Įkraunama...
Įkraunama...

Toms, kurioms nepavyko daug kartų

Labas rytas,

Kazkaip sunkus pirmadienis. Noriu miegoti smile.gif
Išsimušiau is dienos ritmo savaitgali. Tai ir mityba nukentėjo ir savijauta rytais.

Liepos 1 zalia, 2,3 raudonos.

Užjaučiu del netekties 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(airv @ 2016 07 04, 10:44)
Labas rytas,

Kazkaip sunkus pirmadienis. Noriu miegoti smile.gif
Išsimušiau is dienos ritmo savaitgali. Tai ir mityba nukentėjo ir savijauta rytais.


Užjaučiu del netekties 4u.gif


Ką veikei? smile.gif

4u.gif
Atsakyti
D'esprit, knyga apie kaimą, kurio jau 40 metų nebėra, bet kuriame stovi kaimui skirtas paminklas, o iš jo kilę žmonės 07-16 jau 10-tą kartą susirinks pabūti kartu. Tai Kurkliečiai, Rokiškio rj., nuo mano tėviškės už maždaug 12 km. Knygoje - ir paties kaimo istorija, ir visų ten gyvenusių šeimų istorijos, kai kurių - nuo 17 a. vidurio.

Sekmadienį nieko nepažeidžiau, bet 4 d. - raudona, neteko pajudėti mirksiukas.gif

Šįvakar einu į sakralinės muzikos koncertą Kazimiero bažnyčioj.
Atsakyti
QUOTE(d'esprit @ 2016 07 04, 17:08)
Ką veikei?  smile.gif

4u.gif


Labas rytas,

As ir dirbau ir super mama bandžiau buti ir pasidžiaugti gražiu oru smile.gif viskas pavyko gerai, tik va miegas ir mityba ne smile.gif

4d zalia
Atsakyti
sveikos 4u.gif

vakar labai gražiam koncerte buvau... Damien Rice, VU Botanikos sode ax.gif išsiruošiau kaip į daržą, su guminiais, pilnu rankinuku lietpalčių, popierinių rankšluosčių ir maišelių laugh.gif pasiruošus rimtam lietui ir visai kompanijai cool.gif tai laimei, nukrapnojo keli lašai tik laukiant, o paskui prasigiedrijo... ir nors koncertas vėlavo doh.gif bet atidirbo jis nerealiai, visas dvi valandas, iki vidurnakčio... vienas... atstojo visą grupę... įdomumo dėlei turiu paminėti, jog jo, kaip atlikėjo, nei klausau, nei jis man patiko... ėjau grynai, kad pasikultūrint ir pravėdint galvą nuo namų cool.gif

vienas minusas - parsivilko mm, tai toookia išsipūtus jaučiuosi doh.gif vakar kai atsikėliau, išsigandau save veidrody pamačius... pasimatavau net apimtis, tai įsivaizduojat, per pilvą visi +6cm buvo unsure.gif šiandien jau vėl viskas grįžo back to normal...
Atsakyti
Labas vakaras ax.gif

Aš po šiandieninio apsipirkimo į parduotuves turbūt pusę metų nenorėsiu žiūrėt biggrin.gif išvažiavom 6.30, grįžom 21.30, buvom Lenkijoj, atsinaujinau visą garderobą. Bet kainų su Lietuvos nėra nė ko lygint, toks jausmas, kad kiek ten zlotais, tiek čia eurais rektų sumokėt mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(d'esprit @ 2016 07 05, 23:18)
Aš po šiandieninio apsipirkimo į parduotuves turbūt pusę metų nenorėsiu žiūrėt  biggrin.gif išvažiavom 6.30, grįžom 21.30, buvom Lenkijoj, atsinaujinau visą garderobą. Bet kainų su Lietuvos nėra nė ko lygint, toks jausmas, kad kiek ten zlotais, tiek čia eurais rektų sumokėt mastau.gif

thumbup.gif
kur buvot? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(wicked @ 2016 07 05, 23:52)
thumbup.gif
kur buvot? bigsmile.gif


Bialystoke, užteko vieno outlet'o visai dienai biggrin.gif. Pabaigoj jau zirziau, kad nebenoriu pirkt, MB sakė "visas parduotuves apeisim, visas! Kitąkart gerai pagalvok prieš verkdama, kad neturi kuo apsirengt" hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(d'esprit @ 2016 07 05, 23:46)
Bialystoke, užteko vieno outlet'o visai dienai  biggrin.gif. Pabaigoj jau zirziau, kad nebenoriu pirkt, MB sakė "visas parduotuves apeisim, visas! Kitąkart gerai pagalvok prieš verkdama, kad neturi kuo apsirengt" hihihi.gif


Geras biggrin.gif šaunuolis TB, su auksine kantrybe ir uzsispyrimu smile.gif
As morališkai kaupiuosi i Lenkija pries vaiku mokslus nuvažiuoti smile.gif kanceliariniu priemoniu mums beveik urmu reikia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(d'esprit @ 2016 07 06, 00:46)
Bialystoke, užteko vieno outlet'o visai dienai  biggrin.gif. Pabaigoj jau zirziau, kad nebenoriu pirkt, MB sakė "visas parduotuves apeisim, visas! Kitąkart gerai pagalvok prieš verkdama, kad neturi kuo apsirengt" hihihi.gif

laugh.gif
tiesiog moters svajonių diena bigsmile.gif
tik mano atveju būtų, minus MB hihihi.gif mirčiau su juo parduotuvėse cool.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Pamiršau vakar paminėti, kad nekenčiu apsipirkimų laugh.gif jei man kažko reikia, greit įbėgu į parduotuvę, nusiperku ir dingstu, o čia visa diena biggrin.gif Bet rezultatas atperka kančias cool.gif


Niekas neprisiduos? mastau.gif
Atsakyti
d'esprit, sauniai thumbup.gif

rasma, tikiuosi visos bedeles jau praeityje, sveikatos jusu seimai 4u.gif

airv, supermama sunkus darbas mirksiukas.gif As vis dar mokinuosi viska suderinti ir nelabai pavyksta......

wicked, concertas kaip fainai wub.gif

Prisiduodu su tais paciais 74,5kg. Kaip ir dziaugiuosi, nes galvojau po tokio savaitgalio bus daugiau.

Geros likusios savaites, merginos smile.gif
Atsakyti