Įkraunama...
Įkraunama...

Toms, kurioms nepavyko daug kartų

QUOTE(d'esprit @ 2016 06 03, 12:01)
Sveikos  smile.gif

Aš vėl apie savo sportus  biggrin.gif  nužingsniavau 16km per 2val 22min, sudeginau virš 1500kcal  rolleyes.gif  Eidama save guodžiau, kad nors ir nesu liekna, bet nors ištvermės turiu laugh.gif Ir kilo mintis įkelt savo foto čia ir paklaust jūsų nuomonės, kaip jums atrodo, kiek aš sveriu, nes MB aš visada graži, mamai visada sukūdus, o daugiau niekas nekomentuoja  blush2.gif

Ikelk pabandysim atspėti, nes tavo duomenukai kaip ir inkognito pažiūrėsim kurios akis taikliausia 4u.gif
Atsakyti

QUOTE(braske09 @ 2016 06 03, 12:51)
net keista, kad neskaudėjo nuovakar thumbup.gif po pietų važiuoju į pas gydytoją keist vaistų, jau nebebijau cool.gif


Labai džiugu girdėt thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos. Atrodai gerai,,sveikai,proporcingai.Bet iš nuotraukos sunku atspeti. Būtu gyvai,lengviau ir tiksliau galima pasakyti.Džiaukis tokia figūra biggrin.gif
Atsakyti
Tikrai puikiai atrodai Desprit. Sunku atspeti, nes truputi sonu pasisukus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(d'esprit @ 2016 06 03, 12:00)
Nu paspėliokit, labai įdomu, kaip iš šalies atrodo 

hm.... man atrodo figūra labai gražiai wub.gif ir jei sako, kas sukūdus, tai ir tikėk, nes taip ir yra mirksiukas.gif labai matosi kad talija išgražėjusi thumbup.gif svorį duočiau panašiai 60-62 kg rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo braske09: 03 birželio 2016 - 13:18
Reiketų nurengt iki maudimuko, pastatyt tiesiai ir numaut aukštakulnius. Tada jau būtų galima sakyt visą teisybę bigsmile.gif
Iš to, ką matau dabar- labai graži moteriška figūra. Mano vyras pasakytų- reikia numest 10 kg. Bet jo skonis labai savotiškas. wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Panterajuodoji @ 2016 06 03, 13:28)
Sveikos. Atrodai gerai,,sveikai,proporcingai.Bet iš nuotraukos sunku atspeti. Būtu gyvai,lengviau ir tiksliau galima pasakyti.Džiaukis tokia figūra biggrin.gif


Džiaugiuosi, bet visada norisi geriau cool.gif

QUOTE(Audrulle @ 2016 06 03, 13:45)
Tikrai puikiai atrodai Desprit. Sunku atspeti, nes truputi sonu pasisukus smile.gif


Ačiū 4u.gif

QUOTE(braske09 @ 2016 06 03, 14:16)
hm.... man atrodo figūra labai gražiai  wub.gif ir jei sako, kas sukūdus, tai ir tikėk, nes taip ir yra mirksiukas.gif labai matosi kad talija išgražėjusi thumbup.gif svorį duočiau panašiai 60-62 kg rolleyes.gif


Ačiū 4u.gif

QUOTE(Hilde @ 2016 06 03, 14:25)
Reiketų nurengt iki maudimuko, pastatyt tiesiai ir numaut aukštakulnius. Tada jau būtų galima sakyt visą teisybę bigsmile.gif
Iš to, ką matau dabar- labai graži  moteriška figūra.  Mano vyras pasakytų- reikia numest 10 kg. Bet jo skonis labai savotiškas.  wink.gif


Reiktų, matytųsi aiškiau, bet tai nestovėsiu čia su maudimuku vidury forumo laugh.gif
Aha, visiem skoniam neįtiksi, bet pritarčiau Tavo vyrui, kad 10kg numest reiktų, bent jau 8 tai tikrai ax.gif ta linkme ir dirbu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(braske09 @ 2016 06 02, 19:47)
AŠ GYVA!!!

smagu girdėt thumbup.gif
QUOTE(d'esprit @ 2016 06 03, 12:29)
wicked, ar daiktai jau randa savo vietas?  bigsmile.gif

taip, jau randa... vakar atakavau virtuvę, intensyviai, visą vakarą cool.gif šiandien bandysiu dar kažką paimti... nors jėgų jau nebeturiu... ir nieko nebenoriu... tačiau kuo greičiau įsivesiu tvarką, tuo smagiau bus pačiai... gerai dar, kad MB vakarais nors minimaliai prisideda...
QUOTE(braske09 @ 2016 06 03, 14:16)
svorį duočiau panašiai 60-62 kg rolleyes.gif

aš ir tos pačios nuomonės 4u.gif
QUOTE(Hilde @ 2016 06 03, 14:25)
Mano vyras pasakytų- reikia numest 10 kg. Bet jo skonis labai savotiškas.  wink.gif

tai Tu ant trumpo pavadėlio tada? rolleyes.gif
QUOTE(d'esprit @ 2016 06 03, 14:33)
pritarčiau Tavo vyrui, kad 10kg numest reiktų, bent jau 8 tai tikrai  ax.gif  ta linkme ir dirbu  rolleyes.gif

linkme tai čia ta, kai pasidarai vėjo perpučiama? hihihi.gif
Atsakyti
Aš sakyčiau atrodai labai sveikai, viskas vietoj, man labai gražu o svorio gal kokis 66 kg, bet čia tikrai ne iš nuotraukos, čia grinai skaičiavau (aš turbūt be skaičiavimu kitaip jau nemoku gyventi) lyginau su savimi tai viską plius minus suvedinėjau ūgį svorį

BET TAIP GRAŽIAI ATRODANT SAVE VADINTI STORA nono.gif NEDERA IR TAŠKAS

Nors parašiau 66 kg. išsiunčiau, dar karta pažiūrėjau, gal ir neteisingai paskaičiavau čia turbūt jau sunkaus mėnesio pasekmės, gal labiau kokius 64 kg. bet dar tie skaičiai juk nieko nesako minėjai kad tu tvirta, vadinasi kūną daugiau sudaro raumenys o žinant santyki kaip atrodo to paties kiekio riebalų ar raumenų smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasa289: 03 birželio 2016 - 15:56
QUOTE(rasa289 @ 2016 06 03, 15:45)
o svorio gal kokis 66 kg, bet čia tikrai ne iš nuotraukos, čia grinai skaičiavau (aš turbūt be skaičiavimu kitaip jau nemoku gyventi) lyginau su savimi tai viską plius minus suvedinėjau ūgį svorį

Aš lygiai taip pat pasielgiau ir konstatavau maždaug 64-65 kg biggrin.gif
Ir pritariu visoms nuomonėms, vieningai! Labai graži moteris wub.gif
Atsakyti
QUOTE(wicked @ 2016 06 03, 16:43)
taip, jau randa... vakar atakavau virtuvę, intensyviai, visą vakarą cool.gif šiandien bandysiu dar kažką paimti... nors jėgų jau nebeturiu... ir nieko nebenoriu... tačiau kuo greičiau įsivesiu tvarką, tuo smagiau bus pačiai... gerai dar, kad MB vakarais nors minimaliai prisideda...

linkme tai čia ta, kai pasidarai vėjo perpučiama? hihihi.gif


Smagu girdėt smile.gif Kas be ko, greičiau susitvarkysi, greičiau galėsi gyvent ramiai, bent jau aš tokia, kad geriau nemiegosiu, bet daiktai bus savo vietose blush2.gif

Nu neee, iš tikrųjų neturiu kažkokio siekiamo skaičiaus, žiūriu, ką veikdrodis rodo, jei man patiks vaizdas numetus dar 3kg, tai ir ok. Man patinka moteriškos formos, bet turiu dar bereikalingo riebalo ax.gif

QUOTE(rasa289 @ 2016 06 03, 16:45)

BET TAIP GRAŽIAI ATRODANT SAVE VADINTI STORA  nono.gif NEDERA IR TAŠKAS



Uiii, aš savęs stora tikrai nevadinu, man nemanekeniška tikrai ne tas pats kas stora cool.gif

QUOTE(Rasma @ 2016 06 03, 16:56)

Ir pritariu visoms nuomonėms, vieningai! Labai graži moteris wub.gif


Ačiū aciuks.gif
Kaip malonu girdėt kompilmentus wub.gif


Na, palauksiu gal dar kas norės paspėliot ir pasakysiu, kas arčiausiai tiesos buvo cool.gif
Atsakyti
QUOTE(d'esprit @ 2016 06 03, 17:20)
bent jau aš tokia, kad geriau nemiegosiu, bet daiktai bus savo vietose  blush2.gif

aš ne visai tokia... man miego reikia... ir pirma naktis čia buvo ypatingai sunki, nes mažuosius ištrėmiau miegot vienus, tai ištisai laksčiau prie mažiuko, nes verkė ir verkė (pervargimas, įspūdžiai g.gif ), kol galų gale neištvėrus, likau miegot kartu su juo ir tai ramiai nemiegojo... MB ryte sako - galvojau, parsineši tu jį, bet ne, užsispyrus cool.gif taip - jei nusprendžiau, kad miegos vieni, tai miegos vieni... aš, jau kiek reiks, būsiu su jais, kol užmigs... ateisiu naktį... bet į mano lovą ateis tik sirgdami, geriausiu atveju čia cool.gif o tada dienos metu visur bėgom, visokių dar reikalų... lakstymas su sunkiais maišais į penktą aukštą irgi neprilygsta sėdėjimui ant sofkutės laugh.gif ir dar visur su dviem uodegom (vyriausiojo dabar neturiu namuose) doh.gif žodžiu - man reiktų gero poilsio, nors kiek... ir tada galėčiau visko imtis visu pajėgumu... deja, šiai dienai atsikeliu jau pavargus... nu silpna aš, ką jau čia padarysi... bet, nežiūrint visko, susitvarkysiu cool.gif
Atsakyti