Įkraunama...
Įkraunama...

Toms, kurioms nepavyko daug kartų

Sveikos visos! Man prasidėjusios atostogos, tai dirbu juodai, čia ne darbe popierizmus tvarkyt ir į komandiruotes vykt biggrin.gif Mamos daržai/šiltnamis, serganti katė, kuriai 4 k/d reik akių lašus lašint ir turiu vien dėl to važinėt tiek kartų per dieną doh.gif

Užvakar mamą su vyriausia dukra nuvežiau prie jūros, vakar važiavau Kaunan pailsėt (tai dar senelių kapus nuravėjau, apsodinau ir pajuodusiom panagėm į pasimatymą doh.gif ). Sušvietė dar "prieš" su puikiais rūbais, makiažais, manikiūrais Eigulių kapinėse su begonijom ir pilnu laistytuvu į kalną pasitąsyt. Prieš tai aišku apšašusią katę sutvarkius Vilniuje. Tai kai "po" atvažiavau į sutartą vietą padusus, išsidraikius ir nuo basučių kulnų gramdžiau kapinių molį, tai žmogus sako "neapsakomai seksova" doh.gif schmoll.gif bigsmile.gif Bet nieko susikaišiau rūbus, nusigramdžiau, išsikrapščiau ir tada kultūrinė programa su pietumis biggrin.gif

Šįryt 72.8 kg, žalias-raudonas vėliau surašysiu, lekiu kuoptis ir reikalų tvarkyt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(braske09 @ 2016 06 15, 08:22)

mergaitės, priminkit tos knygos pavadinimą kur superinė, rytoj žygiuoju į biblioteką, atostogom noriu knygų paskaityt biggrin.gif gal kas ką gero rekomenduotumėt? rolleyes.gif


Turbūt apie "Bėgančios su vilkais" kalbi ax.gif

QUOTE(airv @ 2016 06 15, 08:39)
Kazin imanoma sureguliuoti svori taip kad lygiai lygiai 52 kg butu? smile.gif pas mane kilogramo ribose svyruoja, pvz vakar buvo 51,6 kg.



O kaip Tau atrodo? Ar realu, kad svoris nekistų nė 100g? Žinoma, kad ne smile.gif Paros bėgyje svorio svyravimas 2kg ribose yra normalu.

QUOTE(wicked @ 2016 06 15, 09:16)

galiu prisiduoti 76kg, galiu prisiduoti 76.8kg ax.gif
pastebėjau, kad kai svoris toks ant greito atsiradęs, svarstyklės nedraugauja su manim... rodo, ką nori... tai net nežinau, žymėk, d'esprit, didžiausią, ką jau čia smulkintis laugh.gif


Kiek kartų lipai ant svarstyklių ir kurį svorį parodė daugiausiai kartų? smile.gif

QUOTE(Rasma @ 2016 06 15, 09:52)
Sveikos visos! Man prasidėjusios atostogos, tai dirbu juodai, čia ne darbe popierizmus tvarkyt ir į komandiruotes vykt  biggrin.gif


Grįši į darbą - pailsėsi laugh.gif



Aš veltui vakar čia verkšlenau, kad bijau svertis, pasirodo, baliono savijauta svoriui įtakos nepadarė hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2016 06 15, 09:52)
Sveikos visos! Man prasidėjusios atostogos, tai dirbu juodai, čia ne darbe popierizmus tvarkyt ir į komandiruotes vykt  biggrin.gif

žodžiu, neliūdna biggrin.gif
QUOTE(d'esprit @ 2016 06 15, 10:35)
Kiek kartų lipai ant svarstyklių ir kurį svorį parodė daugiausiai kartų?  smile.gif

pagal tai, kad buvo ir dar daugiau, tai realiausias didesnis svoris cool.gif
tą ir žymėk cool.gif


d'esprit, matei? grįžo Lemon Joy puslapis bigsmile.gif pasirodo, tai tebuvo FB klaida, jokie ne hackeriai cool.gif
Atsakyti
QUOTE(d'esprit @ 2016 06 15, 09:35)
Grįši į darbą - pailsėsi laugh.gif

Faktas!

Net sunkiausiom dienom darbe, kai keliuosi 5 val ir 6 jau išvažiuoju, o parsirandu 21-22 val nepavargstu tiek, kiek per atostogas namie biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(wicked @ 2016 06 15, 10:52)

d'esprit, matei? grįžo Lemon Joy puslapis bigsmile.gif pasirodo, tai tebuvo FB klaida, jokie ne hackeriai cool.gif


Mačiau mačiau, kur jau aš nematysiu laugh.gif Nu va, smagu girdėt, kad puslapis nebuvo ištrintas tyčia smile.gif

QUOTE(Rasma @ 2016 06 15, 11:36)
Faktas!

Net sunkiausiom dienom darbe, kai keliuosi 5 val ir 6 jau išvažiuoju, o parsirandu 21-22 val nepavargstu tiek, kiek per atostogas namie biggrin.gif  doh.gif


Taip ir prisimenu savo puseserės vyro post'ą FB "Net ir pačios sunkiausios dienos darbe yra poilsis lyginant su savaitgaliu namie" biggrin.gif Pas juos du vaikai, panašaus amžiaus, kaip mano biggrin.gif



Gal turit idėjų, ką padovanoti 4 metų vaikui? Mano vyresnėlis pakviestas į grupės draugo gimtadienį. Apie tą berniuką nežinau visiškai nieko.
Atsakyti
QUOTE(d'esprit @ 2016 06 15, 11:32)
Gal turit idėjų, ką padovanoti 4 metų vaikui? Mano vyresnėlis pakviestas į grupės draugo gimtadienį. Apie tą berniuką nežinau visiškai nieko.


Lego, dėlione, masina žaislinę - cia tokie saugus variantai smile.gif

Oho, nemaniau kad net 2 kg svyravimas norma smile.gif tai kaip ta svori išlaikyti mistika tada man smile.gif sanatorijoje mes dabar tai sunkiau, valgau ka duoda. Panašu reiks atsirinkimeti.
Atsakyti
Sveikos.Nepasisvėriau,bet rašyk 83 kg.O tai vėl iškrisiu iš lentelės. Valgyti taisiau iš ankstaus ryto. Dukra parvežė draugą parodyti. Tai vėl pyragėlis buvo. Taip kad dar reiks palaukti pora savaičių ,kol išvyks į užsienį. Tada rimtai kibsiu mesti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(airv @ 2016 06 15, 14:43)
Lego, dėlione, masina žaislinę - cia tokie saugus variantai smile.gif

Oho, nemaniau kad net 2 kg svyravimas norma smile.gif tai kaip ta svori išlaikyti mistika tada man smile.gif sanatorijoje mes dabar tai sunkiau, valgau ka duoda. Panašu reiks atsirinkimeti.


Ačiū už idėjas smile.gif

Nereikia prisirišti prie konkretaus skaičiaus, Tavo atveju 52 kg. Nusiteik, kad normalus svoris yra 51-53kg ribose. Jei bus tvarkinga mityba, žinosi, kad tas pokytis yra tiesiog skysčių, žarnyno turinio sąskaita, ar tiesiog dėl moteriškų reikalų, kurie nuo mūsų nepriklauso smile.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Rasma atostogos geros skaitosi,jooo biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Po atostogų reik atostogų,kad pailsėti biggrin.gif Kas per bėdos katytei?

Wicked eik pas kaimynus pasisverti jeigu turi svarstykles,gal ten konktrečiai parodys biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

d'esprit keturmečiams bent mano abiems Panoms tokiu periodu buvo/yra dėlionės ant bangos mirksiukas.gif Vyrukams visuomet mašinos tinka ir patinka,manau tikrai neprašautum dovanodama mašiną kokią mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(d'esprit @ 2016 06 15, 12:32)
Gal turit idėjų, ką padovanoti 4 metų vaikui? Mano vyresnėlis pakviestas į grupės draugo gimtadienį. Apie tą berniuką nežinau visiškai nieko.

maniškiui krikštotėvas padovanojo Djeco dėlionę, turbūt pirma, kuri jį tikrai sudomino ir kurią tikrai mielai sudeda, pats bigsmile.gif ir šiaip, Djeco žaislai labai smagūs thumbup.gif aišku, kainą jie išlaiko, bet verti to...
QUOTE(R's... @ 2016 06 15, 19:50)
Wicked eik pas kaimynus pasisverti jeigu turi svarstykles,gal ten konktrečiai parodys  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

man kartais toks jausmas, kad šitam name mes vieni gyvenam laugh.gif kaimynus mačiau gal kokius du kartus, per šitas dvi savaites, kai čia gyvenam bigsmile.gif taip kad šitas planas neišdegs, galiu nieko nerasti hihihi.gif iš kitos pusės - nusistovės svoris ir vėl bus gerai... nepergyvenu... plius, šitam bute tokių svarstyklių šokinėjimų po kg ir daugiau praktiškai nepasitaiko...
Atsakyti
Ar man čia taip atrodo, ar mažokai prisidavinėjančių 4u.gif
Šiandien tokia šlapia diena po pietų lietus nesustoja pliaupia ir pliaupia. Kažkaip saulė, man labiau patinka, na nebent po lietaus mašiniukas mano gražiau atrodo, nes jau dulkių kiekis badė akis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rasa289 @ 2016 06 15, 21:41)
Ar man čia taip atrodo, ar mažokai prisidavinėjančių  4u.gif

yra dingusių, yra...
įdomu, kur... ir ar reiks partempti atgal g.gif biggrin.gif
Atsakyti