis tai gal ir nereikia...

Darbe sekasi gerai... aisku yra savo dilemu. Labai nedraugiskas kolektyvas- bet ka padarysi!?

Desprit- izuojauta del senelio!

Irgi planuoju koki rugpjuti varyti i lenkija aprengti vaika ten, i mokykla viska supirkti... ir dali daiktu i buta...
Paaukosiu tam visa savaitgali... kazka suplanuosim ten. Gal imsim draugo busa kad viska sutalpinti... aisku nebus taip patogu vaziuoti kaip lengvojoj bet gal kaip nors...

Savaitgali buvom prie bebrusu ezero.. poislio baze Ruta... tai man patiko miske namely gyventi... aisku kaina atitinka kokybe... tikejausi geresnio bet po to pripratau...

Vasara seis metais idomi.. savaite lietus savaite karstis ar man tik taip atrodo...

Nu ka jau naktis?! Reiktu gal miegot... visgi 8.30 i darba...

Atsakyti
LENTELĖ


user posted image
Atsakyti
Labas, tai tylit, ane biggrin.gif

d'esprit-ačiū už lentelę, yra kur pasitemti blush2.gif

nuotaika nekokia, vakare į laidotuves...

kažkoks nesusitarimas su savim paskutinėmis dienomis vyksta, greičiausia reiks gryžti prie dienos taisyklių g.gif

Atsakyti
QUOTE(Volsebnica @ 2016 07 07, 00:17)

Bandysiu nuo rugsejo grizti i savo vezes. Startuoja mano treneruotes aerobika... as negaliu dar kolkas lankyti del kojos... bet manau jau rugseji bus pats tas.


Ar ne per intensyvios Tau aerobikos treniruotės? smile.gif

QUOTE(braske09 @ 2016 07 07, 13:35)
Labas, tai tylit, ane biggrin.gif

nuotaika nekokia, vakare į laidotuves...



Aha biggrin.gif

Artimas žmogus?
Atsakyti