Įkraunama...
Įkraunama...

Toms, kurioms nepavyko daug kartų

Labas rytas pamiršau vakar prisiduoti didelį pliusą 73 kg jau pykstu ant savęs kai valgai bet kada bet ką. Vyras namie ir karščiai padarė savo.

Rasma sveikatos tavo šeimynai 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas,

As va irgi prisidedu prie pykstanciu ant saves. Issiderino mano pusryciai, renkuosi mieliau pamiegoti nei pavalgyti. Tada, dienos pabaigoje, gaunasi kaloriju trukumas ir as sotu pavalgyma pasidarau dar viena. Su kalorijom viskas ok, nevirsinu, bet dienos rezimas issibalansavo.

Ai, vasara suradau superini uzkandi ty naujai atrasta sena smile.gif agurkai is saldytuvo ir gaivu ir trasku ir sau krimsnoju be sazines grauzaties, pasidziaugiau.

Volsebnica, kas nutiko? Maniau viskas tik geres: naujas darbas, grazus bosas, galimybe persikelti i savo busta. Turetu vis gereti ir gereti.
Atsakyti
Laba diena,
Nute - ar galejau siandien Jus matyti pro autobuso langa netoli Seskines Lidl? Su zavia sukuosena ir zaliu rankinuku? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazule @ 2016 06 30, 16:53)
Laba diena,
Nute - ar galejau siandien Jus matyti pro autobuso langa netoli Seskines Lidl? Su zavia sukuosena ir zaliu rankinuku?  blush2.gif

Tikrai taip. Nuėjau pirmą kartą bigsmile.gif
Šukuosena vasariškai nerūpestinga, iš arti nėra žavi, po savaitgalio atšviežinsiu.
Atsakyti
Labas vakaras smile.gif

Atostogos buvo įdomios švelniai tariant, bet namo visai nesinorėjo. Visgi Turkija - mano meilė, o dar su gera kompanija wub.gif
Atsakyti
QUOTE(d'esprit @ 2016 07 01, 22:00)
Labas vakaras  smile.gif

Atostogos buvo įdomios švelniai tariant, bet namo visai nesinorėjo. Visgi Turkija - mano meilė, o dar su gera kompanija  wub.gif


Baltai pavydziu wub.gif
Kokiam viesbutyje buvot?
Atsakyti
QUOTE(airv @ 2016 07 01, 23:15)
Baltai pavydziu  wub.gif
Kokiam viesbutyje buvot?


Aurum moon, naujas viešbutis, dar tik 2 mėnesius veikiantis, ne viskas idealu, yra kur dar pasistengt, bet bendrai buvo labai faina smile.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif

Akistata su svarstyklėm po savaitės UAI - plius 1kg cool.gif

Atostogos tęsiasi, šiandien Akacijų alėja ax.gif
Atsakyti
labas, mergaitės 4u.gif

mama liepė atlaisvinti šaldiklį, kaip įmanoma daugiau... užvers vištiena laugh.gif tai šįryt pradedu su kokteiliu, bo pernykščių šaldytų braškių dar bile kiek doh.gif ir bananai namie ne prekinės išvaizdos cool.gif
QUOTE(d'esprit @ 2016 07 01, 23:00)
Atostogos buvo įdomios švelniai tariant, bet namo visai nesinorėjo. Visgi Turkija - mano meilė, o dar su gera kompanija  wub.gif

sveika sugrįžusi 4u.gif
įdomios kuom? biggrin.gif


Ž/R dienų lentelės dar nėra - airv skolinga nuo 27 dienos, nute nuo 9 dienos, Rasma nuo 16 dienos, jovivita už paskutines dvi birželio dienas...
Atsakyti
Wicked, įdomios me gerąja prasme. Kol buvau išvažiavusi, mirė senelis.. Ir šiaip visokių rūpesčių buvo
Atsakyti
QUOTE(d'esprit @ 2016 07 02, 10:30)
Wicked, įdomios me gerąja prasme. Kol buvau išvažiavusi, mirė senelis.. Ir šiaip visokių rūpesčių buvo

kad ne gerąja prasme, supratau... bet ne tokių žinių tikėjausi...
užuojauta, mergyt console.gif
Atsakyti

sveika sugrįžusi 4u.gif
įdomios kuom? biggrin.gif
Ž/R dienų lentelės dar nėra - airv skolinga nuo 27 dienos, nute nuo 9 dienos, Rasma nuo 16 dienos, jovivita už paskutines dvi birželio dienas...
[/quote]


Abi žalios smile.gif
Atsakyti