Įkraunama...
Įkraunama...

Toms, kurioms nepavyko daug kartų

QUOTE(wicked @ 2016 06 17, 10:48)
o Taviškiai kur? bigsmile.gif
tuoj pažįstamų bendrų rasim hihihi.gif


Šventupio kaimas, turbūt nieko nesako tas pavadinimas smile.gif
Visai tikėtina hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(d'esprit @ 2016 06 17, 10:56)
Šventupio kaimas, turbūt nieko nesako tas pavadinimas  smile.gif

būti gal ir nebuvus, bet girdėt tai tikrai girdėjus biggrin.gif
Atsakyti
na, va išsisprendė - išleidžia cool.gif
kadangi juo nuotaika buvo nekokia, tai ir leptelėjo "neleidžiu"...šiandien jau pats pasispiūlė, tu tik eik, na tai ir važiuosim savaitėi prie jūros į Palangą cool.gif o migrena tai jo, nuo siaubingos įtampos darbe.....
jau buvau gražią istoriją sukūrus, bet jos neprireikė.
Atsakyti
Kaip smagu merginos šitiek planų turit, kam koncertai, kam atostogos, o aš nežinau nieko ka čia gero surezgus vasarai, o dar ir šiltų orų nelabai yra, kol buvau darbais apsikasus saulė pašildė, o dabar kažko nesirodo saulutė, praeitais metais tokiu laiku jau ne vieną kartą prie jūros buvau nuvykus po dienelę pailsėti.
Atsakyti
Laba, mergaitės 4u.gif
parkeliavom šiandien iš Turkijos rojaus - vaje ką rytoj man svarstykkės pasakys doh.gif doh.gif doh.gif dabar pulsiu toliau į darbus, kad po Dainų šventės vėl galėčiau truputuką atsipūsti 4u.gif

Einu skaityti kuo gyvos smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif


Ir aš labai labai sustorėjus vėl grįžtu čia angel_sadangel.gif šiuo metu man tokia visiška depresija su svoriu, nes nėra laiko sportuoti, visas nesamonių valgymas eina į trasą ir valgau kokį kartą ar du į dieną, tai maždaug sotūs pietūs ir dar sotesnė vakarienė, tai turiu ir vėl grįžusį svorį atgal ir dar aišku su dideliu pliusu ir aišku dabar atrodo viskas taip blogai, nebežinau kaip čia vėl susiimti su tuo svorio metimu verysad.gif
Ar priimsit ir vėl atgal? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Miliani*: 18 birželio 2016 - 18:57
Labas vakaras smile.gif

Mazule, kaip atostogos? smile.gif

Miliani, priimsim, žinoma, kad priimsim 4u.gif

Wicked, koncertas, kaip supratau, patiko? bigsmile.gif


Aš šiandien buvau Anykščiuose, koks gražus miestas! Retai tenka jame būti, bet kiekvieną kartą maloniai nustebina. O kur dar kelias link Anykščių pro miškus, kur daug daug žalumos wub.gif
Atsakyti
QUOTE(d'esprit @ 2016 06 18, 20:19)

Miliani, priimsim, žinoma, kad priimsim  4u.gif

4u.gif

Ar dar bėgioji, kaip sekasi? ax.gif Aš va besimokydama vis galvojau gal reik bėgt pabėgiot, bet taip va ir likau sėdėt ant kėdės su konspektais unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(braske09 @ 2016 06 17, 13:18)
jau buvau gražią istoriją sukūrus, bet jos neprireikė.

super thumbup.gif
QUOTE(rasa289 @ 2016 06 17, 14:42)
aš nežinau nieko ka čia gero surezgus vasarai

nelabai ir aš įsivaizduoju, ką čia nuveikus, apart koncertų, nes dar yra vaikai, kurie irgi, manau, norėtų kokių pramogų... tai galvosim kažką... tik man lengviau, kai jokie darbai nevaržo...
QUOTE(Mazule @ 2016 06 18, 19:46)
parkeliavom šiandien iš Turkijos rojaus - vaje ką rytoj man svarstykkės pasakys  doh.gif 

hihihi.gif
jau ką pasakys, tą pasakys cool.gif
QUOTE(Miliani* @ 2016 06 18, 19:57)
aišku dabar atrodo viskas taip blogai, nebežinau kaip čia vėl susiimti su tuo svorio metimu  verysad.gif

turbūt pirmas žingsnis buvo sugrįžimas į temą - o toliau jau viskas Tavo rankose 4u.gif
QUOTE(d'esprit @ 2016 06 18, 20:19)
Wicked, koncertas, kaip supratau, patiko?  bigsmile.gif
---
Aš šiandien buvau Anykščiuose, koks gražus miestas! Retai tenka jame būti, bet kiekvieną kartą maloniai nustebina.

o taip, galėjai net neklaust, bo dabar kai užsivesiu laugh.gif
bo tobulas, tiesiog tobulas wub.gif geros vietos (ką reiškia per pre-sale bilietus nugriebti...), geras garsas, įspūdingas vaizdas... projekcijos, dronai, balionai... garsas... iš proto einanti salė ir aš, nežinanti nei vienos jų dainos laugh.gif bet emocijos kokios... wow wow wow, koncertas vertas kiekvieno cento... chebra atidirbo nerealiai... likau tikrai sužavėta thumbup.gif bet ir šiaip diena gera buvo, nes jau nuo pietų mes Kaune buvom... aišku, pakeliui trys avarijos... NATO kareivių kolona, tai kamščiuose pasėdėjom hihihi.gif bet paskui Zoologijos muziejuje buvom, Spurginę aplankėm (džiaugiuosi, kad ji ne Vilniuje hihihi.gif), per Laisvės alėją prasiėjom... vaikai paskui pas mano pusbrolį liko, tai jiems atskira vakaro programa vyko hihihi.gif žodžiu, labai pavykus diena, neskaitant to škvalo cool.gif
---
taip, Anykščiai nuostabus miestas... gražus, tvarkingas... dabar ir pramogų visokiausių... smagu, kai savas bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos...

Ateinu ir as... siandien uz visa savaite taip gerai pamiegojau iki 14 val... rolleyes.gif

Tada po pietu grizo mano MB ir dukra visa savaite ne esu maciusi ju... tai truputi pasigau.
Sutvarkiau namus, padariau visiems tuno salotu...
Klausymas tik kuom apliejat tuno salotas? Nemoku padaryti skanaus padazo tai valgiau be nieko g.gif

Oras jau geresnis...arteja vasara... greit jonines... kaip ir kiekvienais metais pas mane kaime svente, atvaziuos Sale Roma koncertas cigonu tai smagu...tikiuosi lietus nelis visa nakti...

Desprit- uzjauciu del senelio...

O del salotu is makdonaldo tai jo... senai jas as esu atradusi jau:) bet 2 eurai o kiek ten ju yra verysad.gif man reikia 2, kad pavalgyti...

Einu i vonia dar... pagulesu ir esiu jau miego...
Atsakyti
Sveikutės, pavargau šiandien virtuvėj vos ne visa dieną praleidau, priruošiau maisto ir aišku nesveiko, bet naminio tai po biškuti valgiau, kibinų kalną su dviem idarais, keptos duonos (į varžybas ėjom reikėjo kažką pagraužti) silkės primarinavau (čia mano MB pagrindinis patiekas jam gryžus namo) ir pabaigai naminių sausainukų kvapas nuostabus. Tai iš šio meniu aš suvalgiau kelis gabalėlius keptos duonos žiurėdama varžybas, du kibinus mažus (didelių nekepu) ir vieną sausainuką. Jaučiuos pilnai papuotavus, bet neapsunkus smile.gif
Ryt MB bus namie tai virtuvėj teks dažniau taip užtrukti blink.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

QUOTE(Miliani* @ 2016 06 18, 20:29)
Ar dar bėgioji, kaip sekasi?  ax.gif  Aš va besimokydama vis galvojau gal reik bėgt pabėgiot, bet taip va ir likau sėdėt ant kėdės su konspektais unsure.gif


Pagal nuotaiką smile.gif Arba bėgimas, arba greitasis ėjimas, arba dviratis smile.gif Kaip Tau su sportu?

QUOTE(wicked @ 2016 06 18, 20:30)
o taip, galėjai net neklaust, bo dabar kai užsivesiu laugh.gif
bo tobulas, tiesiog tobulas wub.gif geros vietos (ką reiškia per pre-sale bilietus nugriebti...), geras garsas, įspūdingas vaizdas... projekcijos, dronai, balionai... garsas... iš proto einanti salė ir aš, nežinanti nei vienos jų dainos laugh.gif bet emocijos kokios... wow wow wow, koncertas vertas kiekvieno cento... chebra atidirbo nerealiai... likau tikrai sužavėta thumbup.gif bet ir šiaip diena gera buvo, nes jau nuo pietų mes Kaune buvom... aišku, pakeliui trys avarijos... NATO kareivių kolona, tai kamščiuose pasėdėjom hihihi.gif bet paskui Zoologijos muziejuje buvom, Spurginę aplankėm (džiaugiuosi, kad ji ne Vilniuje hihihi.gif), per Laisvės alėją prasiėjom... vaikai paskui pas mano pusbrolį liko, tai jiems atskira vakaro programa vyko hihihi.gif žodžiu, labai pavykus diena, neskaitant to škvalo cool.gif



Super thumbup.gif
Atsakyti