Įkraunama...
Įkraunama...

Toms, kurioms nepavyko daug kartų

Mano nuomone, drakono diena turėtų būti, kai suvalgai tai, ko kasdien nevalgai. Vieną bandelę ar gabalėlį pyrago, ar kelis saldainius ar šiaip ką labai mėgsti. Bet valgyt viską, kas po ranka, tai jau soriux. Taip galima sušlamšti visos savaitės normą. Tai kokia prasmė 6 dienas save kankinti, o septintoj viską " atsatatyti"? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Hilde @ 2016 06 06, 13:38)
Mano nuomone, drakono diena turėtų būti, kai suvalgai tai, ko kasdien nevalgai. Vieną bandelę ar gabalėlį pyrago, ar kelis saldainius ar šiaip ką labai mėgsti. Bet valgyt viską, kas po ranka, tai jau soriux. Taip galima sušlamšti visos savaitės normą. Tai kokia prasmė 6 dienas save kankinti, o septintoj viską " atsatatyti"? g.gif

manau, kad tos, kurios drakono dienas daro protingai, taip nesielgia... ta prasme, nevalgo už visą savaitę... bet tikiu, jog yra ir kitaip besielgiančių biggrin.gif čia jau kaip su savimi susitari cool.gif
Atsakyti
Birželio 4, 5, 6 - žalios 4u.gif
Viskas, pabudo vaiks, vėliau susitiksim biggrin.gif
Atsakyti
Labux smile.gif
Mano drakono dirnos nera tokios, kad valgau ka noriu..buna tarkim visa diena sveikai... o vakarr bandele su arbata... kita ryta torta o vakaras sveikas... nepasakyciau kad valgau viska... tiesiog ta diena suvalgau kazko blogo... verysad.gif
P.s tarkim siandien drakono diena buvo tokia...
Ryte kava su sausainiu aviziniu
Pietus mesa su salotom
Pavakariai kibinas su varske
Dabar 10 guminuku mazu....
doh.gif

Nera nuotaikos... einu.... iki rytojaus mergaites..
Atsakyti
Labas rytas smile.gif

Parskrenda Dukra paklydėlė rolleyes.gif blush2.gif
Jeigu dar vietos yra kur kamputyje man,šituose jaukiuose namučiuose storam balionėliui,kuris nori subliukšti ir orą išleisti blush2.gif tai sugryščiau..... ax.gif

Bandžiau išrasti pati kažkaip,kažkokiu būdu aštuntadienius,būt pravertę ir devintadieniai,kad tik viską suspėti,nes veikla taip užgriūvo,nuo gegužės pradžios,kad nėra niekam laiko verysad.gif Buvo Dukros išleistuvės darželyje,tada kitos Dukros gimtadienis,pasiruošimas vestuvėms,pasiruošimas mergvakariui vyksta ir daugiausiai laiko ir darbo prie naujo būsto,savaitgaliai ir vakarai po darbo visi ten...bet visa tai dėl savęs. O kur dar eilinė namų ruoša..ect...o kur dar laikas sportui?
Dabar su Dukra einam bėgioti apie 22val,anskčiau neišeina mums.Bet va su svoriu reikalai prasti,nes mityba stipriai nukentėjo per tą skubėjimą verysad.gif Nepatinka,nei svoris,nei odos būklė...žodžiu ,kad ir nepavyko išgauti aštuntadienio,bandau kažkaip vistiek sugryšti pas Jus,nes kitaip pasieksiu su svoriu ''dugną'' verysad.gif
Nieko nepasikaičiau Merginos,kas kuo gyvena,kas pas ką vyksta,gal rasiu laisvą minutę ir atgal kelis psl paskaitysiu.Tai nepykit,kad nieko nepakomentuosiu blush2.gif

Tik va D'esprit dėka,neleidau visai sau suragėti ir einam su Dukra bėgioti,nes greit bėgsime maratone,aišku mūsų maža distancija,bet užtai Dukra kokia laiminga,Ji man neleidžia apkerpėti,pabandyk pasakyti,kad neisim šiande bėgioti,tai ohohooo.....ir pyksta ir gėdina Mamą,tai tenka eiti smile.gif

Na ką pasirodžiau,prisidaviau,tai jeigu rasit man čia vietos pareisiu ax.gif
Pasiilgau Jūsų Visų,Jūs man kaip šeima čia tapę wub.gif
Atsakyti
QUOTE(R's... @ 2016 06 07, 06:55)
Parskrenda Dukra paklydėlė  rolleyes.gif  blush2.gif
Jeigu dar vietos yra kur kamputyje man,šituose jaukiuose namučiuose storam balionėliui,kuris nori subliukšti ir orą išleisti  blush2.gif  tai sugryščiau..... ax.gif

laukėm grįžtančios wub.gif tai mes jau kaip nors pasispausim, susispausim ir priimsim, kaip gi kitaip? bigsmile.gif

kažkokia slogi diena... darbų milijonas, rankos nekyla nieko daryt... teks prisiversti biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutės, diena kaip ir graži, šefą nuo pat ryto su sveikinau jubiliejus gerai, kad nepamiršau rolleyes.gif , paskui tekina namo sūnų pamaitinti, suruošti į kelionę šiandien ir ryt vyksta 2004 m. lauko futbolo pirmenybių finalai, prilinkėjau sėkmės, pačiai širdelė plazda ir norisi pačiai matyti rytoj pati planuoju važiuoti pažiūrėti jai šiandien apsidėliosiu su darbais.
Atsakyti
Sveikos,

6, 7 raudonos. Panašu, kad naivuole buvau manydama jog įmanoma tureti daugiau nei 50 procentu žaliu dienų gulint ligoninej biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(wicked @ 2016 06 07, 11:02)
laukėm grįžtančios wub.gif tai mes jau kaip nors pasispausim, susispausim ir priimsim, kaip gi kitaip? bigsmile.gif

kažkokia slogi diena... darbų milijonas, rankos nekyla nieko daryt... teks prisiversti biggrin.gif

Ačiūūūūū wub.gif
Pas mane lygiai taip pat,darbas darbą veja,o ūpo visai nėra unsure.gif

QUOTE(rasa289 @ 2016 06 07, 12:15)
šiandien ir ryt vyksta 2004 m. lauko futbolo pirmenybių finalai, prilinkėjau sėkmės, pačiai širdelė plazda ir norisi pačiai matyti rytoj pati planuoju  važiuoti pažiūrėti jai šiandien apsidėliosiu su darbais.


Seksis tikrai pamatysi smile.gif O kur čia vyksta?
QUOTE(airv @ 2016 06 07, 14:15)
Sveikos,

6, 7 raudonos. Panašu, kad naivuole buvau manydama jog įmanoma tureti daugiau nei 50 procentu žaliu dienų gulint ligoninej biggrin.gif

Kas nutiko,kad ligoninėje? unsure.gif Atsiprašau,nežinau,nes temoje senei bebuvau blush2.gif

Atsakyti
QUOTE(R's... @ 2016 06 07, 19:14)

Seksis tikrai pamatysi  smile.gif  O kur čia vyksta?


Panevėžyje vyksta, šiandien abejas laimėjo, tai dar rytoj atlaikyti ir bus liuks. Aptarėm su mamytėm, kad rytoj nevažiuosim neblaškysim vaikų, nelabai ir su darbais susidėliojau, vakare visokių klaustuku išlindo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(R's... @ 2016 06 07, 18:14)
Kas nutiko,kad ligoninėje? unsure.gif  Atsiprašau,nežinau,nes temoje senei bebuvau blush2.gif


Tyrimus vaikams daro, bet sake rytoj paleis jau namo.

Tiesa, rytoj nesisversiu, pasisversiu ketvirtadieni namuose su savomis svarstyklėmis wink.gif

Rasa, smagu kad laimėjo. Linkiu kad pergale ir finalas baigtųsi smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo airv: 07 birželio 2016 - 19:02
Labas rytas smile.gif

Pasisvėriau,nepatiko,pati kalta verysad.gif biggrin.gif
74Kg,bet tai bus prasidėjusių mmm dėka blush2.gif
QUOTE(rasa289 @ 2016 06 07, 19:53)
Panevėžyje vyksta, šiandien abejas laimėjo, tai dar rytoj atlaikyti ir bus liuks. Aptarėm su mamytėm, kad rytoj nevažiuosim neblaškysim vaikų, nelabai ir su darbais susidėliojau, vakare visokių klaustuku išlindo  doh.gif


Smagu,kad laimėjo,Šaunuoliai thumbup.gif

QUOTE(airv @ 2016 06 07, 20:00)
Tyrimus vaikams daro, bet sake rytoj paleis jau namo.



Supratau . Linkiu gerų tyrimų rezultatų mirksiukas.gif

d'esprit kur dingusi? rolleyes.gif
O ir taip žiūriu mažai kalbančių,vasara,visuomet būdamo sm'e ramuma biggrin.gif

Geros dienelės Visoms smile.gif
Atsakyti