Įkraunama...
Įkraunama...

Toms, kurioms nepavyko daug kartų

QUOTE(R's... @ 2016 06 08, 05:30)
Labas rytas  smile.gif

Pasisvėriau,nepatiko,pati kalta  verysad.gif  biggrin.gif
74Kg,bet tai bus prasidėjusių mmm dėka blush2.gif
Smagu,kad laimėjo,Šaunuoliai  thumbup.gif
Supratau . Linkiu gerų tyrimų rezultatų mirksiukas.gif

d'esprit kur dingusi? rolleyes.gif
O ir taip žiūriu mažai kalbančių,vasara,visuomet būdamo sm'e ramuma  biggrin.gif

Geros dienelės Visoms  smile.gif

Labas rytas 4u.gif
begu gimtadienio proga dirbt, o vakare kraunames lagaminus - ryt kylame atostogauti blush2.gif
Prisiduodu - 73, 4 kg. 4u.gif
Atsakyti
Labas 4u.gif
svoris kaip visada-tas pats, nulis progreso g.gif na, turbūt ir pastangų per mažai įdedu rolleyes.gif

R's...-kaip smagu kad gryžai wub.gif tikiuos jau nebepabėgsi biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Svoris: 73 kg.

Aš irgi darbuose paskendusi, nėra net laiko nuostabiu oru pasimėgauti doh.gif Su MB buvom praeitą savaitę sporto klube, gavom po programą. Labai patiko iš tikro, geras jausmas pasportavus thumbup.gif iki šios savaitės taip pat beveik kasdien į darbą (8 km į vieną pusę) važiavau dviračiu. Šią savaitę po darbo vis reikalų buvo, tai neišėjo. Bet nuo ryt vėl važiuosi, jau ir orai šiek tiek turo atvėsti, nes dabar tai nėra kur dėtis kaip karšta.

Su mityba laikausi normaliai. Pusryčiams miusli su pienu/jogurtu ir vaisiais, pietums įvairios salotos bei sriuba, o vakarienei kaip kas: tai sumuštiniai ar kiaušinienė, ar dar kas nors spontaniškai gaunasi biggrin.gif

Mazule, ar Tavo gimtadienis? ax.gif Jei taip, sveikinimai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazule @ 2016 06 08, 08:07)

begu gimtadienio proga dirbt, o vakare kraunames lagaminus - ryt kylame atostogauti  blush2.gif


Su Gimtadieniu, ir puikių atostogų 4u.gif

Galva plyšta nuo pat ryto, net širdį pykina doh.gif

Prisiduodu 72,2 kg
Atsakyti
labas rytas 4u.gif

76.1kg - kažkaip šiandien labai džiaugiuosi... gal kad tokių skaičių nemačius jau šimtas metų cool.gif dabar svarbu neatsipalaiduoti ir perlipti į sekantį etapą...

QUOTE(rasa289 @ 2016 06 07, 12:15)
šiandien ir ryt vyksta 2004 m. lauko futbolo pirmenybių finalai

linkim pasiekti aukščiausią rezultatą - pergalę 4u.gif
QUOTE(airv @ 2016 06 07, 14:15)
Panašu, kad naivuole buvau manydama jog įmanoma tureti daugiau nei 50 procentu žaliu dienų gulint ligoninej biggrin.gif

nebent būtų kam pristatyti maistą iš namų biggrin.gif
QUOTE(R's... @ 2016 06 08, 06:30)
O ir taip žiūriu mažai kalbančių,vasara,visuomet būdamo sm'e ramuma  biggrin.gif

įprasta, kad vasarą forume ramiau...
nors aš tai pasėdžiu vistiek... tik kai kalbančių nėra, tai su savim irgi nesikalbėsi biggrin.gif
QUOTE(Mazule @ 2016 06 08, 08:07)
begu gimtadienio proga dirbt, o vakare kraunames lagaminus - ryt kylame atostogauti 

su gimtadieniu ir smagių atostogų 4u.gif
kur keliaujate? bigsmile.gif
QUOTE(braske09 @ 2016 06 08, 08:21)
svoris kaip visada-tas pats, nulis progreso g.gif na, turbūt ir pastangų per mažai įdedu rolleyes.gif

arba jau nebeturi ką mesti cool.gif
QUOTE(rasa289 @ 2016 06 08, 08:51)
Galva plyšta nuo pat ryto, net širdį pykina  doh.gif

migrena? g.gif
Atsakyti
QUOTE(R's... @ 2016 06 08, 06:30)

d'esprit kur dingusi? rolleyes.gif



Esu smile.gif
Tik neturiu nieko įdomaus papasakot smile.gif


Mazule, su gimtadieniu 4u.gif O atostogos yra gerai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(d'esprit @ 2016 06 08, 10:07)
Tik neturiu nieko įdomaus papasakot  smile.gif

kaip su bėgimu? dar neatsirado antras kvėpavimas? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(wicked @ 2016 06 08, 10:36)
kaip su bėgimu? dar neatsirado antras kvėpavimas? rolleyes.gif


Dar ne, kol kas greitasis ėjimas labiau veža cool.gif
Atsakyti
Atostogauju savaitę tai svoris rodo atitinkamai 68,9 kg. Nepatinka man kai pora dienų pavalgyk ne to ko reikia, daugiau visą savaitę tirpink juos biggrin.gif dienos 3-6 raudonos, o visos kitos žalios.
Atsakyti
QUOTE(jovivita @ 2016 06 08, 11:38)
Atostogauju savaitę tai svoris rodo atitinkamai 68,9 kg.


-19kg?

Tiesa, pasirigsiu biggrin.gif Ėjau šią savaitę darytis dantų higienos, sugalvojau pabandyt be nuskausminimo (iki tol prašydavau pilno biggrin.gif ), nes buvo įdomu palygint, kas skaudžiau - tatuiruotės darymas, ar dantų higiena. Tai ką, pasirodo, dantų higiena - vienas juokas laugh.gif Dabar didžiuojuosi savim kaip vaikas, kad ištvėriau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(d'esprit @ 2016 06 08, 11:53)

noriu ir aš tokių atostogų laugh.gif
viršyčiau visas savo svajones laugh.gif
Atsakyti
Laba visoms smile.gif

Mazule, Su Gimtadieniu! happybday.gif

Siandien 75,4kg. Buvom savaitgali gimtadienyje, atrodo tiek daug prisivalgiau, bet gryzus namo pasiskaiciavau, kad visai normaliai, tik kavos norma stipriai virsijau biggrin.gif

Merginos, gal galit pasidalinti kas, ka ir kada valgot, labai idomu. Galesiu ir as parasyti, nors mano dienos labai monotoniskos...
Atsakyti