Įkraunama...
Įkraunama...

Toms, kurioms nepavyko daug kartų

QUOTE(wicked @ 2016 06 15, 18:44)
yra dingusių, yra...
įdomu, kur... ir ar reiks partempti atgal g.gif biggrin.gif

Laba,

Nedinge, lovoj.... Maitinames antibiotikais ir mamos keptais vafliais blush2.gif

Siandien 75,6kg
Atsakyti
Birželio 8, 10, 12, 13, 14 - žalios
Birželio 9, 11, 15 - raudonos
Atsakyti
Laba vakara... arba jau labanaktis... 4u.gif as kaip visada nakti parsivelku ax.gif kol paskaiciau viska ka prirasete cool.gif tai uztrukau dar...

Tai ka?
Dedprit- sveikinimai del maratono!!! Saunuole!!!! 4u.gif

Rasma- del rududu tai juokiaus ilgai... ne jis eina iskart i pilva... o ne i storuma biggrin.gif bet kaip toki dalyka as senai valgiau...
As va turiu atsileidus vadeles- na negaliu susiimti niekaip... valgau... doh.gif blogiausia kad nesusilaikau nuo saldumynu...

Sia savaite mano MB isvaziavo su dukra ilsetis, kadangi as pakeiciau darba tai vaziuoti negalejau i kelione( tiesiog nenorejau orasyti naujos valdzios). Kaip sekasi darbe? Ivairiai...
ax.gif bet man patinka... visgi transportas- ciq mano arkliukas ax.gif

Beje koks grazus tas mano vadovas wub.gif malonu dirbt vienam kabinete... o kaip yra del ko stengtis graziai atrodyti ax.gif

P.s. as dazniausiai prisiduodu asmeniskai tai gal del to kazkaip maziau prisaidavimu... bus matyti pagal lentele.is anksto dekoju Despfit uz ja... ir dar uz tai kad nepamirsta... bet sian jau oati atejau paskaityti...
Pasiilgau jusu wub.gif
Atsakyti
Labas rytas
Vakar pamirsau pasisverti, gal siandien dar spesiu: 72,9 kg

Sekasi man neblogai, naujame darbe vis pagiria.

I sporto kluba einu 2-3 k. per savaite. Treneris sudare sporto programa: dirbu su treniruokliais, o po to 30 min begtakis/elipsinis. Patinka, po sporto jauciuosi daug geriau, energinciau ir kudziau biggrin.gif

Mitybos srityje yra kur tobuleti, bet stengiuosi stabdyti save. Jei ledai, tai uztenka ir sauksto, jei gimtadienis darbe: uztenka vieni gabalelio pyrago. Svoris letai krenta, savijauta gereja, tai as patenkinta

Nu va jau beveik atvykau i darba, taip tingisi...

Grazios dienos visoms smile.gif
Atsakyti
LENTELĖ


user posted image


first.gif R's..

second.gif d'esprit, Rasma, Gabi*

third.gif rasa289
Atsakyti
Labas rytas,

Mūsų pietūs dukros pageidavimu nusimato McDonald's. Tikiuosi pati nieko ten nevalgyt, tik kapučino išgert.

Žiūriu į vandens ąsotį pries nosį, ir taip nelengva man iš jo gerti... Vis neprisiruošiu citrinos ar mėtų nuspirkt, kad lengviau tas vanduo gertųsi...
Atsakyti
Sveikos, svoriui prisiduot jau pavėlavau, o kitos dienos tebunie visos raudonos. Nuo savaitgalio tai pas draugus lakstėm, tai prie jūros važiavom, žodžiu padrika mityba, o apie sportą nėra net apie kalbėt blush2.gif Bet vat pasidariau mitybos grafiką, kurio laikysiuos nuo pirmadienio. Nors ir žinau kaip reikia maitintis, bet galvoju gal kai sumokėsiu pinigėlius bus papildoma paskata eiti doros keliu smile.gif Kažkaip kai turi maitinimosi grafiką mažiau minčių išklysti, bet vat kai pati susidarau, pastebiu kad kartas nuo karto apgaudinėju pati save.
Atsakyti
Sveiki ax.gif

Yra vienas labai geras dalykas mano naujam darbe... cia pradejau gerti nemazai vandens palyginus... kaip buvo anksciau.. tai jau 2 l iveikiau... o tai man yra daug.

Sia savaite man nelaiminga kazkokia praradau dvi korteles tiek sved tiek seb... tai vaziuosiu uzsakineti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Volsebnica @ 2016 06 16, 16:29)


Sia savaite man nelaiminga kazkokia praradau dvi korteles tiek sved tiek seb... tai  vaziuosiu uzsakineti verysad.gif


Bankomate palikai, ar kaip Tu jas praradai?



O aš, o aš.. Neturiu nuotaikos visai.. Kažkaip liūdnas periodas.. Senelis ligoninėj jau dvi savaites.. Važiuosiu šeštadienį į Anykščius aplankyt..
Atsakyti
Mc Donald'se, tai galima salotas valgyt (nemaišant su tuo atskirai jų duodamu užpilu), tai visiškai man atrodo geras maistas ax.gif

Aš šiandien už šuns paprasčiausią apžiūrą pas veterinarą, sumokėjau daugiau nei už savo kon-jas pas kardiologą ir mamologą kartu sudėjus doh.gif Bet kai kalba pasisuka apie atlyginimą, tai veterinarų algos neblizga cool.gif
Ryt operuosiu abu savo gyvūnus (šunį ir katę), tai nuteikė, jog be 250 € nepavyks prasisukt, siaubas..man reik galvot apie naują darbą biggrin.gif

Galvojau, kai atostogausiu, tai galėsiu ir kasdien pasportuot..aha..savaitė beveik į pabaigą dar nė nuėjus nebuvau doh.gif
Papildyta:
QUOTE(jovivita @ 2016 06 16, 12:22)
Bet vat pasidariau mitybos grafiką, kurio laikysiuos nuo pirmadienio. Nors ir žinau kaip reikia maitintis, bet galvoju gal kai sumokėsiu pinigėlius bus papildoma paskata eiti doros keliu  smile.gif 

Kur pasidarėt mitybą?
QUOTE(Volsebnica @ 2016 06 16, 15:29)
Sveiki ax.gif

Yra vienas labai geras dalykas mano naujam darbe... cia pradejau gerti nemazai vandens palyginus... kaip buvo anksciau.. tai jau 2 l iveikiau... o tai man yra daug.

Sia savaite man nelaiminga kazkokia praradau dvi korteles tiek sved tiek seb... tai  vaziuosiu uzsakineti verysad.gif

Aš tai supratau, kad ir pats naujas darbas - geras dalykas smile.gif Smagu, kai darbe gerai jautiesi, tada ir motyvacija kita, ir ta gera savijauta darbe atsiliepia visai gyvenimo kokybei, visose srityse...

Korteles galima užsakyti per banką internete ir gauti paštu, ar ne? g.gif

QUOTE(d'esprit @ 2016 06 16, 15:47)
O aš, o aš.. Neturiu nuotaikos visai.. Kažkaip liūdnas periodas.. Senelis ligoninėj jau dvi savaites.. Važiuosiu šeštadienį į Anykščius aplankyt..

Neliūdėk smile.gif Su amžiumi gaunam ir ligas, ir kol senelis ligoninėj, kol žmogus gyvas, tai nėr ko liūdėt 4u.gif Juk tikitės geriausio?
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2016 06 16, 17:01)
Korteles galima užsakyti per banką internete ir gauti paštu, ar ne? g.gif

Neliūdėk smile.gif Su amžiumi gaunam ir ligas, ir kol senelis ligoninėj, kol žmogus gyvas, tai nėr ko liūdėt 4u.gif Juk tikitės geriausio?


Galima.


Seneliui 92 metai.. Brolis buvo aplankyt - nepažino, neatsimena. Taip, tikimės.. Bet, nežinau.. Atvirai pasakius, tikiuosi, bet nebelabai tikiu..
Atsakyti
Labas rytas smile.gif
Atsakyti