Įkraunama...
Įkraunama...

Toms, kurioms nepavyko daug kartų

QUOTE(Ingucia. @ 2016 06 11, 15:37)
Kaip smagu grizti 4u.gif  labai pasiilgstu paplepejimu, tikrai ne vien del svorio metimo as cia  lotuliukas.gif

Speju, ryt maratone pasimatysim  lotuliukas.gif


Tikrai smagu, kad grįžai wub.gif galėsim vėl kauniečių meet'ą daryt smile.gif

Pasimatysim, arba bus kaip Trakuose, prasilenksim vis kažkur smile.gif Kiek taviškis bėgs?
Papildyta:
Ai, o kaip gyvenam.. Aš tai vis dar taip pat, vis bandau atsikratyt paskutinių kilogramų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(d'esprit @ 2016 06 11, 16:46)
Tikrai smagu, kad grįžai  wub.gif  galėsim vėl kauniečių meet'ą daryt  smile.gif

Pasimatysim, arba bus kaip Trakuose, prasilenksim vis kažkur  smile.gif  Kiek taviškis bėgs?
Papildyta:
Ai, o kaip gyvenam.. Aš tai vis dar taip pat, vis bandau atsikratyt paskutinių kilogramų  biggrin.gif

Galesim, reikia meeto wub.gif

Aha, taip ir bus tikriausiai, pafilmuosiu visus prie finiso smile.gif MB begs 21, tu irgi gal? smile.gif MB ake, kad maratono tai jau gyvenime nebegs lotuliukas.gif cia taip sneka po 21, kai pagalvoja, kad dar tiek pat reiktu begt lotuliukas.gif as tai nebent su vaikais 1.5km ir tai, kazin blush2.gif
Aha, as irgi, vis tu paciu doh.gif
Kaip siaip gyveni, darbuojiesi gal kazkur jau? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingucia. @ 2016 06 11, 16:27)
Galesim, reikia meeto  wub.gif

Aha, taip ir bus tikriausiai, pafilmuosiu visus prie finiso smile.gif MB begs 21, tu irgi gal? smile.gif MB ake, kad maratono tai jau gyvenime nebegs  lotuliukas.gif  cia taip sneka po 21, kai pagalvoja, kad dar tiek pat reiktu begt  lotuliukas.gif  as tai nebent su vaikais 1.5km ir tai, kazin blush2.gif
Aha, as irgi, vis tu paciu  doh.gif
Kaip siaip gyveni, darbuojiesi gal kazkur jau? smile.gif


Super, vadinasi pasiplanuosim ir susiorganizuosim bigsmile.gif

Aš 21km, bet paskutiniu metu su bėgimu sunkiai draugauju, nežinau kaip bus. Perismečiau ant ėjimo. MB ir brolis įtikinėja, kad nesiplėšyt ir daryt tai, kas šiuo metu arčiau širdies - eit. Tai jaučiu prie starto linijos nuspręsiu, kokiu būdu įveiksiu pusmaratonį smile.gif
MB maratoną rudenį Vilniuj planuoja unsure.gif
R's, Rutukas (nežinau, kuriuo nick'u ją atsimeni) bėgs su dukra 1,5 km mirksiukas.gif
Vis dar namie, dar vaikus auginu, nuo rudens planuoju pradėt ieškotis darbo. Jau kaip laukiu, tai ne tas žodis biggrin.gif
O tu darbą keitei dar kartą, ar čia tas, į kurį tada, kai dar bendravom? ax.gif
Atsakyti
Sveikutės sekmadieniaujat 4u.gif
Pietus pavalgiau ir aptingau, reiktu eiti virtuve susitvarkyti o tada pasivaikščioti
Atsakyti
Sveikos ax.gif

21km įveiktas, skauda visus raumenis, guliu ir nenoriu judėt, bet taip gera ir smagu! rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(d'esprit @ 2016 06 12, 12:37)
Sveikos  ax.gif

21km įveiktas, skauda visus raumenis, guliu ir nenoriu judėt, bet taip gera ir smagu! rolleyes.gif

Saunuole d'esprit first.gif
Atsakyti
QUOTE(d'esprit @ 2016 06 10, 12:01)
O kaip dėl to darbo, kur susitarėt, kad anglų kalbą pasimokysi ir priims?

Kažkaip vis pagalvoju-ir nė kiek ta darbo sritis manęs netraukia, jaučiu kad atsisakysiu.... g.gif
bet bet kokiu atveju anglų kalbą mokinsiuos nuo rudens, nes nuo tada renkamos grupės.

QUOTE(Volsebnica @ 2016 06 10, 21:36)
kai suvalgiau supratau, ka padariau... verysad.gif

nuskambėjo kaip nužudymas biggrin.gif

QUOTE(Ingucia. @ 2016 06 11, 13:45)
Labas merginos smile.gif ar priimsit paklydele?  blush2.gif  ax.gif Noriu pas jus grizti smile.gif ( mano buves nikas Ambra*, kazkodel nebeatsiblokuoja mano accountas tas, teko kurtis nauja smile.gif)

Sveika prisijungus (sugryžus ) 4u.gif

QUOTE(d'esprit @ 2016 06 12, 14:37)
Sveikos  ax.gif

21km įveiktas, skauda visus raumenis, guliu ir nenoriu judėt, bet taip gera ir smagu! rolleyes.gif

Sveikinu dar kartą, šaunuolė wub.gif

Labas iš ryto 4u.gif savaitgalis mano drabingas, dirbau parsitempus namo darbą, nes noriu kitą savaitę pailsėt, tai turiu priekin dirbt daug, kad paleistų mane atostogų....O šiaip sunkus - ir raudojau rududu skardinę apsikabinus ir juokiausi.... biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos,

Šiluma vel gryzo, valio smile.gif

8, 12 žalios
9, 10, 11 raudonos
Atsakyti
QUOTE(d'esprit @ 2016 06 12, 16:37)
Sveikos  ax.gif

21km įveiktas, skauda visus raumenis, guliu ir nenoriu judėt, bet taip gera ir smagu! rolleyes.gif

Sveikos smile.gif aciu uz silta priemima smile.gif
D'esprit, saunuole 4u.gif begai ar visgi ejai? laukiau taves prie starto, maciau tavo vyra su broliu, o taves ne rolleyes.gif dar pagalvojau, kad gal visgi greituoju ejimu varai smile.gif
Dar zymites zalias raudonas dienas?
Atsakyti
QUOTE(Ingucia. @ 2016 06 13, 21:52)
Dar zymites zalias raudonas dienas?

taip, yra besižyminčių 4u.gif
nori prisijungti? bigsmile.gif
nešk tada savo taisykles temon cool.gif


labas, merginos 4u.gif

biški dingau ir... teisingai... auginu svorį laugh.gif tep kad trečiadienį galiu pamiršti tuos taip ilgai lauktus skaičiukus... nu bet ir gerai, pati kalta cool.gif

aš šiandien pertempiau savo bernus Paneriu... per dvi valandas ratuką apsukom, bet taip gerai... o kokie alkani grįžo hihihi.gif reiks padaryti tai tradicija gerais orais, kad ir kaip jie prieštarautų...

d'esprit su R's šaunuolės thumbup.gif
džiaugiuosi ir didžiuojuosi Jumis thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

QUOTE(Audrulle @ 2016 06 12, 16:24)
Saunuole d'esprit  first.gif


4u.gif

QUOTE(braske09 @ 2016 06 13, 08:25)

Sveikinu dar kartą, šaunuolė wub.gif



4u.gif

QUOTE(Ingucia. @ 2016 06 13, 21:52)

D'esprit, saunuole 4u.gif  begai ar visgi ejai? laukiau taves prie starto, maciau tavo vyra su broliu, o taves ne  rolleyes.gif  dar pagalvojau, kad gal visgi greituoju ejimu varai smile.gif

Dar zymites zalias raudonas dienas?


4u.gif
Ėjau ax.gif Bet tai neblogai ėjosi, lyginant su Vilniaus maratono laiku, Kauno maratone nuėjau 10min greičiau, negu Vilniuj buvau nubėgusi laugh.gif
Kaip TB sekėsi? smile.gif

Buvom nustoję žymėtis, bet vėl pradėjom smile.gif

QUOTE(wicked @ 2016 06 13, 21:59)

biški dingau ir... teisingai... auginu svorį laugh.gif tep kad trečiadienį galiu pamiršti tuos taip ilgai lauktus skaičiukus... nu bet ir gerai, pati kalta cool.gif



Ir kodėl Tu taip? g.gif



Voslebnica, o Tu kur? g.gif
Atsakyti
Labas,

Grįžtu ir aš. Porą pastarųjų savaičių užgriuvo visokie reikalai tiek darbe, tiek namie, kad teko dabar dvieju savaičių pašnekesiuss jūsų skaityti, kad būčiau informuota kuo gyvenate.
d'esprit - visos komentavo tavo nuotrauką, bet aš nemačiau g.gif Nors tikrai sąžiningai viską perskaičiau.
Vakar miegoti nuėjau apie 3 val ryto, ir tai turbūt dėl to, kad mažylė pabudo ir pajutusi, kad manes nėra šalia, pradėjo kelti skandalą. Mane tai privertė liautis tvarkytis (pamažu darau generalinę tvarką namie - oi Wicked, neįsivaizduoju, kaip tau kraustytis užtenka jėgų), tačiau dukrytė išsibudino ir jau nebegalėjo užmigti, tai dar kokią valandą ir mane kėlė, kol pavargo. Miegota apie 3 val šiąnakt, bet nieko, jaučiuosi gana žvaliai. Turbūt jėgų suteikia jausmas, kad bent keli kampai namie nuosekliai peržiūrėti ir sutvarkyti.
Kadangi aš sveriuosi antradieniais, tai šiandien po ilgo laiko pamačiau minusą, Pastaruoju metu vis pliusai rodėsi. Prisiduosiu rytoj smile.gif
Atsakyti