Įkraunama...
Įkraunama...

Toms, kurioms nepavyko daug kartų

Labas rytas.

Mergikės, dėl mano vakarykščių pasisakymų nereikia jums dabar tylėt. Parašiau, kuo dabar gyvenu, kokiom emocijom. Neieškau nei palaikymo, nei užuojautos, nei dar kažko. Tiesiog praleiskit tuos mano post'us ir bendraukit toliau 4u.gif geriau nebūčiau nieko rašiusi, visai ne į temą čia.
Atsakyti
Labas rytas
Šy ryt pas mane labai sotūs pusryčiai du virti kiaušiniai, pomidoras, maža tuno dėžutė, keleta salotų lapelių tai viska sukirtau ir galvoju kaip reiks pajudėti o darbo stalas jau nebyliai šaukia mane smile.gif
Sekmadieni parvažiuoja MB tai tikuosi, kad šį kartą taip lengvai su maistu nepasiduosiu, tik dabar jau suku galva kiek maisto reiks ruošti, kažkaip su vaikais tiek nereikia nors visada ruošiu maistą namie, bet su
MB visai kas kita doh.gif o kur dar draugų buriai susitikimai
Atsakyti
QUOTE(d'esprit @ 2016 06 15, 09:35)
Turbūt apie "Bėgančios su vilkais" kalbi  ax.gif


o, ačiū 4u.gif sveikatos Seneliui 4u.gif

Labas rytas 4u.gif
pas mane tokios nuotaikos, kad siaubas...darbe atmosera-siaubinga...nuo pirmadienio atostogos, bet direktorius nenori išleist, o mūsų jau viskas suplanuota doh.gif teks važiuot, maldaut...
visas tris dienas-siaubinga migrena... ech... cool.gif
Atsakyti
QUOTE(d'esprit @ 2016 06 17, 06:18)
Labas rytas.

Mergikės, dėl mano vakarykščių pasisakymų nereikia jums dabar tylėt. Parašiau, kuo dabar gyvenu, kokiom emocijom. Neieškau nei palaikymo, nei užuojautos, nei dar kažko. Tiesiog praleiskit tuos mano post'us ir bendraukit toliau  4u.gif  geriau nebūčiau nieko rašiusi, visai ne į temą čia.

Aš nemanau, kad dėl to tylim..
Susimąstę gal, gal užsiėmę vasarą biggrin.gif
Aš pvz.paskutiniu metu anksti miegot einu..jau kokią 22 val atsijungiu, net nežinau kaip tas migdomas vaikas užmiega, nesulaukiu..
Šiandien išoperuoju gyvūnus, pirmadienį parsivežu dukrą iš Palangos ir viskas, bent porą dienų turiu skirti tų atostogų sau - prasieit su lazdom (o kaip senai buvau!), pasportuot kaip visad..
Papildyta:
QUOTE(braske09 @ 2016 06 17, 07:35)
.darbe atmosera-siaubinga...nuo pirmadienio atostogos, bet direktorius nenori išleist, o mūsų jau viskas suplanuota doh.gif teks važiuot, maldaut...
visas tris dienas-siaubinga migrena... ech... cool.gif

Bet tai kokia nesąmonė...maldaut kas ir taip priklauso unsure.gif
O tai kaip gali neišleist? g.gif
Nuo įtampos ta migrena turbūt...
Atsakyti
QUOTE(braske09 @ 2016 06 17, 08:35)
Labas rytas 4u.gif
pas mane tokios nuotaikos, kad siaubas...darbe atmosera-siaubinga...nuo pirmadienio atostogos, bet direktorius nenori išleist, o mūsų jau viskas suplanuota doh.gif teks važiuot, maldaut...
visas tris dienas-siaubinga migrena... ech... cool.gif


Ką atostogom suplanavę? smile.gif

QUOTE(Rasma @ 2016 06 17, 09:07)
Aš nemanau, kad dėl to tylim..



Pagalvojau iš savo pusės, kadangi tokiose situacijos dažniausiai nežinau, ką pasakyti, tai ir čia tylėčiau..



Iki atostogų liko lygiai savaitė cool.gif
Atsakyti
QUOTE(d'esprit @ 2016 06 16, 16:47)
O aš, o aš.. Neturiu nuotaikos visai.. Kažkaip liūdnas periodas.. Senelis ligoninėj jau dvi savaites.. Važiuosiu šeštadienį į Anykščius aplankyt..

visada tokios naujienos liūdnos būna - bet laikykis, toks tas gyvenimas 4u.gif
o Tavo seneliai Anykščiuose gyvena? bigsmile.gif
QUOTE(d'esprit @ 2016 06 17, 07:18)
geriau nebūčiau nieko rašiusi, visai ne į temą čia.

koks dar ne į temą cool.gif gi reikia ne tik džiaugtis, bet ir paliūdėti kartais, pasiguosti... ar ne? 4u.gif
QUOTE(braske09 @ 2016 06 17, 08:35)
nuo pirmadienio atostogos, bet direktorius nenori išleist, o mūsų jau viskas suplanuota doh.gif teks važiuot, maldaut...

kaip be ryšio unsure.gif bet tai jis dar gali neišleisti? o jei tiesiog konstatuoti jam faktą, jei viskas buvo sutarta, suplanuota ir išvažiuoti?
QUOTE(d'esprit @ 2016 06 17, 09:39)
Pagalvojau iš savo pusės, kadangi tokiose situacijos dažniausiai nežinau, ką pasakyti, tai ir čia tylėčiau..

būna tokių momentų, būna 4u.gif

***
linksmesne gaida... mes šiandien į Kauną traukiam - Muse koncertas bigsmile.gif juokingiausia, kad aš turbūt nei vienos jų dainos nežinau laugh.gif arba dar variantas - nežinau, kad žinau cool.gif tik iki to dar planuojam aplankyti Zoo sodo muziejų, nes važiuojam visa šeimyna biggrin.gif vaikus vakare pusbroliui ir jo draugei paliksiu hihihi.gif sugadinom jų planus... bet patys kalti, kad pasisiūlė hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(wicked @ 2016 06 17, 10:07)
o Tavo seneliai Anykščiuose gyvena? bigsmile.gif

linksmesne gaida... mes šiandien į Kauną traukiam - Muse koncertas bigsmile.gif juokingiausia, kad aš turbūt nei vienos jų dainos nežinau laugh.gif arba dar variantas - nežinau, kad žinau cool.gif tik iki to dar planuojam aplankyti Zoo sodo muziejų, nes važiuojam visa šeimyna biggrin.gif vaikus vakare pusbroliui ir jo draugei paliksiu hihihi.gif sugadinom jų planus... bet patys kalti, kad pasisiūlė hihihi.gif


Apie 30km nuo Anykščių, kaime smile.gif

O, kaip faina! Smagiai praleiskit laiką bigsmile.gif


Aš laukiu Akacijų alėjos, kasmetinė tradicija su dekiais ir užkandžiais wub.gif Mačiau, kad A.Mamontovas bus, reiktų pasidomėt, kokie dar atlikėjai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(d'esprit @ 2016 06 17, 10:31)
Apie 30km nuo Anykščių, kaime  smile.gif

O, kaip faina! Smagiai praleiskit laiką  bigsmile.gif

kraštiečiai bigsmile.gif tik aš šiek tiek arčiau miesto - apie 15km ax.gif

ačiū, tikiuosi, kad nenusivilsiu cool.gif sako, labai geras show jų...
šiemet nemažai pamatysiu, palyginus... dabar Muse, liepos pradžioj Damien Rice (kurio, galima sakyt, nemėgstu laugh.gif), tada spalio mėnesį Passenger Vilniuje ir Placebo Rygoje wub.gif oi geri metai, atsigaus mano dūšia thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(wicked @ 2016 06 17, 10:33)
kraštiečiai bigsmile.gif tik aš šiek tiek arčiau miesto - apie 15km ax.gif

ačiū, tikiuosi, kad nenusivilsiu cool.gif sako, labai geras show jų...
šiemet nemažai pamatysiu, palyginus... dabar Muse, liepos pradžioj Damien Rice (kurio, galima sakyt, nemėgstu laugh.gif), tada spalio mėnesį Passenger Vilniuje ir Placebo Rygoje wub.gif oi geri metai, atsigaus mano dūšia thumbup.gif


Į kurią pusę 15km? ax.gif

Nemėgsti, bet eini, nes...? laugh.gif
Nemažai koncertų šiais metais suplanuota thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(d'esprit @ 2016 06 17, 10:36)
Į kurią pusę 15km?  ax.gif

Nemėgsti, bet eini, nes...? laugh.gif

į Svėdasų 4u.gif

... kompaniją palaikau laugh.gif
iš tiesų, tai pernai nelabai norėjau ir į Passengers (nei žinojau dainas, nei per daug patiko tos, kurias žinojau), bet irgi pasirašiau tik dėl kompanijos, ir kad Trakų pily... paskui gavosi taip, kad iš visos kompanijos likau viena su dar trimis bilietais :lol:du pardaviau, trečiam pasiėmiau tetą iš kaimo... važiavom iš Anykščių biggrin.gif bet koks koncertas, kaip užvežė wub.gif kad net šiemet dar kartą eisiu, tik jau salėj... tai va, istorijos moralas hihihi.gif toks, kad panašaus jausmo tikiuosi ir iš Damien Rice, o jei ir nepatiks taip, tai koncertas VU Botanikos sode bus... vien dėl to verta cool.gif

ir jo, šie metai turtingi koncertais thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(wicked @ 2016 06 17, 10:39)
į Svėdasų 4u.gif

... kompaniją palaikau laugh.gif



Tai į tą pačią, galima sakyt smile.gif

A, supratau, žinoma situacija laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(d'esprit @ 2016 06 17, 10:46)
Tai į tą pačią, galima sakyt  smile.gif

o Taviškiai kur? bigsmile.gif
tuoj pažįstamų bendrų rasim hihihi.gif
Atsakyti