Įkraunama...
Įkraunama...

Toms, kurioms nepavyko daug kartų

QUOTE(wicked @ 2016 07 02, 09:18)
labas, mergaitės 4u.gif
Ž/R dienų lentelės dar nėra - airv skolinga nuo 27 dienos, nute nuo 9 dienos, Rasma nuo 16 dienos, jovivita už paskutines dvi birželio dienas...


Labas,

Dienos visos zalios.
Atsakyti
QUOTE(jovivita @ 2016 07 02, 11:12)
Abi žalios  smile.gif

QUOTE(airv @ 2016 07 02, 20:45)
Dienos visos zalios.

ačiū, merginos 4u.gif
Atsakyti
birželio 19, 20, 21 ir liepos 1 - žalios.
Visos kitos - raudonos. Liga kaip reikiant koją pakišo ir nėr daugiau pasiteisinimų cool.gif Dabar tik liepą norėtųsi susiimt. Labai sunku į sportą/aktyvumą įsivažiuot, bet reikia.
Atsakyti
QUOTE(wicked @ 2016 07 02, 10:32)
kad ne gerąja prasme, supratau... bet ne tokių žinių tikėjausi...
užuojauta, mergyt console.gif


Ačiū, wicked.. 4u.gif
Atsakyti
Wicked, nuoširdžiai užjaučiu verysad.gif Nors nežinau, ką tai reiškia - jie mirė anksčiau nei aš gimiau.

Dabar dienos. Birželis: žalios: 14, 17, 18, 19, 20, 23, 24, 29, 30.
Raudonos: 10, 11, 12, 13, 15, 16, 21, 22, 25, 26, 27, 28.


Liepa: žalia, 2 ir 3 (šiandien; tikiuosi nebenusikalsiu)
Raudona: 1

Šįvakar pagaliau baigsiu knygos redagavimą mirksiukas.gif
Atsakyti
LENTELĖ


user posted image


first.gif jovivita

second.gif Rasma

third.gif Mazule


Atsakyti
QUOTE(nutė @ 2016 07 03, 18:49)
Wicked, nuoširdžiai užjaučiu  verysad.gif

čia d'esprit senelio neteko 4u.gif



Žalių/raudonų dienų lentelė
user posted image

d'esprit šaunuolė - bet kaip per atostogas įmanoma žaliuot (ir dar su UAI), tai niekada nesuprasiu laugh.gif

ir žinau, jog vasara ne toks aktyvus metams forume, bet gal yra norinčių grįžti/jungtis į lentelę? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(wicked @ 2016 07 03, 18:29)
d'esprit senelio neteko 4u.gif

bet kaip per atostogas įmanoma žaliuot (ir dar su UAI), tai niekada nesuprasiu


verysad.gif
d'esprit, užuojauta netekus senelio...tesiilsi ramybėje Žmogus..

Man tai sudėtinga su balansu, jei aktyvumas geras, tai tada mityba šiaip sau, jei mityba gera, tai ne visada išvaikštau ar sportuoju..o punktas į šalį ir raudona biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(wicked @ 2016 07 03, 19:29)
d'esprit šaunuolė - bet kaip per atostogas įmanoma žaliuot (ir dar su UAI), tai niekada nesuprasiu laugh.gif



Žinok, įmanoma biggrin.gif Gal todėl, kad aš žalių dienų taisykles prisitaikau pagal situaciją smile.gif Iš kitos pusės, man turkišas maistas nėra ypatingai skanus, tai persivalgyt pagundų nekildavo. Meniu atrodydavo maždaug taip: pusryčiams - vaisiai ir uogos, pietūs nuodėmingi - picos keletas gabaliukų arba hamburgeris su bulvytėmis, bet viskas būdavo išdeginama plaukiojant, vakarienei - mėsa/žuvis ir daržovės. Nei karto nebuvo to jausmo, kad persivalgiau. Svarstyklės irgi sakė, kad viskas buvo normaliai, nes po 2 dienų pas mamą pliusas didesnis būna laugh.gif
Papildyta:
QUOTE(Rasma @ 2016 07 03, 19:46)
verysad.gif
d'esprit, užuojauta netekus senelio...tesiilsi ramybėje Žmogus..

Man tai sudėtinga su balansu, jei aktyvumas geras, tai tada mityba šiaip sau, jei mityba gera, tai ne visada išvaikštau ar sportuoju..o punktas į šalį ir raudona biggrin.gif


Ačiū 4u.gif


Aš mažiau griežta sau dėl žalių/raudonų dienų.
Pagalvoju, gal man neverta net žymėtis jų, nes man dienos spalva priklauso labiau nuo to kaip jaučiuosi po dienos, o ne pagal tai, kiek punktų įvykdžiau blush2.gif
Papildyta:
Dar į spalvų temą, liepos 2 buvo raudona, labai skanios kanelės pasirodė 12 val nakties hihihi.gif
Atsakyti
Labas 4u.gif
d'esprit - užuojauta unsure.gif aš tavo tėtį buvau darbe sutikus, tai pasakė man...
Atsakyti
Atsiprašau abiejų - ir d'esprit, ir wicked - už neatidumą ax.gif
Mums davė dar dvi dienas redagavimui - eisiu pažiūrėti, ar ir knygoje ko nors nepridirbau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(braske09 @ 2016 07 04, 08:26)
Labas 4u.gif
d'esprit - užuojauta unsure.gif aš tavo tėtį buvau darbe sutikus, tai pasakė man...


Ačiū 4u.gif
Gerai, kad tėtė bent jau spėjo grįžt..
Papildyta:
QUOTE(nutė @ 2016 07 04, 09:49)
Atsiprašau abiejų - ir d'esprit, ir wicked - už neatidumą  ax.gif
Mums davė dar dvi dienas redagavimui - eisiu pažiūrėti, ar ir knygoje ko nors nepridirbau  mirksiukas.gif


Viskas gerai 4u.gif

Kokia knyga? smile.gif
Atsakyti