Įkraunama...
Įkraunama...

Toms, kurioms nepavyko daug kartų

Apie įpročius:

Įprotį sudaro trijų grandžių ciklas - signalas, įprastas veiksmas ir atlygis, bet Dungy's norėjo keisti tik vidurinę grandį - įprastą veiksmą. Iš patirties žinojo, kad daug lengviau ką nors įtikinti imtis naujos elgsenos, jei pradžioje ir pabaigoje lieka kažkas pažįstama. Jo treniravimo strategija įkūnijo aksiomą - Auksinę įpročio keitimo taisyklę, kuri, kaip rodo daugybė tyrimų, yra viena galingiausių įpročio keitimo priemonių. Dungy's suprato, kad blogų įpročių iš tiesų neįmanoma panaikinti. Norėdamas pakeisti įprotį, veikiau turi išsaugoti seną signalą ir seną atlygį, bet įdiegti naują įprastą veiksmą. Štai ta taisyklė: jei pasinaudoji tuo pačiu signalu ir suteiki tą patį atlygį, gali pakeisti įprastą veiksmą ir kartu įprotį. Kone kiekvieną įprotį galima pakeisti, jei signalas ir atlygis lieka tie patys. Auksinė taisyklė yra padariusi įtaką'alkoholizmui, manijoms, obsesinėms-kompulsinėms ligoms gydyti, destruktyviam elgesiui keisti, ją supratęs kiekvienas gali pakeisti savo įpročius. (Pavyzdžiui, pastangos atsisakyti užkandžiavimo dažniausiai žlugs, jei nebus imtasi naujo įprasto veiksmo, patenkinančio seno signalo ir seno atlygio poreikį. Rūkalius dažniausiai negali liautis traukęs dūmą, jeigu, sukilus nikotino troškimui, neranda kokios nors cigaretes pakeičiančios veiklos.)
Atsakyti
QUOTE(d'esprit @ 2016 06 19, 16:35)
Apie įpročius:



Yra tame tiesos 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif

QUOTE(rasa289 @ 2016 06 20, 09:40)
Yra tame tiesos  4u.gif


Viena citata nelabai perteikia mintį, bet pati knyga tikrai gera. Jei kam įdomu, Charles Duhigg "Įpročio galia".



Apie ką tylim? g.gif
Atsakyti
QUOTE(d'esprit @ 2016 06 20, 10:32)
Apie ką tylim?  g.gif

apie nieką... spėju...


labas, mergaitės 4u.gif

iš karto prisiduodu - kad trečiadienį mano skaičiukų nelaukit... šiai dienai lieku su praeitos savaitės svoriu, nekrenta nors tu ką... bet išvažiuoju pas mamą su vaikais, keletui dienų... ne kažką bus... įtariu... plius nuotaikos juodai neturiu... vadinasi, dar kg plius laugh.gif
Atsakyti
Sveikos mielosios 4u.gif
jau dirbu, jau sudėjau į lagaminus visus kelionių įspūdžius ir ryte susipykau su svarstyklėmis, nes baisią tiesą rodė doh.gif lotuliukas.gif
Atostogos Turkijoje buvo labai puikios - kaip visada. Šiemet rinkomės šeimyninį milžinišką viešbutį (Long beach resort spa) - daug baseinų (mane labiausiai žavėjo su jūros vandeniu), vandens kalnelių parkas, atrakcionai, šiluma, saulė, maistas biggrin.gif Jau 5 kartas Turkijoje, vis kiti viešbučiai, kiti regionai, bet atostogos visada puikios 4u.gif

Na o dabar darbas darbas darbas cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mazule: 20 birželio 2016 - 13:20
QUOTE(wicked @ 2016 06 20, 12:33)
apie nieką... spėju...
labas, mergaitės 4u.gif

iš karto prisiduodu - kad trečiadienį mano skaičiukų nelaukit... šiai dienai lieku su praeitos savaitės svoriu, nekrenta nors tu ką... bet išvažiuoju pas mamą su vaikais, keletui dienų... ne kažką bus... įtariu... plius nuotaikos juodai neturiu... vadinasi, dar kg plius laugh.gif


Pilnatis, tai ir nekrenta cool.gif Pasižymiu iškart, nes iki trečiadienio pamiršiu hihihi.gif

Kur nuotaika dingo?


QUOTE(Mazule @ 2016 06 20, 14:19)
Sveikos mielosios  4u.gif
jau dirbu, jau sudėjau į lagaminus visus kelionių įspūdžius ir ryte susipykau su svarstyklėmis, nes baisią tiesą rodė  doh.gif  lotuliukas.gif
Atostogos Turkijoje buvo labai puikios - kaip visada. Šiemet rinkomės šeimyninį milžinišką viešbutį (Long beach resort spa) - daug baseinų (mane labiausiai žavėjo su jūros vandeniu), vandens kalnelių parkas, atrakcionai, šiluma, saulė, maistas  biggrin.gif  Jau 5 kartas Turkijoje, vis kiti viešbučiai, kiti regionai, bet atostogos visada puikios  4u.gif

Na o dabar darbas darbas darbas  cool.gif


O įdomiausią dalį ir praleidai.. Tai kiek gi pliuso parsivežei? cool.gif
Atsakyti
Pakalbėsiu su savim, pas mane šiandien šventė - liemens apimtis jau mažiau negu 70cm, pagaliauuuu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazule @ 2016 06 20, 14:19)
  Jau 5 kartas Turkijoje, vis kiti viešbučiai, kiti regionai, bet atostogos visada puikios  4u.gif

smagumas thumbup.gif
niekada nebuvus AI atostogose, bet turbūt niekada ir nebūsiu... ne man tokios atostogos biggrin.gif
QUOTE(d'esprit @ 2016 06 20, 14:28)
Kur nuotaika dingo?

dingo, ir nepasakė, kur išėjo ar kada grįš laugh.gif
QUOTE(d'esprit @ 2016 06 20, 17:32)
Pakalbėsiu su savim, pas mane šiandien šventė - liemens apimtis jau mažiau negu 70cm, pagaliauuuu

labai džiaugiuosi už Tave thumbup.gif

***
mes jau kaime su vaikais... bandysim atostogauti...
Atsakyti
QUOTE(wicked @ 2016 06 20, 18:05)

niekada nebuvus AI atostogose, bet turbūt niekada ir nebūsiu... ne man tokios atostogos biggrin.gif


Kodėl ne Tau? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(d'esprit @ 2016 06 20, 18:13)
Kodėl ne Tau?  smile.gif

nepatinka tokios atostogos be tikslo... plius maudytis nemėgstu... tai nebent tik pavalgyt laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(wicked @ 2016 06 20, 19:07)
nepatinka tokios atostogos be tikslo... plius maudytis nemėgstu... tai nebent tik pavalgyt laugh.gif


A, supratau smile.gif
Aš tai mieliau rinkčiausi atostogas, per kurias galėčiau keliaut, daug pamatyt, bet kol mano pimpačkiukai maži, tai AI atostogos visai neblogas variantas.
Atsakyti
QUOTE(d'esprit @ 2016 06 20, 19:16)
A, supratau  smile.gif
Aš tai mieliau rinkčiausi atostogas, per kurias galėčiau keliaut, daug pamatyt, bet kol mano pimpačkiukai maži, tai AI atostogos visai neblogas variantas.

kai laukiausi paskutiniojo, važiavom į Vokietiją, tikslas Legolendas buvo, mano viduriniajam tada dveji buvo ir visai nieko, pasiderinom kažkiek pagal vaikus ir vaikams... daug pamatėm tada, daug apkeliavom bigsmile.gif aš ir atvairavau viena visą kelionę ir dar į šiokius tokius kalnus variau, MB siaubui laugh.gif bet tai ką, pilvas dar netrukdė cool.gif dabar jau vėl varyčiau, nes mazgius neblogai sėdi važiuojant, su mažiuku visai būtų buvę neįmanoma, nes nesėdėdavo, iki isterijų doh.gif
Atsakyti