Įkraunama...
Įkraunama...

Toms, kurioms nepavyko daug kartų

QUOTE(wicked @ 2016 06 09, 23:02)
brangus, bet sutikčiau kad ir kas mėnesį po naujus džinsus pirkti, kad tik rezultatai būtų biggrin.gif

šiandien prisidaviau šeimos gydytojai... padarė krūvą tyrimų... pirmadienį eisiu rezultatų sužinot, dar siuntimą pas kitą gausiu... tikrinsiuos dabar savo sveikatą... atėjo laikas "pasiremontuot" cool.gif


Kol kas diržas gelbėja biggrin.gif

Atsitiko kažkas ar profilaktiškai? unsure.gif

QUOTE(Volsebnica @ 2016 06 09, 23:21)
Ateinu... ax.gif jau mane ieskojo.... taip maloniai nustebus buvau.. pasijutau kaip tikra seimos nare wub.gif  aciu Desprit mirksiukas.gif

Desprit-  del dzinsu tai super.. as turiu triputi ankstokus dzinsus tai laukiu... kai perkopsiu ta ××× i ×× bandysiu isitalpinti... ax.gif 

nes arba as blogai supratau bet jus gal kazkoki fotoalbuma turite ar kur jus ten ziurite vienas i kita? g.gif


Ir prašau daugiau nedingti 4u.gif

Aš turiu tokius džinsinius bridžus, mano tikslas į juos tilpt. Žiemą aš juo užsimaudavau tik iki pusės šlaunų, dabar jau ant užpakalio užsitraukiu, bet kad užsisegtų dar gero sprindžio trūksta laugh.gif

Su kai kuriom merginom facebook'e draugaujam, tai ir apsižiūrim ax.gif

QUOTE(R's... @ 2016 06 10, 06:48)
d'esprit džiugu ir labai smagu dėl džinsų  thumbup.gif  Kiek matau Tavo foto,tai labai labai sukūdusi esi,rezultatai stulbinantys ir labai gražiai atrodai thumbup.gif 

Mačiau vakar atsiėmei numerius  mirksiukas.gif  Tu bėgsi 10km ar ne?

Mes irgi vakar su Kamile nuėjom pasiėmėm savo numeriukus,laukiam dabar sekmadienio  ax.gif


Volsebnica
turim turim albumėlį,tik kažin ar dar ten kas užsuka biggrin.gif 


Ačiū, stengiuosi ax.gif

Ne, 21 aš doh.gif

Įsivaizduoju, kaip Kamilė nekantrauja! Gaila, negalėsiu palaikyt, nes mano brolis turės konferencinį pokalbį 13val, turėsim skubėt namo..

Neturim albumėlio. Kai apmokestino fotki.com, visas foto turbūt ištrynė, nes prisijungti nėra galimybės.


Labas rytas su kava ir muzika cool.gif
Atsakyti
QUOTE(d'esprit @ 2016 06 09, 16:43)
Tylit? Tai pakalbėsiu viena  biggrin.gif
Lygiai prieš du mėnesius pirkau džinsus, šiandien nusimoviau neatsisegus  cool.gif  brangus malonumas tas svorio metimas laugh.gif

smagumėlis thumbup.gif

QUOTE(wicked @ 2016 06 09, 22:02)
šiandien prisidaviau šeimos gydytojai... padarė krūvą tyrimų... pirmadienį eisiu rezultatų sužinot, dar siuntimą pas kitą gausiu... tikrinsiuos dabar savo sveikatą... atėjo laikas "pasiremontuot" cool.gif

aš kaip pradėjau balandžio mėnėsį, tai dar vis nebaigiu savo profilaktikos... doh.gif

Šiandien rytas labai nelabas...jau kaip sunervavo darbe, siaubas...nebekyla rankos niekam, norisi tik spjaut į viską ir išeit...
Atsakyti
QUOTE(R's... @ 2016 06 10, 06:48)
Wicked ką sveikatai įtari,kad remontuosi? ar čia profilaktiškai?

QUOTE(d'esprit @ 2016 06 10, 08:33)
Atsitiko kažkas ar profilaktiškai?  unsure.gif

nei tai atsitiko, nei tai ne - išlindo pigmentinės dėmes prie abiejų akių, o jau šito gero man nereikia schmoll.gif ir taip oda tragiška, tai dabar iš viso bijosiu iš namų išlįsti laugh.gif tai ta proga ir nulėkiau pasitikrinti, nes ir skydliaukės problemos gali būti, ir ginekologinės (nu to tai turiu... ir taip, be tyrimų, galiu pasakyti iš karto) - čia pagooglinau, vadinas biggrin.gif bet gal viskas nuo saulės... ale tyrimus padarė cool.gif ir dar noriu hormonus pasitikrinti...
QUOTE(d'esprit @ 2016 06 10, 08:33)
Kol kas diržas gelbėja  biggrin.gif

tai kol toks laikotarpis, kad nemėtyt pinigų - sukneles nešiok, jos universalesnės tuo klausimu 4u.gif
QUOTE(braske09 @ 2016 06 10, 10:03)
aš kaip pradėjau balandžio mėnėsį, tai dar vis nebaigiu savo profilaktikos... doh.gif

tai visada taip būna biggrin.gif
aš, jei rimtai imčiausi, tai galiu ir pas stomatologą dvejiems metams rašytis... ir tulžy akmenukų rado su trečiu... ir ginekologinių reikalų yra... bet viskam daug €€€ reikia, tai kažkaip nusitempia viskas... ir tas blogai, nes problemos nedings, o kaina remonto tik kils cool.gif
Atsakyti
QUOTE(braske09 @ 2016 06 10, 10:03)

Šiandien rytas labai nelabas...jau kaip sunervavo darbe, siaubas...nebekyla rankos niekam, norisi tik spjaut į viską ir išeit...


O kaip dėl to darbo, kur susitarėt, kad anglų kalbą pasimokysi ir priims?

QUOTE(wicked @ 2016 06 10, 11:00)
nei tai atsitiko, nei tai ne - išlindo pigmentinės dėmes prie abiejų akių, o jau šito gero man nereikia schmoll.gif ir taip oda tragiška, tai dabar iš viso bijosiu iš namų išlįsti laugh.gif tai ta proga ir nulėkiau pasitikrinti, nes ir skydliaukės problemos gali būti, ir ginekologinės (nu to tai turiu... ir taip, be tyrimų, galiu pasakyti iš karto) - čia pagooglinau, vadinas biggrin.gif bet gal viskas nuo saulės... ale tyrimus padarė cool.gif ir dar noriu hormonus pasitikrinti...

tai kol toks laikotarpis, kad nemėtyt pinigų - sukneles nešiok, jos universalesnės tuo klausimu 4u.gif



Pasidarysi tyrimus ir bus aišku 4u.gif

Šaaalta su suknele laugh.gif


Nu ką, išėjau pasivaikščiot, radau didelį statų kalną, aišku, reikia žemyn nulipt, o kaip gi kitaip, lipau lipau, paslydau ant grumstų, tada kokius 10 metrų ant šiknos žemyn čiuožiau doh.gif Papasakojau MB, tas klausia, ar specialiai čia taip dariau. Jo, blyn, specialiai, bdsm doh.gif cool.gif
Atsakyti
Laba diena, mergaites 4u.gif
sauleti sveikinimai is sauletos Turkijos wub.gif
Oras puikus, nuotaika puiki - pagaliau atostogos ax.gif
Atsakyti
Vel nesusilaikiaj vakare, vakarop suvalgiau sauja cipsu ir bandele.... kai suvalgiau supratau, ka padariau... verysad.gif
Daugiau nedarysiu drakono niekada jis mane ismuse is veziu...
Turi prasideti mmm.

Tai nezinau kas man darosi... norisi visko...suraus...saldaus... ir t.t

Su maze mano pabuvo mieste... pavaiksciojom po ikea vakare ir grizom namo...gulim...ziuresim filma koki nors...
Pagaliau sulaukiau savaitgalio... rytoj ryte taip saldziai miegosiu...

Kiekwiena diena gyvenu mintim kada as jau gyvensiu savo namuose... ax.gif liko 2 men... ax.gif

Tai vat tokie reikalai...

Mazule geru tau atostogu

Desprit 100% ilisi i savo bridzus mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas rytukas smile.gif

Šiande reik į darbą,o taip nesinori...bet gerai,kad trumpam tik,iki pietų. Po darbo lėksiu pas šeimyną į prie namo darbuotis.
QUOTE(d'esprit @ 2016 06 10, 08:33)

*Ne, 21 aš 

**Įsivaizduoju, kaip Kamilė nekantrauja! Gaila, negalėsiu palaikyt, nes mano brolis turės konferencinį pokalbį 13val, turėsim skubėt namo..



*Wow thumbup.gif bigsmile.gif Malačiussss thumbup.gif wub.gif
**Laukia ir labai laukia,Mažoji irgi priekaištus reiškia,kodėl Ji nebėgs,nes paskinius vakarus ir Ji bėga su mumis,sakau Tau bilietų neliko į bėgimą biggrin.gif Sekantis bėgimas kai bus,bėgsim jau ir tryse,o vėliau tikiuosi ir Tėtį įtrauksim biggrin.gif
O čia Tavo Brolis ves pokalbį? bigsmile.gif
Sėkmės rytoj Tau ir Tavo visai šeimynai kurie bėgs,gerų rezultatų linkiu ir lengvų kojų,kai palinkėjo atsiimant numerius smile.gif


Papildyta:
QUOTE(braske09 @ 2016 06 10, 10:03)

Šiandien rytas labai nelabas...jau kaip sunervavo darbe, siaubas...nebekyla rankos niekam, norisi tik spjaut į viską ir išeit...

Ech....būna būna,visko būna,bet viskas praeina.Imk 4u.gif

QUOTE(wicked @ 2016 06 10, 11:00)
nei tai atsitiko, nei tai ne - išlindo pigmentinės dėmes prie abiejų akių, tuo klausimu


Et..reikėjo joms čia išlįsti biggrin.gif doh.gif Na,bet praeisi tyrimų kursą,žinosi kas ir kaip.Bus viskas gerai mirksiukas.gif

QUOTE(d'esprit @ 2016 06 10, 13:01)

Nu ką, išėjau pasivaikščiot, radau didelį statų kalną, aišku, reikia žemyn nulipt, o kaip gi kitaip, lipau lipau, paslydau ant grumstų, tada kokius 10 metrų ant šiknos žemyn čiuožiau    Papasakojau MB, tas klausia, ar specialiai čia taip dariau. Jo, blyn, specialiai, bdsm 


Nu joo..... biggrin.gif smagi atrakcija sakyčiau jeigu specialiai lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
QUOTE(Mazule @ 2016 06 10, 15:14)

sauleti sveikinimai is sauletos Turkijos
Oras puikus, nuotaika puiki - pagaliau atostogos

thumbup.gif wub.gif
Gerų atostogų smile.gif

QUOTE(Volsebnica @ 2016 06 10, 22:36)


Kiekwiena diena gyvenu mintim kada as jau gyvensiu savo namuose... liko 2 men...



Jau nedaug beliko,tie 2 mėn greitai prabėgs,ir gyvensit savo namuose thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(R's... @ 2016 06 11, 07:21)

O čia Tavo Brolis ves pokalbį?  bigsmile.gif 

Sėkmės rytoj Tau ir Tavo visai šeimynai kurie bėgs,gerų rezultatų linkiu ir lengvų kojų,kai palinkėjo atsiimant numerius smile.gif



Ne, pokalbis jam dėl darbo. Ketvirtadienį brolio draugė išskrido į Dubajų, neužilgo ir mano brolis skris.

Sėkmės ir Jums! O bėgs mūsų nemažai, bus smagu biggrin.gif


Labas rytas ax.gif

Kokie šeštadienio planai? smile.gif
Atsakyti
Laba diena... skraidau su sluota namuose... cool.gif tvarkausi... galima sakyti jau baigiau...
Vakarop grizta MB tai reikes kazka daryti valgyti..
Nori karbonadu jis... g.gif o as noriu kazko sveikesnio... gal kokiu patarimu gausiu? g.gif

Oras tai nekoks... jauciu visa savaitgali namue busiu...
Atsakyti
Labas merginos smile.gif ar priimsit paklydele? blush2.gif ax.gif Noriu pas jus grizti smile.gif ( mano buves nikas Ambra*, kazkodel nebeatsiblokuoja mano accountas tas, teko kurtis nauja smile.gif)
Atsakyti
QUOTE(Ingucia. @ 2016 06 11, 14:45)
Labas merginos smile.gif ar priimsit paklydele?  blush2.gif  ax.gif Noriu pas jus grizti smile.gif ( mano buves nikas Ambra*, kazkodel nebeatsiblokuoja mano accountas tas, teko kurtis nauja smile.gif)


Labas, tai aišku, kad priimsim bigsmile.gif Kaip sekasi? Kaip gyveni? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(d'esprit @ 2016 06 11, 16:02)
Labas, tai aišku, kad priimsim  bigsmile.gif  Kaip sekasi? Kaip gyveni?  smile.gif

Kaip smagu grizti 4u.gif labai pasiilgstu paplepejimu, tikrai ne vien del svorio metimo as cia lotuliukas.gif
Gerai gyvenu, viskas taip pat, tik darba pakeiciau nuo tada, kai is klubelio dingau, uztai ir laiko sumazejo cia sedet smile.gif darbe net neprisijungiu nieko panasaus, nera kada smile.gif
Kaip jus gyvenat visos?
Speju, ryt maratone pasimatysim lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingucia.: 11 birželio 2016 - 14:37