Įkraunama...
Įkraunama...

Toms, kurioms nepavyko daug kartų

Labas rytas 4u.gif
prisiduodu su turkiškais kilogramais - 74,9 kg 4u.gif blink.gif blink.gif blink.gif doh.gif
Atsakyti
Labas.Svoris -83kg. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(d'esprit @ 2016 06 21, 09:29)

O mane einančią iš parduotuvės juodaodis kabino hihihi.gif Prasilenkiant sako "labas", sakau "labas" ir nuėjau, girdžiu už nugaros kažką sako, pasivijo, pasakė kokį milijoną komplimentų, pasiūlė draugaut  blush2.gif  teko nuliūdint, kad aš ištekėjusi  blush2.gif  Bet savimeilę paglostė  cool.gif

d'esprit, sauniai smile.gif

QUOTE(airv @ 2016 06 22, 05:43)
Labas rytas,

Svoris 51,5 kg. Labai nestabilus, dar neradau aukso viduriuko, kaip ji palaikyti diena is dienos.

As vakar irgi gavau sarasiuka gimtadienio dovanu is sunaus:) nori tikros parduotuves ir pradinio kapitalo verslui smile.gif turim pusmeti smile.gif)


Nepergyvenk del svorio, juk kilogramas cia ar cia nieko nereiskia. Gal kuria diena vandens daugiau pasikaupia, kita maziau pavalgai ir svyruoja, juk nebus svoris visalaik lygiai toks pat mirksiukas.gif

Kiek metu jaunajam verslininkui, jei ne paslaptis?

QUOTE(Miliani* @ 2016 06 21, 16:02)

Man tai atostogos su AI super patinka, galėčiau miegot ir miegot ant saulutės nieko neveikiant, jūros ošimo klausant

As irgi noreciau tokiu atostogu wub.gif

Oi, vos nepamirsau prisiduoti, siandien 74,5kg
Atsakyti
QUOTE(rasa289 @ 2016 06 22, 08:17)
Žodžiu vaikai laimingi, o tėvai džiaugias gerokai aptuštėjusia sąskaita  4u.gif

kas belieka? hihihi.gif
QUOTE(airv @ 2016 06 22, 08:43)
As vakar irgi gavau sarasiuka gimtadienio dovanu is sunaus:) nori tikros parduotuves ir pradinio kapitalo verslui smile.gif turim pusmeti smile.gif)

neblogi norai thumbup.gif
QUOTE(d'esprit @ 2016 06 22, 10:18)
Mačiau mačiau jūsų autoparką  bigsmile.gif 

dar keturračio trūksta cool.gif bet tas remontuojamas turėtų būti, bo kažkas sugedo, kad benziną leidžia... tai dabar sukam ratus tai su dviračiu, tai su mašinyte... gaunu priverstinai pasivaikščiot hihihi.gif
Atsakyti
Sveikos, svorį palieku tą patį, atostogauju su vaikais pas tėvus. Jiems tokių prekių nereikia smile.gif na ir man skaičiai akių nebado.
Aš tai norėčiau atostogų be vaikų bent keletą dienų, buvom pajūry vienas zirzia, kitas irgi kažkuom nepatenkintas. Sakiau greitu laiku nenoriu net į atostogų pusę žiūrėt, tik dar labiau privargsti tuos įgeidžius betenkinant, o finale vis tiek visi niurzga.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jovivita: 22 birželio 2016 - 13:30
jovivita, pas Tave nuo 16 dienos nežymėtas kalendorius tongue.gif trūksta dar ir nutės su Rasma, bet gal dar merginos atsiras... Okokionera visai prapuolus g.gif vis dar pasigendu vienos kitos biggrin.gif
Atsakyti
Labas visomd! Prisiduodu 72.2 kg ir į lovą.

Sergu atsakančiai, ištinę pusę vaido, viena akim nematau, o su kita matau šiaip sau..negalvojau, kad tokių brūdų būna..parašyta lyg "adenofaringo konjuktyvinė karštinė", jau dukart šwimos gyd.siuntė į ligoninę, bet nuvažiuoju, skyriuj "paguodžia" jog normalu taip jaustiw net iki 4 sav ir išleidžia ax.gif
T-ra 38, regėjimas l.blogas, ryti sunku, limfmazgiai jau pro odą matosi..o bjauriausia, sakė kad l.l.užkrečiama doh.gif Sportavau dar užvakar doh.gif
Papildyta:
QUOTE(wicked @ 2016 06 22, 13:36)
jovivita, pas Tave nuo 16 dienos nežymėtas kalendorius tongue.gif trūksta dar ir nutės su Rasma, bet gal dar merginos atsiras.

Surašysiu, bet vėliau, nes dabar l.sunikiai įžiūriu, klaviatūra daugmaž inau, tai parašyt lengviau nei skaityt
Atsakyti
QUOTE(airv @ 2016 06 22, 08:43)

Rasa, kiek vaikams metu?




QUOTE(d'esprit @ 2016 06 22, 10:18)

Oho, tikrai vaikai turėtų būti laimingi tokias dovanas gavę  bigsmile.gif



Dukra už nepilno mėnesio švęs 18-ąjį gimtadienį, ir per jį nebus namuose važiuoja paskutinius metus į stovyklą tai dovaną jau gavo dabar, o sūnui 12 metų jis pas mus toks nieko neprašantis, bet kaip tėtis pasiūlė gal perkam bus smagu visiems tai taip akys vaiko suspindėjo. O mano vyrui vaikai silpnybė, tai jai aš nestabdyčiau pirkiniai vaikams nesiliautu 4u.gif
Atsakyti
Bus 8 metai mazajam verslininkui biggrin.gif verslumo turi, tik galetu ir rasyti gerai ismokti smile.gif)

Reikia pakeisti taisykles zaliu/raudonu dienu...
3,5 punktus isbraukti.
Kalorijas keiskime I 1550 kcal
pridekime, kad likus 2 val iki miego nevalgyti

Rasa, Ar tiesa kad kuo vaikas didesnis tuo ir rupesciai didesni/sudetingesni?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo airv: 22 birželio 2016 - 17:12
QUOTE(d'esprit @ 2016 06 21, 22:06)
Kur Nutė pradingusi  g.gif

Ačiū, kad pasigedot. Nepradingusi, bet esu visiškam ceitnote. Penktadienį per vėtrą sodyboje ant namo stogo užvertė ąžuolą, sutraiškė šiferius ir t. t. Teko rūpintis bent celofanu uždengti. Turėjau labai skubųdarbą, tai tik prieš valandą užbaigiau ir atskubėjau pas jus.
Iš rūpesčių prisivalgiau saldumynų, turiu 104,2. Aną trečiadienį neprisidaviau, žodžiu, chaosas visiškas.
Wicked, seniai dienas berašiau, rytoj rytą susidėliosiu šviesesne galva, kažkur turiu pasižymėjus, bet nebeieškosiu, nes šiandien nuo 5.10 dirbau beveik neatsitraukdama.
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2016 06 22, 15:26)
Labas visomd! Prisiduodu 72.2 kg ir į lovą.

Sergu atsakančiai, ištinę pusę vaido, viena akim nematau, o su kita matau šiaip sau..negalvojau, kad tokių brūdų būna..parašyta lyg "adenofaringo konjuktyvinė karštinė", jau dukart šwimos gyd.siuntė į ligoninę, bet nuvažiuoju, skyriuj "paguodžia" jog normalu taip jaustiw net iki 4 sav ir išleidžia ax.gif
T-ra 38, regėjimas l.blogas, ryti sunku, limfmazgiai jau pro odą matosi..o bjauriausia, sakė kad l.l.užkrečiama  doh.gif


Rasmuže, netinkamą minutę prasitarei, kad per atostogas daugiau darbų, nei einant į darbą.. Pristabdė gyvenimas truputį.. Sveik 4u.gif

QUOTE(nutė @ 2016 06 22, 20:19)
Ačiū, kad pasigedot. Nepradingusi, bet esu visiškam ceitnote. Penktadienį per vėtrą sodyboje ant namo stogo užvertė ąžuolą, sutraiškė šiferius ir t. t. Teko rūpintis bent celofanu uždengti. Turėjau labai skubųdarbą, tai tik prieš valandą užbaigiau ir atskubėjau pas jus.



Ojei.. Svarbiausia, kad žmonės nenukentėjo 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, tikiuos nepavelavau prisiduot mano svoris 84,5 verysad.gif
Atsakyti