Įkraunama...
Įkraunama...

Toms, kurioms nepavyko daug kartų

QUOTE(wicked @ 2016 06 08, 09:56)

linkim pasiekti aukščiausią rezultatą - pergalę 4u.gif

migrena? g.gif

Niu va pasiekė žinios vis-dėlto antri likom Lietuvoje vienas taškelis nulėmė antrą vietą, sakė mano berniukas verkė daug emocijų susikaupė, bet kai pagalvoji, kad mes iš mažo miestelio ir vos komandą surenkam o tokius klubus aploši kur yra galimybė atsirinkti žaidėjus. Dukra kaip paguodos prizą broliui keksiukų susiruošė iškepti 4u.gif

Nu kažkas panašaus į migreną, kol rimtesnių vaistų neišgėriau tol neaprimo, nors dar skauda, bent jau šleikštulio nebėra
Atsakyti
QUOTE(*Elli* @ 2016 06 08, 07:50)
Mazule, ar Tavo gimtadienis?  ax.gif Jei taip, sveikinimai thumbup.gif


Mano - sveikinimus priimu biggrin.gif drinks_cheers.gif biggrin.gif
Atsakyti
Nu man vaidenasi ar ka, bet kelnes lyg nebetokios aptemptos kaip anksciau ax.gif atrodo nors daug svorio nenumeciau, tik pora kg, bet kazkaip kelnese vietos darosi daugiau biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos. Atsiprašau,nepasisvėriau. Dukra grįžo iš užsienio su sveikatos problemom. tai visa diena per gydytojus,o rytoj i Vilniu pas kita gydytoją. Lauksim tyrimų ir dar kiti tyrimai laukia. Tai rytoj vėl per visą Lietuvą važiuoti. Valgau kas papuola taip kad nemanau kad nukrito;greiciau pakilo.Tai sėkmės lentelėje.Gal aš tik po Joninių į doros kelią parsirasiu. doh.gif
Atsakyti
Mažule - su Gimimo diena. Kūrybinio polėkio, pragmatinės savidrausmės, ypač maitinimosi ir mankštinimosi sferoje mirksiukas.gif fitness3.gif 000552.gif

R's, malonu skaityti. Visokeriopos sėkmės.

Visai neturiu laiko judėjimui, kojos pabrinkusios, svoris - 104,8, bet jau įsirašau. Užvakar ir vakar buvo ir algymo priepuolis.Ką tik susitariau vieną straipsnį atidėti, nuo rytoj atsigausiu.
Dienos kol kas visos raudonos, tarp jų ir šiandien, 06 08.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nutė: 08 birželio 2016 - 18:35
Su gimimo diena Mazule! Gerai pailsėk per atostogas, parsivežk daug gražių įspūdžių 4u.gif
QUOTE(rasa289 @ 2016 06 08, 07:51)
Galva plyšta nuo pat ryto, net širdį pykina  doh.gif


Man tas pats doh.gif Apie 11 val pradėjo akyse mirgėt ir 12 val jau buvo parėjusi migrena. Pradžioj nuo to galvos skausmo net pykino ir tąsė, o po to liko tik galvos skausmas.
Sportuojant pagerėjo, po sporto vėl skauda doh.gif
QUOTE(d'esprit @ 2016 06 08, 10:53)
Ėjau šią savaitę darytis dantų higienos, sugalvojau pabandyt be nuskausminimo (iki tol prašydavau pilno  biggrin.gif )

O ką reiškia pilnas nuskausminimas? Absoliučiai visų dantų? O tai kiek tada injekcijų leidžia jei abu žandikaulius pilnai nuskausmint unsure.gif
Aš eisiu liepos mėn., tai irgi nori man su nuskausminimu, bet aš jo nemėgstu šiaip, tai nežinau..
-----
Man atrodo aš praeitą sav.čia ne tą svorį parašiau g.gif
Nes treneriui parašiau nesąmonę - 73.4, o turėjo būti 74.3 kg. Tai šią sav. - 73.5 kg.
Šiaip griežta mityba aišku veikia, vid.per sav.nukrenta kol kas 0.8 kg.

Valgau neįdomiai, 5-6 k/d: rytais - mirkytos džiov.slyvos ir košė su sėlenom (kasdien vis kitokių kruopų), priešpiečiams - 1 vaisius arba 1 stiklinė uogų, pietūs - žuvis (mėsa), ryžiai ir daržovės, pavakariai -natūralus jogurtas ir čija sėklos arba džiov.mirkyti vaisiai, arba mirkyti riešutai/liesa varškė, vakarienė - pasirinktinai mocarela su daržovėm/tunas su daržovėm/virti kiaušiniai, naktipiečiai (jei noriu) - stiklinė kefyro.
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2016 06 08, 19:51)
O ką reiškia pilnas nuskausminimas? Absoliučiai visų dantų? O tai kiek tada injekcijų leidžia jei abu žandikaulius pilnai nuskausmint unsure.gif
Aš eisiu liepos mėn., tai irgi nori man su nuskausminimu, bet aš jo nemėgstu šiaip, tai nežinau.


Nesijuok tik, bet taip, pilnas, visų dantų. Injekcijos į šonus ir per vidurį. Bijau pameluot kiek.. Viršus ir apačia lyg ir atskirai, tai 6 g.gif gali tiek būt? Ar 3? Tikrai nepamenu g.gif
Atsakyti
QUOTE(d'esprit @ 2016 06 08, 19:17)
Nesijuok tik, bet taip, pilnas, visų dantų. Injekcijos į šonus ir per vidurį. Bijau pameluot kiek.. Viršus ir apačia lyg ir atskirai, tai 6  g.gif gali tiek būt? Ar 3? Tikrai nepamenu  g.gif

Ne, tai nesijuokiu. Tiesiog man dabar irgi pasakė, jog higienistė pas kurią eisiu daro su pilnu nuskausminimu. Bet man gyvenime nėra niekad darę taip..max.tik vienąsyk yra davę skalaut su lidokainu (pan.kaip prieš darant skrandžio tyrimą kai kur duoda gerklę paskalaut) ir po to nutepė visas dantenas, tai jos apšalo, bet trumpam ir visvien po kokių 10 min lyg nieko nebuvę. O dažniausiai, įai net nesiūlo jokio nuskausminimo, daro taip paprastai.
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2016 06 08, 21:08)
Ne, tai nesijuokiu. Tiesiog man dabar irgi pasakė, jog higienistė pas kurią eisiu daro su pilnu nuskausminimu. Bet man gyvenime nėra niekad darę taip..max.tik vienąsyk yra davę skalaut su lidokainu (pan.kaip prieš darant skrandžio tyrimą kai kur duoda gerklę paskalaut) ir po to nutepė visas dantenas, tai jos apšalo, bet trumpam ir visvien po kokių 10 min lyg nieko nebuvę. O dažniausiai, įai net nesiūlo jokio nuskausminimo, daro taip paprastai.


Nuskausminimas higienistės iniciatyva? g.gif. Įdomu, kodėl g.gif
Atsakyti
QUOTE(d'esprit @ 2016 06 08, 21:41)
Nuskausminimas higienistės iniciatyva?  g.gif. Įdomu, kodėl  g.gif

turbūt nuo klinikos priklauso, nes esu buvus, kur neklausė, nuskausminti ar ne, tiesiog nuskausmino ir tiek ax.gif gi papildomi pinigai biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif
QUOTE(Mazule @ 2016 06 08, 08:07)

begu gimtadienio proga dirbt, o vakare kraunames lagaminus - ryt kylame atostogauti  blush2.gif


Su gimtadieniu mirksiukas.gif Ir gerų atostogų !!!

QUOTE(braske09 @ 2016 06 08, 08:21)

R's...-kaip smagu kad gryžai wub.gif tikiuos jau nebepabėgsi biggrin.gif


Kaip gi aš negrįšiu biggrin.gif Gi toks mano gyvenimas : svoris aukštyn,svoris žemyn ir vėl aukštyn,užburtas ratas biggrin.gif Bet reikia gi kažkaip save sukontroliuoti ir tą svorį žemyn ridenti ax.gif

QUOTE(wicked @ 2016 06 08, 09:56)
labas rytas 4u.gif

76.1kg - kažkaip šiandien labai džiaugiuosi... gal kad tokių skaičių nemačius jau šimtas metų B)4u:


thumbup.gif thumbup.gif taip ir toliau,ridenk žemyn svorį mirksiukas.gif


QUOTE(d'esprit @ 2016 06 08, 11:53)


Tiesa, pasirigsiu  biggrin.gif  Ėjau šią savaitę darytis dantų higienos, sugalvojau pabandyt be nuskausminimo (iki tol prašydavau pilno  biggrin.gif  )


thumbup.gif Šaunuolė ir dar kartą šaunuolė thumbup.gif
Tiesa,jeigu neklystu mačiau pas Tave dar viena totto atsirado? rolleyes.gif Gražu labai gražu wub.gif
QUOTE(*Elli* @ 2016 06 08, 17:57)
Nu man vaidenasi ar ka, bet kelnes lyg nebetokios aptemptos kaip anksciau ax.gif 

Na va,kaip smagu thumbup.gif


Papildyta:
QUOTE(nutė @ 2016 06 08, 19:34)

R's, malonu skaityti. Visokeriopos sėkmės.



Ačiūū Jums wub.gif


Mityba mano apsitvarkė kelinta jau diena,pamažu grįžtu į doros kelią,kiek galima iš savę tyčiotis ,reikia padoriai maitintis,dėti pastangas ir turėsiu rezultatus ax.gif
Atsakyti
Labas rytas,

Skubu suspeti I lentele. Svoris 51,6 kg wub.gif
Tik kazkaip manau nera labai realu. Tikriausiai nervu ir alergijos deka tiek nuskrito. Dabar bandysiu palaikyti esama svori.

8 d raudona.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo airv: 09 birželio 2016 - 06:56