Įkraunama...
Įkraunama...

Toms, kurioms nepavyko daug kartų

Ačiū wicked friends.gif , tai taip ir bus. Pasibaigs visos tos ligos, išsikapanosim ir džiaugsimės. Įdomu koks ryt svoris bus, nes šiandien likau tik su pusryčiais ir vakariene..kažkaip ilgai klinikoj užtrukau, tai ne tik neėdus, bet ir akis be vaistų užtraukė biggrin.gif Grįžau namo, apsitvarkiau ir gyvenimas nušvito smile.gif
Atsakyti
Labas rytelis smile.gif

Visų pirma nori Rasmai palinkėti ir Jos šeimynai,kaip Ji pati sakė sveikatos kubu mirksiukas.gif 4u.gif Praeis viskas,pasimirš viskas ir bus viskas gerai,būna gyvenime tokių periodų,kai viskas atrodo ''griūna'',bet tikrai nesugriūna,vėl pradeda šviesėti viskas ir einam pirmyn,matydami tik šviesą mirksiukas.gif Rasmuk,sveikit 4u.gif
Kaip Tavo šeimynos sveikatos šiande?

Wicked Tau krikštynos rupjūtį,o man vestuvės už gerų 2sav,būsiu drambliukas gražiame šilko gabale,gerai,kad medžiagos daugiau pirkau suknelei biggrin.gif biggrin.gif Na kaip nors,kaip nors,gal dar per tą laiką numesiu bent 1kg. blush2.gif
Nes šei dienai nedžiugina svoris....ir kažkodėl labai pirštai tinsta,nesuprantu kodėl g.gif
Šios dienos svoris 72kg...et.... cool.gif

Geros Visoms dienos ir laimingos dienos smile.gif
Atsakyti
Svoris 104,4, per darbus nėr laiko normaliai pavalgyt. Bet šiandien, o vėliausiai rytoj užbaigsiu. Tada ir dienas suskaičiuosiu, ant visokių špargalkių surašyta.
Rasma, siunčiu į Jūsų pusę daug daug sveikatos visiems 4u.gif . Dėl akių labiausiai.
R's, man per karščius tai vienur, tai kitur pabrinksta, ir tai nuo ankstyvos jaunystės, net kai plona buvau.
Atsakyti
Sveikos,
eiles prisėdu dabar tik trečiadieniais prisiduot, vis dar atostogauju su mityba jau geriau, tik va koks saldainis vienas kitas nori draugaut reikia to cukraus nors tu ką biggrin.gif 16-19, 23, 24 raudonos, visa kita žalia. Svoris 86,2 kg. Tikėjau aišku daugiau, ypač kai paskutiniu metu naudoju daug žalumos. Tik va kartais vandens trūksta nors ir išgeriu normą. Nežinau čia nuo karščių ar nuo vietos pakeitimo.
Rasmai stiprybės ir daug daug sveikatos, laikom špygas, kad viskas tik gerėtų 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas,

Svoris 83.3.
Be komentarų.
Atsakyti
Labas 4u.gif
61,8 biggrin.gif

Rasma-didžiausios sveikatos jusų šeimynai, sveikite 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,

Svoris 51,4 kg thumbup.gif
Atsakyti
Labas. Svoris - 83 kg. Reikia griežto plano,o tas mažiau valgyti,bet po biški man neveikia. g.gif
Atsakyti
Laba diena,
skubiai tarp egzaminu prisiduodu - 74,6 kg blush2.gif
Atsakyti
Ačiū mergikės visoms už linkėjimus!
Prasitęsiau dviem dienom atostogas šiandien, nes jau baigias biuletenis ir per šią savaitę planuoju išslaugyt visus. Visi trys su skirtingais negalavimais, skirtingom t-rom. Mažiausiajai šiąnąkt t-ra pakilo iki 40,98 blink.gif doh.gif Tai klijavau hidrokoilidinius pleistrus nuo karščiavimo, girdžiau vaistus ir numušiau iki 39. Vis sukyla, kai vaistai nustoja galiot. Šiaip eisim vėl pas gyd. Nors dukružė tai guviai gana jaučiasi, žaidžia, valgo, žirnius gliaudo biggrin.gif
Vyriausiajai, tai ryškiai gerklė ir t-ra neaukšta, iki 38 ir labai gerai nusimuša. Tai lovoj laiką leidžia smile.gif
Sūnus be t-ros, jau šiandien po operacijos jam geriau, gerai valgo, guli ir kompe filmukus žiūri. Sakė lepint Coca-cola gydytojai, nes reik gerai sysiot, tai man nepatinka ta Cola, bet kad liepė tai liepė - vaikui šventė toks gydymas smile.gif

Mano pačios šiandien svoris - 71,6 kg 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(R's... @ 2016 06 29, 06:47)
Wicked Tau krikštynos rupjūtį,o man vestuvės už gerų 2sav,būsiu drambliukas gražiame šilko gabale,gerai,kad  medžiagos daugiau pirkau suknelei biggrin.gif

laugh.gif
kiekvienai savos bėdos cool.gif
aš šiandien vieną suknelę matavausi, nors jau iš karto žinojau, kad per krūtinę klasimas ar tilpsiu... ir netilpau biggrin.gif o šiaip, pas MB ligoninėje mačiau moterį su nerealia suknele (įtariu, bus lietuvių kūrinys) ir niekaip neišdrįsau paklausti, kur pirko biggrin.gif pati kalta, nes interneto platybėse ją rasti šansų jokių... tai teks ieškotis kažko kito... nežinau, ko noriu...
QUOTE(Gabi* @ 2016 06 29, 09:27)
Be komentarų.

taip blogai hihihi.gif
QUOTE(Rasma @ 2016 06 29, 12:54)
Sakė lepint Coca-cola gydytojai, nes reik gerai sysiot, tai man nepatinka ta Cola, bet kad liepė tai liepė - vaikui šventė toks gydymas smile.gif

gydytojas pasakė ir šventa cool.gif Tavo žodis čia lygus nuliui... taip kad lepink tą savo vaikį - tikrai nusipelnė 4u.gif
Atsakyti
Labas vakaras 4u.gif
Nu dar kaip matau speju prisiduoti...
Tai 107... geras pliusas... ant gedos stulpo iskart....!!! 2 sav. Valgiau.
Realiai man labai sunkus periodas gyvenime... ramini save maistu... g.gif tai blogiausia ka galiu daryti sau!
Stresas pastovus kazkoks....
Bet viskas bus gerai.

Rasma sveikatos! 4u.gif

Vasara tai cia mes mazai kalbam...

AS JAU LAUKIU SAVAITGALIO- PLAUOJAM SU SEIMA I KAZKOKIA SODYBA... TIK DAR NEISRINKAU.
Atsakyti