Įkraunama...
Įkraunama...

Toms, kurioms nepavyko daug kartų

QUOTE(wicked @ 2016 06 08, 14:40)
atmazkės irnesakyk.gif nepriimtos laugh.gif

QUOTE(d'esprit @ 2016 06 08, 14:43)
Aha, aha...  cool.gif

baikit, mergaitės biggrin.gif biggrin.gif

QUOTE(Rasma @ 2016 06 08, 18:51)
O ką reiškia pilnas nuskausminimas? Absoliučiai visų dantų?

Tarkime mano atveju, taip-pritraukia pilną švirkštą ir suleidžia per kelias vietas po truputį nuskausminamųjų, durių būna nemažai, kažkaip neskaičiavau, bet nutirpsta tik truputėlį, kad nejausčiau....Atsimenu pirmą kart pabandė daryt be vaistų, tai šokinėjau, nes dantys labai jautrūs, reaguoja į viską, tai pati higienistė sako-leidžiam cool.gif
Atsakyti
QUOTE(R's... @ 2016 06 09, 06:55)
Tiesa,jeigu neklystu mačiau pas Tave dar viena totto atsirado? rolleyes.gif  Gražu labai gražu  wub.gif



Neklysti smile.gif Bet dabar žiūriu aš į tą tatuiruotę ir man dar prie jos papildymo norisi, visai kvaištelėjau doh.gif

QUOTE(airv @ 2016 06 09, 07:55)
Skubu suspeti I lentele. Svoris 51,6 kg  wub.gif



Sveikinu pasiekus tikslą! Ir sėkmės išlaikant svorį 4u.gif
Papildyta:
LENTELĖ


user posted image


first.gif rasa289

second.gif airv

third.gif wicked
Atsakyti
QUOTE(d'esprit @ 2016 06 09, 09:45)

[b]first.gif rasa289



Išjudėjo šiaip ne taip nes valgau pakankamai tvarkingai bet dvi savaites svoris stovėjo vietoj ir tik sekmadieni parodė mažiau, kaip dabar maitinuosi man patinka, kažkaip nesinori ir visokių nesąmonių, kad tik MB grįžęs nesugadintu visko, nes paskui kol vėl save atrandu būna ganėtinai sunku ax.gif
Atsakyti
O kas man pasidare as jau nebezinau as edu ir edu niekaip negaliu sustot jau nebezinau kas man pasidare nebemoku valgyt normaliai, doh.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(giedrute25 @ 2016 06 09, 11:18)
O kas man pasidare as jau nebezinau as edu ir edu niekaip negaliu sustot jau nebezinau kas man pasidare nebemoku valgyt normaliai,  doh.gif  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif

Būna ir man tokių periodų, kad negaliu sustoti, kol neateina ta riba, kad atrodo plyštu, tada kalbu su savimi klausinėju ko tu nori ar taip patinka, kad sagos plyšta ir geriau jaučiuosi tiek prisirijus, ir tada žinoma seka atsakymai, kad nenoriu didesnių palaidinių pirkti, o ir persivalgius jaučiuosi apsunkus. Ir tada pamažu susijimu ir savijauta pagerėja 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(d'esprit @ 2016 06 09, 06:45)
Neklysti  smile.gif  Bet dabar žiūriu aš į tą tatuiruotę ir man dar prie jos papildymo norisi, visai kvaištelėjau  doh.gif
Sveikinu pasiekus tikslą! Ir sėkmės išlaikant svorį  4u.gif
Papildyta:
LENTELĖ
user posted image


first.gif rasa289

second.gif Audrulle

third.gif airv


Manau nepelnytai gavau priza biggrin.gif Svoris vakar 75,4kg nors noreciau ir 74,5kg pamatyti thumbup.gif
d'esprit, jei gali pataisyk prasau
Atsakyti
QUOTE(Audrulle @ 2016 06 09, 12:11)

d'esprit, jei gali pataisyk prasau


Pataisiau ax.gif
Papildyta:
QUOTE(giedrute25 @ 2016 06 09, 11:18)
O kas man pasidare as jau nebezinau as edu ir edu niekaip negaliu sustot jau nebezinau kas man pasidare nebemoku valgyt normaliai,  doh.gif  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif


Gal prieš tai buvai save į labai griežtus rėmus įspraudus? g.gif
Atsakyti
Tylit? Tai pakalbėsiu viena biggrin.gif
Lygiai prieš du mėnesius pirkau džinsus, šiandien nusimoviau neatsisegus cool.gif brangus malonumas tas svorio metimas laugh.gif
Atsakyti
d'esprit smagumėlis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(d'esprit @ 2016 06 09, 09:45)
third.gif wicked

o mama mia, reikia kažkaip nepasišiukšlinti kitą savaitę ir neatsirasti lentelės gale biggrin.gif bo matau, kad nieko gero nebus - šiandien visos kontrolės nuėjo velniop... atvažiavo pusbrolis su drauge, tai ir aš pyragą, ir ji pyragą laugh.gif gerai, kad kas liko sudėjau ir išsivežė cool.gif pasilikau gabaliuką ryt rytui prie kavos ir gana...
QUOTE(d'esprit @ 2016 06 09, 17:43)
Lygiai prieš du mėnesius pirkau džinsus, šiandien nusimoviau neatsisegus  cool.gif  brangus malonumas tas svorio metimas laugh.gif

brangus, bet sutikčiau kad ir kas mėnesį po naujus džinsus pirkti, kad tik rezultatai būtų biggrin.gif


šiandien prisidaviau šeimos gydytojai... padarė krūvą tyrimų... pirmadienį eisiu rezultatų sužinot, dar siuntimą pas kitą gausiu... tikrinsiuos dabar savo sveikatą... atėjo laikas "pasiremontuot" cool.gif
Atsakyti
Laba vakara 4u.gif o gal jau ir naktele kazkam...

Ateinu... ax.gif jau mane ieskojo.... taip maloniai nustebus buvau.. pasijutau kaip tikra seimos nare wub.gif aciu Desprit mirksiukas.gif

Jau ryt savaite- kaip dirbu naujam darbe. Viskas sekasi gerai.

Mazule- su praejusiu tave! 4u.gif 4u.gif 4u.gif kur islekei atostogauti( skaiciau visa tema kaip viaada bet sita matomai praleidau- arba nerasei) g.gif

Desprit- del dzinsu tai super.. as turiu triputi ankstokus dzinsus tai laukiu... kai perkopsiu ta ××× i ×× bandysiu isitalpinti... ax.gif
Mano tikslas aplamai... tegul svoris stovi vietoj arba max +1 bet niekada daugiau neswerti nei dabar...
Siuo metu truputi paklydus bet jau vsio- viju lauk savo drakona... jis pas mane uztruko ilgai... doh.gif

R's- sveika sugrizus, malonu matyti... 4u.gif

Nute- butu labai idomu paziureti kaip atrodai... gi musu svoris ir ugis panasu.... kada nors reikes man kazkaip idwti foto...nes arba as blogai supratau bet jus gal kazkoki fotoalbuma turite ar kur jus ten ziurite vienas i kita? g.gif

Atsakyti
Labas rytukas smile.gif

Na ir temperatūra Birželio mėnesį +3 blink.gif blink.gif blink.gif doh.gif doh.gif
Piktas,kad svoris užsikoncervavęs,pikta,kad šalta,ale matau ir gerąją pusę,nereiks gal net šią vasarą maudomuko išsitraukti,jeigu toki orai bus,tai dzin tada tas ir svoris lotuliukas.gif o paskui kai nukris svoris,varysiu į baseiną maudytis cool.gif

d'esprit džiugu ir labai smagu dėl džinsų thumbup.gif Kiek matau Tavo foto,tai labai labai sukūdusi esi,rezultatai stulbinantys ir labai gražiai atrodai thumbup.gif
Mačiau vakar atsiėmei numerius mirksiukas.gif Tu bėgsi 10km ar ne?
Mes irgi vakar su Kamile nuėjom pasiėmėm savo numeriukus,laukiam dabar sekmadienio ax.gif

Volsebnica
turim turim albumėlį,tik kažin ar dar ten kas užsuka biggrin.gif O kaip Tavo koja,jau gal pilnumoje sugijusi?

Wicked ką sveikatai įtari,kad remontuosi? ar čia profilaktiškai?

Atsakyti