Įkraunama...
Įkraunama...

Toms, kurioms nepavyko daug kartų

QUOTE(airv @ 2016 06 27, 11:06)
Svoris stovi vietoje, liuks smile.gif


Kaip smagu, deje aš tuo negaliu pasigirti ax.gif

Karščiai gerai, tik šiek tiek tvankoka. Visą savaitgali trys šeimos praleidom svečiuose kaimo sodyboje, taip gerai pailsėjom upėj prisimaudėm, žaidėm įvairius žaidimus, o kur dar naktiniai pašnekesiai prie žvakių (su uodais). Parvažiavau pavargus, bet taip atitrūkusi nuo darbų. Ir mastau, kad pajūrį vis lengviau iškeisiu į kaimo sodybą 4u.gif
Atsakyti
As jau irgi ziurineju sodybas vietoj pajurio, jura aisku gerai bet kainos ir poilsis tikrai skiriasi..
Darnegaliu tik vietos issirinkti. Bet visam savaitgaliui man tikrai uzteks...

Jau namue po darbu as. Vaziuosiu i kapines pas krikstatevi Jona. Siandien pakankamai gerai valgiau tikiuosi pliusas uz visas nuodemes nebus labai didelis
Atsakyti
labas, mergaitės 4u.gif

grįžtu po karščių ir aš... pagaliau atvėso (aišku, saulę tai galėjo ir palikti hihihi.gif), nes tos dienos tai siaubingos buvo... aš labai sunkiai pernešu tokias aukštas temperatūras, o dar viskas susiklostė taip, kad ketvirtadienį turėjau lėkti namo iš kaimo, MB su sveikata vėl blogai... tai ir prasitampėm su vaikais namie, užsidarę... tik iki parduotuvės ir iki vaistinės telaksčiau... žodžiu...

su svoriu irgi nežinau, kas darosi... faktas, jog valgau beveik bile ką, bile kada... net galvoju, jog imu atostogas nuo prisidavimo - nedingstu iš temos, bet neprisidavinėsiu kurį laiką, nes pažangos jokios... reikia kažką keisti, kažko imtis... kitaip nieko nebus...
Atsakyti
Labukas smile.gif

Aš vis nieko nebespėju,jetauu....tai nepykit,kad čia neužsuku verysad.gif Laukiu,kada tos vestuvės ateis,greičiau praeis,tada gal truputį lengviau ir laisviau bus.
Svoris irgi nekažką,buvo gimtadienis mano,tai teko švęsti 4 dienas,nes taip jau gaunasi pas mane,kad Visi svečiai vienu metu nesuvažiuoja.Tai tos vaišės,tortai ir t.t...nieko gero. Aplamai,per tuos bėgimus,visai pamiršau save,o tai nelabai patinka man...

d'eprit kur atostogaujat? bigsmile.gif

Rasma
kaip Tavo sveikata?

Wicked sveikatos TB 4u.gif Tokia pažįstama situacija,ką aprašiai,dėl svorio,stipriai pažįstama,nes pas mane irgi toks periodas dabar...galvoju apie prisidavimo atostogas,bet ir kartu bijau,kad visai galiu ''nutrūkti'' nuo vadelių verysad.gif

Geros dienos Visoms smile.gif
Atsakyti
Sveikos!
Aš per karščius sėdėjau namie, nes liga įsisiūbavo pagal pilną programą (net t-ra jau kilo iki 39), tik vyrą su vaikais prie ežero išleisdavau smile.gif Tai karšta buvo ir viduj, ir išorėj. Dabar jau ta ūmi liga praėjo, bet liko padariniai ir su jais bus ilga daina. Man virusas atnešė komplikacijas regai, tai ją gydau ir ilgai gydysiu, pažeista abejų akių ragena, tik vienos akies daug labiau nei kitos. Skirti vaistai ir pas okulistą turiu dažnai eit, kas 2-3 d. Jei tai kas įvykę suformuos ragenoj randus, tai 2-3 metus gali užsitęst regos problemos, bet tikiuos dar "ištirpdyt" tas drumzles unsure.gif

Šeimoj tai mažiausioji pasigavo virusą, tik jai tpfu tpfu tpfu reiškia kitaip. Nors t-ra labai aukšta, žemiau 39 sunkiai mušasi, o kyla iki 40.3. Gyd.sakė per 3 d paaiškės kas jai per virusas, gal net ne "maniškis".

Šiaip dėl svorio, tai tikrai pamačiau, jog mano svorį įtakoja net ne produktai ar jų kiekis, bet valgymo reguliarumas. Labai gražiai krito, kol valgiau 5 k. Ligos metu nesugebėjau tiek prisiverst ir valgiau max. 2, kartais 3 k ir net nedaug. Svoris iškart sustojo ir net ėmė vėl po 200 g aukštyn. Tai vėl prisiverčiau 5 k valgyt ir maisto gaunasi žymiai daugiau, tai vėl pradėjo krist labai po truputį kaip ir anksčiau thumbup.gif
Atsakyti
Vaje, kaip baisiai skamba viskas. Laikykis Rasma. Itaiga galingas ginklas, tikek kad pasveiksi lengvai ir taip bus 4u.gif

Wicked, sveikatos TB 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(R's... @ 2016 06 28, 06:54)
galvoju apie prisidavimo atostogas,bet ir kartu bijau,kad visai galiu ''nutrūkti'' nuo vadelių  verysad.gif

aš nutrūkti negaliu... rugpjūtį planuojam mazgiaus krikštynas daryti... ir taip kaip dramblys dabar... galvą suku, ką reiks rengtis biggrin.gif
QUOTE(Rasma @ 2016 06 28, 08:28)
Šiaip dėl svorio, tai tikrai pamačiau, jog mano svorį įtakoja net ne produktai ar jų kiekis, bet valgymo reguliarumas.

taip ir yra...

sveikatos Tau ir mažiukei 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(wicked @ 2016 06 28, 08:29)
sveikatos Tau ir mažiukei 4u.gif

Ačiū wub.gif
Ir viduriniajam taip pat 4u.gif Po valandos išveža operacinėn (planuota operacija), su juo esu, laukiam tyrimų atsakymų dar..kaip ant adatų aš, tik aišku negaliu to parodyt.
Ligoniuką palikau namie su aukle, po to jau tėvas grįš ir per naktį slaugys turbūt..
Vyresnėlė pati sau doh.gif
Atsakyti
Rasma - stiprybės, juodasis periodas kažkoks.........bet gal berniukui nieko labai rimto, o tau viskas bus gerai su ligos liekamaisiais reiškiniais, greit pasimirš.........
Sveikatos 4u.gif

Man darbymetis - buvo baigiamieji, dabar stojamieji biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2016 06 28, 13:56)
Ir viduriniajam taip pat 4u.gif Po valandos išveža operacinėn (planuota operacija), su juo esu, laukiam tyrimų atsakymų dar..kaip ant adatų aš, tik aišku negaliu to parodyt.

planuota neplanuota, streso tikrai nemažiau 4u.gif
daug daug sveikatos Jums visiems 4u.gif
Atsakyti
Mums tai jau reik sveikatos kubu!
Ir jums visoms lai būna viskas gerai, nesirkit vasarą 4u.gif
Aš tai gavau žinutę iš auklės ar vyriausiai dukrai duoti vaistų, nes t-ra 38 doh.gif
Tai pas mane lazaretas, kurį slaugo Rasma išvarvėjusiom akim cool.gif Bet išslaugysiu ir pasimirš. Atostogausim visi wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2016 06 28, 21:37)
Mums tai jau reik sveikatos kubu!

yra toks posakis, kad Dievas neduoda žmogui daugiau, nei šis gali pakelti... tai įsivaizduok, kokia stipri moteris esi 4u.gif bet nežiūrint to, stipriai stipriai apkabinu ir siunčiu visas savo geriausias mintis ir linkėjimus Tavo šeimynai - sveikit, kad greičiau galėtumėte džiaugtis vasaros malonumais ir atostogomis 4u.gif
Atsakyti