Įkraunama...
Įkraunama...

Toms, kurioms nepavyko daug kartų

QUOTE(Rasma @ 2016 06 04, 16:50)
Ežiukas iš gretimos palatos, atėjęs išvakarėse, siunčia daug gimtadienio linkėjimų wub.gif  mirksiukas.gif Man rodos, kad mūsų vaikai gimę kelių val. skirtumu g.gif Kada tu pagimdei? Po vidurnakčio? Nes maniškis, tai pasirodė 20.20 val., o Tu man rodos irgi netrukus prisijungei g.gif Aš dar dabar atsimenu kaip pas Tave ėjau, už kampo biggrin.gif


Aha pamenu - aš pas tave, tu pas mane apsilankėm biggrin.gif
Manoji greitai gimė - birželio 4 d. rytą apie 8 val. atvažiavom, o 12 val. jau su mumis thumbup.gif taip kad mes labai jau dieninės, ne taip kaip pirmoji - 4 val. nakties lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2016 06 04, 17:50)
Tai dar ne itin ragiukai, jei ant trumpo gaunasi biggrin.gif
---

turbūt dar tik pati pradžia biggrin.gif maniškiui rudenį 13 bus...
bet jei jis bjauresnis darysis, neatsiliksiu ir aš cool.gif žiūrėsim, kuris kurį biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas, vakar kepėm šašlykus ir šeip visokių vaišių ant stalo ir nieko jokių pagundų nereikėjo saves varžyti tiesog pavalgiau ir kokio kramtymo nesinorėjo.

D'esprit pataikiau 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas,

Galvoju kuo pakeisti tortą/pyragą vietoj deserto tėvo dienos proga? Vaisiais? Kaip Jus keičiate?

Gal kas naudojate stevia vietoj cukraus?

Vakar buvau vaiku retų ligu asociacijos susitikime. Labai smagu kad žmones imasi iniciatyvos be atlygio, nori padeti tokiems vaikams, o tuo pačiu tiesiamas kelias ir perejimui i suaugusiųjų medicina. Jaučiuosi pakylėta ir ikvepta. Super renginys.

QUOTE(rasa289 @ 2016 06 05, 08:50)
Labas rytas, vakar kepėm šašlykus ir šeip visokių vaišių ant stalo ir nieko jokių pagundų nereikėjo saves varžyti tiesog  pavalgiau ir kokio kramtymo nesinorėjo.


Šaunuolė!
Kokios mėsos šašlykai? smile.gif

4d zalia smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo airv: 05 birželio 2016 - 09:19
QUOTE(airv @ 2016 06 05, 10:17)

Kokios mėsos šašlykai? smile.gif



Valgiau vištienos, bet paragavau viena gabalėli ir kiaulienos ax.gif

Rytoj vežu katyte operacijai, taip gaila vargšelės
Atsakyti
Labas vakaras.
Drakono dienos nesibaige... verysad.gif verysad.gif verysad.gif taip ir nesustojau.... turesiu va dvi dienas iki treciadienio, kad bent nepriduoti pliuso verysad.gif ....

Penktadieni- dirbau paskutine diena, kaip tycia buvo tiek daug zmoniu, kad nespejau cia net uzeiti...

Sestadieni- islydejau MB i kelione.... ir vaziavau su dukra prie ezero... tai iki pacio vakaro buvom... o beveik ant nakties vaziavau daryti manikiuro pas drauge... tai manikiuras puse nakties uzsitese....( drakonas visa laika mano buvo salia)

Siandien- bloga diena... nuo ryto negalejau susitvarkyti su dukra. Mes baremes. Ji nenorejo vaziuoti kartu i koncerta, o as nenorejau palikti jos namie su seneliais....zinojai kad uztruksiu...
Susibarem... palikau... gavosi kad as palikau savo vaika... ir esu bloga mama ( taip issake man) baigiasi tuom kad abi verkem skirtinguose kambaruose.
Negaliu susitvarkyt su dukra o jai tik9.5 pas ja paskutiniai puse metu kazkokoe oziai.. neeina susikalbet... lengvabudiskai i viska reaguoja... didele itaka daro seneliai kurie pasakoja blogus dalykus vaikui kurie nereikia pasakoti... pvz... kad as irgi neklausiau mamos, kad as irgi kalta...
Mano manymu jie neturi teises taip sakyti...
Aciu dievui, kad po 2 men mes jau gyvensim nuosavam bute ir nieks nekamantines...

Sorry, kad issikalbejau cia.... bet man taip sunku siandien... verysad.gif

Desprit graziai atrodai, tikrai grazi figura... ideali!
As galvojau, svoris 68-70kg....
Reikes kada nors ideti visu nuotraukas taip;) smagu paziureti;)

Rytoj pirma diena naujam darbe...
Ir nauja diena kazkaip tvarkytis su vaiku.... verysad.gif jauciyosi dabar kalta....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Volsebnica: 05 birželio 2016 - 22:47
QUOTE(Mazule @ 2016 06 04, 17:28)
taip kad mes labai jau dieninės, ne taip kaip pirmoji - 4 val. nakties  lotuliukas.gif

Tiksliai, dieninė pana wub.gif Dabar, kai parašei, tai ir prisiminiau doh.gif

Man taip įdomiai gavosi, vaikai gimę skirtingais vasaros mėnesiais ir skirtingu paros metu: rugpjūtį ryte, birželį vakare ir liepą dienos metu biggrin.gif
QUOTE(wicked @ 2016 06 04, 17:59)
bet jei jis bjauresnis darysis, neatsiliksiu ir aš cool.gif žiūrėsim, kuris kurį biggrin.gif

Ania? Aš tai nesigalynėju su paauglyste biggrin.gif Prieš ją esu bejėgė. Smagus metas stebėt tuos dramatiškus virsmus. Kai nustojau kovot, tai sėkmingiau su viskuo ir susidoroju g.gif Mažiau nervų, daugiau kantrybės ir geresnis susikalbėjimas. Vaikui sunkus metas ir man klimaksas ne už kalnų biggrin.gif Irgi nežinia kas darysis biggrin.gif

QUOTE(airv @ 2016 06 05, 09:17)
Galvoju kuo pakeisti tortą/pyragą vietoj deserto tėvo dienos proga? Vaisiais? Kaip Jus keičiate?

Niekuo nekeičiu. Tiesiog pati nevalgau smile.gif

Vietoj cukraus aš vartoju datulių sirupą, bet šiaip stengiuos ir be jo apsieit. Naudodavom tikrą eko cukranendrių cukrų, bet ir to visa šeima beveik atsisakėm thumbup.gif

Volsebnica, sakyk sau stop 4u.gif Drakonus į poilsį, o save - į rankas. Viską tu gali ir viskas susitvarkys, jei tik imsi pati valdyti situaciją. Žinau, kad kartais sunku, bet stengtis verta. Kaip tu ir rašai, labai teisingai - rytoj nauja diena! mirksiukas.gif
Į tą ir koncentruojamės visos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Volsebnica @ 2016 06 05, 22:44)
Labas vakaras.


hm... va dėl to ir blogai tos drakono dienos, nes kai paragauji-negali sustot biggrin.gif čia aš iš savo patirties irgi kalbu biggrin.gif Taip kad pirmadienis - pirma savaitės diena, geras metas viską nuo pradžių - vyk drakonus lauk, ištaisyti gražią šypseną naujame darbe (jei būsi surūgus, tikrai nesužavėsi naujų kolegų biggrin.gif ) ir po darbo su dukra pvz į kiną susitaikymui 4u.gif
Aš kai pagalvoju, taip nelaukiu saviškio paauglystės, nežinau kaip reiks iškęsti hormonų audras....gal berniukams lengviau negu mergaitėms? g.gif biggrin.gif labai linkėčiau tokios paauglystės, kaip man-tubūt jos visai nebuvo, buvau gera mergaitė cool.gif

Labas rytas 4u.gif
Atsakyti
labas, merginos 4u.gif

radau minutę laisvesnę, prisėdau...

user posted image

QUOTE(Volsebnica @ 2016 06 05, 23:44)
Drakono dienos nesibaige... verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  taip ir nesustojau....

bet gali sustoti - viskas juk Tavo ir tik Tavo rankose, o šiandien nauja diena bigsmile.gif juk ji graži, tiesa? mirksiukas.gif
QUOTE(Rasma @ 2016 06 06, 00:12)
Ania? Aš tai nesigalynėju su paauglyste biggrin.gif Prieš ją esu bejėgė. 

aš gi tik juokauju - man tas posakis patinka, kuris kurį biggrin.gif o kovot - tai ką čia prikovosi... aš tik tikiuosi, jog sūnus bus į mane... ir ta paauglystė kaip atėjo, taip ir praeis, praktiškai nepastebėta cool.gif
QUOTE(braske09 @ 2016 06 06, 08:12)
hm... va dėl  to ir blogai tos drakono dienos, nes kai paragauji-negali sustot biggrin.gif

taip, man ir tas pats principas veikia - kai jau atsidaro skrandis, tai tada stabdžių nebelieka cool.gif ir susiimti būna labai labai sunku... todėl net žinant, kad tarkim, vakare bus kas nors neteisingo maisto atžvilgiu, protingiau yra neatsipalaiduoti pirma laiko... o ne galvoti, kad ai, vakare pica/tortas... tai galiu nuo ryto ėsti bile ką, bile kiek...
Atsakyti
Sveikos,

5d raudona. Jaučiuosi kaip narkomane - persivalgiau ir toks dabar bjaurus jausmas verysad.gif

O kuo gerai drakono dienos? g.gif
Atsakyti
QUOTE(airv @ 2016 06 06, 12:23)
O kuo gerai drakono dienos?  g.gif

gal psichologiškai - kad kartą į savaitę leidi sau viską... bet aš, asmeniškai, to nepraktikuoju...
Atsakyti
QUOTE(airv @ 2016 06 06, 11:23)
O kuo gerai drakono dienos?  g.gif

Ir jei, tarkim, ilgą laiką stovi svoris vietoj. Jam išjudinti-galima valgyti ko labai norisi, bet nežinau nė vienos, kuri išjudino į minuso pusę-tik į pliuso biggrin.gif Ir, kaip wicked minėjo, kad psichologiškai lengviau-neatėmi visko iš savęs, tarkim aš žinau, kad penktadieniais aš galiu valgyt visko ko noriu. Ir penktadienio jau laukiu nuo pirmadienio biggrin.gif
Atsakyti