Įkraunama...
Įkraunama...

Toms, kurioms nepavyko daug kartų

QUOTE(d'esprit @ 2016 06 08, 10:53)
-19kg?

Tiesa, pasirigsiu  biggrin.gif

na bet tu ir drąsi blink.gif

wicked-yra dar ką mesti, nuo pilvo... niekas neisranda stebuklingo būdo, kad kristų TIK nuo pilvo rolleyes.gif krenta nuo visur, o to man nelabai reikia (na bent mano akim cool.gif )aš gi sau labai graži biggrin.gif išskyrus pilvą doh.gif


šokoladuko.....karamėlinių vaflių...ledų...PMS.... cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Audrulle @ 2016 06 08, 12:43)
Merginos, gal galit pasidalinti kas, ka ir kada valgot, labai idomu. Galesiu ir as parasyti, nors mano dienos labai monotoniskos...


Aš tai bendrai parašysiu, o ne konkrečios dienos meniu..
Pusryčiai - graikiškas jogurtas su uogom / avižų košė su cinamonu ir j.šokoladu / sumuštiniai su avokadu ar lašiša / pudingas iš čija sėklų ir augalinio pieno su bananu ir kiviu
Pietūs - lęšių salotos su lašiša / makaronai su lašiša ir daržovėm / tuno salotos
Vakarienė - lydeka su daržovėm / perlinių kruopų košė / grikių košė / omletas / ryžiai su daržovėm
Po sporto - hematogenas arba nutriless batonėlis
Užkandžiam - bananas su riešutų sviestu / virti kiaušiniai / graikiškas joguras su kakava / riešutai

QUOTE(braske09 @ 2016 06 08, 13:19)
na bet tu ir drąsi blink.gif

wicked-yra dar ką mesti, nuo pilvo... niekas neisranda stebuklingo būdo, kad kristų TIK nuo pilvo rolleyes.gif krenta nuo visur, o to man nelabai reikia (na bent mano akim cool.gif  )aš gi sau labai graži  biggrin.gif išskyrus pilvą doh.gif
šokoladuko.....karamėlinių vaflių...ledų...PMS.... cool.gif


Kad neskaudėjo, tiesą pasakius, pasirodo, be reikalo bijodavau hihihi.gif

Nėra pas Tave to pilvo NĖRA! cool.gif

Pasislink, priimk ir mane, ateinu su šokoladuku..
Atsakyti
QUOTE(d'esprit @ 2016 06 08, 11:53)
Ėjau šią savaitę darytis dantų higienos, sugalvojau pabandyt be nuskausminimo (iki tol prašydavau pilno  biggrin.gif  ), nes buvo įdomu palygint, kas skaudžiau - tatuiruotės darymas, ar dantų higiena. Tai ką, pasirodo, dantų higiena - vienas juokas laugh.gif

aš pernai pas bebaigiančią mokslus mergaitę dariausi dantų valymą... ji nuskausminimo nepasiūlė, aš neprašiau... galvoju, ištversiu cool.gif ir ištvėriau, visai nieko... apart to, kad priekinius apatinius kai valė, tai kelios ašaros nuriedėjo biggrin.gif ten tai jautru... visa kita - juokas irnesakyk.gif
QUOTE(braske09 @ 2016 06 08, 13:19)
wicked-yra dar ką mesti, nuo pilvo... niekas neisranda stebuklingo būdo, kad kristų TIK nuo pilvo rolleyes.gif
---
šokoladuko.....karamėlinių vaflių...ledų...PMS.... cool.gif

spėju, labai labai teisingos mitybos reikia... be jos nė iš vietos cool.gif
---
hihihi.gif
keista, man paskutiniai keli PMS labai lengvai praeina... bet ir pačios mmm nebe tokios, kokios buvo tik atsinaujinus po gimdymo... kai plaukdavau pirmas dienas...
QUOTE(d'esprit @ 2016 06 08, 13:30)
lęšių salotos su lašiša

galima plačiau? ta prasme, receptą? bigsmile.gif

turiu lęšių... neturiu idėjų, ką su jais daryt cool.gif
Atsakyti
QUOTE(wicked @ 2016 06 08, 13:35)

galima plačiau? ta prasme, receptą? bigsmile.gif

turiu lęšių... neturiu idėjų, ką su jais daryt cool.gif


40 g raudonųjų lęšių, 100 g lašišos filė, 200 ml ekologiško daržovių sultinio, 50 g „Iceberg“ salotų, 30 g svogūnų, 30 g „Parmesan“ sūrio, 10 g alyvuogių aliejaus, 5 g medaus, citrinos sulčių, druskos, pipirų, garstyčių.

Lęšius išvirkite daržovių sultinyje, palikite nuvarvėti sietelyje. Citrinų sultis sumaišykite su krienais, aliejumi ir prieskoniais. Gautą padažą sumaišykite su lęšiais ir pjaustytais svogūnais. Palike 20-30 min. Tada sudėkite salotas ir orkaitėje keptą lašišą.
Atsakyti
Priduodu 55 kg ir toliau dirbt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(d'esprit @ 2016 06 08, 13:43)
40 g raudonųjų lęšių, 100 g lašišos filė, 200 ml ekologiško daržovių sultinio, 50 g „Iceberg“ salotų, 30 g svogūnų, 30 g „Parmesan“ sūrio, 10 g alyvuogių aliejaus, 5 g medaus, citrinos sulčių, druskos, pipirų, garstyčių.

Lęšius išvirkite daržovių sultinyje, palikite nuvarvėti sietelyje. Citrinų sultis sumaišykite su krienais, aliejumi ir prieskoniais. Gautą padažą sumaišykite su lęšiais ir pjaustytais svogūnais. Palike 20-30 min. Tada sudėkite salotas ir orkaitėje keptą lašišą.

aciuks.gif
citrinų tik neturiu, lašišos ir tos vakar IKI nuroviau akcijinės cool.gif ai, ir Parmesan nemėgstu... bet bus gerai ir be jo... reiks bandyt...

bet šiandien dar nusimato pyrago kepimas - ryt svečių laukiu, reiks palepint cool.gif
Atsakyti
QUOTE(d'esprit @ 2016 06 08, 12:30)
Nėra pas Tave to pilvo NĖRA!  cool.gif

Pasislink, priimk ir mane, ateinu su šokoladuku..

na kad veidrodis kitaip sako, ir labiausia nervuoja, kai eini ir jauti kaip kažkas pas tave dreba biggrin.gif doh.gif
friends.gif

QUOTE(wicked @ 2016 06 08, 12:35)
spėju, labai labai teisingos mitybos reikia... be jos nė iš vietos cool.gif


turbūt teisingai spėji g.gif kažkaip reiktų man į doros kelią sugryžt, nes paskutiniu metu per daug aš ašsipalaidavus su maistu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(braske09 @ 2016 06 08, 15:16)
na kad veidrodis kitaip sako, ir labiausia nervuoja, kai eini ir jauti kaip kažkas pas tave dreba biggrin.gif  doh.gif




Nu fantazija nesiskundi hihihi.gif Ėjau ieškot Tavo foto, pažiūrėt, kas ten gali drebėt, radau vėl tą "pizuterija", užsižvegiau ir išjungiau laugh.gif

Atsakyti
QUOTE(braske09 @ 2016 06 08, 15:16)
na kad veidrodis kitaip sako, ir labiausia nervuoja, kai eini ir jauti kaip kažkas pas tave dreba biggrin.gif  doh.gif

nešk vaizdinę medžiagą eterin, įvertinsim, kas ten kur dreba, jei d'esprit kitaip sako cool.gif
Atsakyti
QUOTE(d'esprit @ 2016 06 08, 14:23)
Nu fantazija nesiskundi hihihi.gif Ėjau ieškot Tavo foto, pažiūrėt, kas ten gali drebėt, radau vėl tą "pizuterija", užsižvegiau ir išjungiau laugh.gif

uoj kaip prajuokinai lotuliukas.gif

QUOTE(wicked @ 2016 06 08, 14:24)
nešk vaizdinę medžiagą eterin, įvertinsim, kas ten kur dreba, jei d'esprit kitaip sako cool.gif

matai, sunku įžiurėt, aš moku viską rūbais užmaskuot cool.gif neesu nešiojusi aptemtos maikutes, visos laisvos, plačios rolleyes.gif o be to, nemoku aš čia paveikslėlių įkelt biggrin.gif gal tik dabar paskutiniu metu buvau kažką užsidėjus, kai "šonai" aptirpo rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(braske09 @ 2016 06 08, 15:28)
matai, sunku įžiurėt, aš moku viską rūbais užmaskuot cool.gif neesu nešiojusi aptemtos maikutes, visos laisvos, plačios rolleyes.gif o be to, nemoku aš čia paveikslėlių įkelt biggrin.gif gal tik dabar paskutiniu metu buvau kažką užsidėjus, kai "šonai" aptirpo rolleyes.gif

atmazkės irnesakyk.gif nepriimtos laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(braske09 @ 2016 06 08, 15:28)

matai, sunku įžiurėt, aš moku viską rūbais užmaskuot cool.gif neesu nešiojusi aptemtos maikutes, visos laisvos, plačios rolleyes.gif o be to, nemoku aš čia paveikslėlių įkelt biggrin.gif gal tik dabar paskutiniu metu buvau kažką užsidėjus, kai "šonai" aptirpo rolleyes.gif


Aha, aha... cool.gif
Atsakyti