Įkraunama...
Įkraunama...

Toms, kurioms nepavyko daug kartų

QUOTE(wicked @ 2016 06 03, 17:26)
aš ne visai tokia... man miego reikia... ir pirma naktis čia buvo ypatingai sunki, nes mažuosius ištrėmiau miegot vienus, tai ištisai laksčiau prie mažiuko, nes verkė ir verkė (pervargimas, įspūdžiai g.gif ), kol galų gale neištvėrus, likau miegot kartu su juo ir tai ramiai nemiegojo... MB ryte sako - galvojau, parsineši tu jį, bet ne, užsispyrus cool.gif taip - jei nusprendžiau, kad miegos vieni, tai miegos vieni... aš, jau kiek reiks, būsiu su jais, kol užmigs... ateisiu naktį... bet į mano lovą ateis tik sirgdami, geriausiu atveju čia cool.gif o tada dienos metu visur bėgom, visokių dar reikalų... lakstymas su sunkiais maišais į penktą aukštą irgi neprilygsta sėdėjimui ant sofkutės laugh.gif ir dar visur su dviem uodegom (vyriausiojo dabar neturiu namuose) doh.gif žodžiu - man reiktų gero poilsio, nors kiek... ir tada galėčiau visko imtis visu pajėgumu... deja, šiai dienai atsikeliu jau pavargus... nu silpna aš, ką jau čia padarysi... bet, nežiūrint visko, susitvarkysiu cool.gif


Paskaičiau, galvot tik viena mintis: mes moterys stiprios - ir šiukšles išnešam ir stogus nunešam.. cool.gif
Atostogos kokios nors nusimato, kad pailsėt galėtum? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(d'esprit @ 2016 06 03, 17:29)
Atostogos kokios nors nusimato, kad pailsėt galėtum?   rolleyes.gif

taigi visa vasara prieš akis bigsmile.gif


Rasma, nerandu Tavo paskutinių trijų gegužės dienų žymėjimo 4u.gif ir Okokionera dingus g.gif

birželiui lentelę pildom? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(wicked @ 2016 06 03, 17:32)

birželiui lentelę pildom? bigsmile.gif


Žinoma!
Atsakyti
QUOTE(wicked @ 2016 06 03, 16:32)
Rasma, nerandu Tavo paskutinių trijų gegužės dienų žymėjimo

Oi, atsiprašau, užmiršau matyt parašyt.
29 ir 31 žalios, 30 raudona
Papildyta:
06-01 ir 06-03 raudonos, 06-02 žalia
Atsakyti
Labas rytas ilsitės šeštadienis 4u.gif

Kažkas žadėjo parašyti, kas arčiausiai tiesos ax.gif
Atsakyti
Sveikos,

Aš sakau 70 kg, mano sesė panašiai atrodo, o sveria tiek smile.gif

06.02 ir 06.03 raudonos - viršijau kalorijų kiekį. Ligoninė neduoda nieko gero svoriui, bet savaitgaliui mus namo išleido, tai viskas bus gerai, iki pirmadienio smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo airv: 04 birželio 2016 - 09:52
Sveikos smile.gif

Va, kokie įdomūs spėjimai, net 10kg skirtumu! bigsmile.gif arčiausiai tiesos buvo Rasa ir Rasma smile.gif w
Atsakyti
QUOTE(d'esprit @ 2016 06 04, 10:57)
arčiausiai tiesos buvo Rasa ir Rasma  smile.gif 

o ta tiesa kokia? bigsmile.gif

mes šiandien su mažais pusę miesto aplėkėm - bet susitvarkiau krūvą reikalų... dabar liko tvarkytis namie biggrin.gif o ryt keliaujam vyriausiojo aplankyt bigsmile.gif turėsim vaiką visai dienai, atrodo cool.gif
Atsakyti
QUOTE(wicked @ 2016 06 04, 15:15)
o ta tiesa kokia? bigsmile.gif

mes šiandien su mažais pusę miesto aplėkėm - bet susitvarkiau krūvą reikalų... dabar liko tvarkytis namie biggrin.gif o ryt keliaujam vyriausiojo aplankyt bigsmile.gif turėsim vaiką visai dienai, atrodo cool.gif


65-66 smile.gif

Pasiilgęs vaikas bus smile.gif Pirmą kartą taip išvažiavo be jūsų?
Atsakyti
QUOTE(d'esprit @ 2016 06 04, 15:53)
Pasiilgęs vaikas bus  smile.gif  Pirmą kartą taip išvažiavo be jūsų?


Kur vaikas? stovykloje? manoji šeštokė taip pat su visom VJG šeštom klasėm buvo beveik savaitę gimnazijos stovyklavietėje - parvažiavo vakar visa dygliuota pervargus nesukalbama biggrin.gif oi paauglystė ragiukus rodo - man linkėkite kantrybės, nes pratrūkstu doh.gif
Šiandien mažėlės gimtadienis - jau 8 metai wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mazule: 04 birželio 2016 - 16:02
QUOTE(d'esprit @ 2016 06 04, 16:53)
Pasiilgęs vaikas bus  smile.gif  Pirmą kartą taip išvažiavo be jūsų?

pasikalbam kasdien telefonu - ir taip, pirmą kartą taip ilgai be mūsų... rudenį buvo savaitei paliktas su broliais pas močiutę, kai mes į Izraelį skridom... bet tai ne tas pats cool.gif tačiau viskas tvarkoj - aš labiausiai pergyvenau, kad ten jis nieko nevalgys, nes išrankumas neišpasakytas biggrin.gif bet valgo... o visa kita - didelis jau, laikas nuo mamos sijono pasileisti biggrin.gif
QUOTE(Mazule @ 2016 06 04, 17:01)
Kur vaikas? stovykloje?

maniškis praktikoj su mokykla, dviem savaitėm... tik gavosi nepilnai, nes dailės skyriaus direktorius neišleido pora dienų anksčiau, bet užteks ir tiek biggrin.gif nepoilsiauti išvarė - dirbti, t.y. piešti (po 8 valandas per dieną hihihi.gif) cool.gif
---
apie paauglystės ragiukus puikiai suprantu - mūsų vyresnieji tų pačių metų... tai irgi jau esu susidūrus, bet aš bjauri esu... ant trumpo, kai reikia cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazule @ 2016 06 04, 16:01)
Šiandien mažėlės gimtadienis - jau 8 metai  wub.gif

Ežiukas iš gretimos palatos, atėjęs išvakarėse, siunčia daug gimtadienio linkėjimų wub.gif mirksiukas.gif Man rodos, kad mūsų vaikai gimę kelių val. skirtumu g.gif Kada tu pagimdei? Po vidurnakčio? Nes maniškis, tai pasirodė 20.20 val., o Tu man rodos irgi netrukus prisijungei g.gif Aš dar dabar atsimenu kaip pas Tave ėjau, už kampo biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(d'esprit @ 2016 06 04, 09:57)
arčiausiai tiesos buvo Rasa ir Rasma  smile.gif 

"Matavausi" pagal save anksčiau biggrin.gif Plius-minus primečiau, mintyse paskaičiavau ir nusprendžiau. Kaip norėčiau tiek kg ax.gif Man dar oho koks kelias iki Tavo skaičių, bet tai einu po truputį iš paskos.
Pavyt gal ir nepavysiu, bet turbūt labiausiai mane motyvuoja, kai mūsų temos mergikėms taip gražiai sekasi tvarkytis su svoriu thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(wicked @ 2016 06 04, 16:04)
apie paauglystės ragiukus puikiai suprantu
bet aš bjauri esu... ant trumpo, kai reikia cool.gif

Tai dar ne itin ragiukai, jei ant trumpo gaunasi biggrin.gif
Pas mus buvo pats gazas turbūt prieš 1-2 m (kiek ašarų, dramų, durų trankymo, nesiskaitymo ir t.t.), dabar jau "sąmoningėja" ir labiau suaugusi darosi nei paauglė maištininkė, nors dar tik 14 m. bus.
Berniukams kažkaip ta paauglystė vėliau reiškiasi, lyg... unsure.gif
Atsakyti