Įkraunama...
Įkraunama...

Toms, kurioms nepavyko daug kartų

QUOTE(Volsebnica @ 2016 06 02, 10:39)
Taip buna visada kai vyras namie.. ax.gif lepina...


Nu koks lepina..? Pati žinai, kad Tavo svoris daro įtaką Tavo sveikatai, tai Tavo vyras Tave ne lepina, o skriaudžia..


Aš šiandien piktas keksas. Iš pačio ryto su SB susibariau. Sugalvojo pakomentuot mano vairavimą, mat jam patogiau apsukinėt mašiną galu atsistūmus, o aš į priekį pavažiavus apsisukau doh.gif Išklausė mano monologą apie tai, kad žmonės skirtingi, skirtingai mąsto ir skirtingus sprendimus priima, bet tai nereiškia, kad kažkuris sprendimas yra teisingesnis. Vat. Ir dar apsiblioviau paskui. Bet jau nematė, nes išleidau prie darbo. Visai ne į temą, bet kad niekas čia šiandien nekalba cool.gif
Atsakyti
QUOTE(d'esprit @ 2016 06 02, 15:42)
Nu koks lepina..? Pati žinai, kad Tavo svoris daro įtaką Tavo sveikatai, tai Tavo vyras Tave ne lepina, o skriaudžia..
Aš šiandien piktas keksas. Iš pačio ryto su SB susibariau. Sugalvojo pakomentuot mano vairavimą, mat jam patogiau apsukinėt mašiną galu atsistūmus, o aš į priekį pavažiavus apsisukau  doh.gif  Išklausė mano monologą apie tai, kad žmonės skirtingi, skirtingai mąsto ir skirtingus sprendimus priima, bet tai nereiškia, kad kažkuris sprendimas yra teisingesnis. Vat. Ir dar apsiblioviau paskui. Bet jau nematė, nes išleidau prie darbo. Visai ne į temą, bet kad niekas čia šiandien nekalba  cool.gif

Jo šitaip pasitaiko ir mano šeimoje, kad nori pamokyti vairavimo, o pradžioje santuokos namų ūkyje bandė pamokyti, matai jo mama bulves nusiplauna prieš skutant, tai ir paaiškinau kai tu skusi tai tu ir nusiplauk jas, o aš skusiu neplautas, nes mano mama bulvių neplauna. Tai jau 18 metų santuokoje, bet kažkaip dar nemačiau, kada butu prieš skusdamas bulves jas nusiplovęs.
Atsakyti
Och kokie siandien pikti keksai... mirksiukas.gif bet nieko... turi buti tokios dienos biggrin.gif siandien as tai laimingas keksas.. wub.gif soti, pavalgiusi... ryt gailiesiuos.... bet thumbup.gif

Rasa, taip, taip mane reikia siandien aukleti ir barti! blush2.gif Desprit tu nuostabi.... thumbup.gif wub.gif ka sakai gryna tiesa! Bet ne man ir ne siandien! ax.gif skelbiu diena DRaKONIDZES DIENA!!! biggrin.gif ir tebunie.... lotuliukas.gif

Pas mane sypsena veide, nezinau kodel... todel kad gyvenimas nuostabus...


Ryt gailiesiuos... bet pakalbesim apie tai rytoj blush2.gif ax.gif

Del vairavimo... tai kokia zinoma situacija... nes mano vyras tai vairuoja geriausiai visoj lietuvoj( cia jis taip galvoja) o as aplamai nemoku vairuoti! Nes nu ka as? Viska darau ne taip kaip jis!
Tegul vairuoja... bet ne tada kai jis su manimi. Nes mano manymu tai jis vairuoti nemoka...

O apie plautas bulves... tai pas man tas pats del kiausiniu... lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Volsebnica: 02 birželio 2016 - 16:09
labas, merginos 4u.gif

pasiilgau biggrin.gif tai užbėgu tarp daiktų iškraustymo biggrin.gif
nežinau, kada aš čia įsikursiu, kada apsiprasiu, viskas ne mano, ne pagal mane - to trūksta, ano trūksta, tas ne taip, kitas ne taip hihihi.gif pusė svetainės daiktai, miegamuosiuose maišai su drabužiais... nors imk ir apsiverk laugh.gif

Volsebnica, jei žinai, kad rytoj gailėsies šios dienos veiksmų (turiu omeny apsivalgymo), viskas Tavo rankose 4u.gif bet jei Tavo toks sprendimas, tai rytoj nėra ko jo gailėtis ir save graužti, nes tai padarei sąmoningai 4u.gif gi suvalgysi pati save taip balansuodama tarp jausmų... negerai...

d'esprit - tie vyrai irnesakyk.gif maniškis irgi man būna pasako, jog aš vairuoju blogai (o aš galvoju, jog esu labai gera vairuotoja - kažkada man taip pasakė mano tėtis, o jis man tuo klausimu autoritetas...), ar šiaip randa prie ko prisikabint...

braske09, jamk 4u.gif ir greičiau atsigauk 4u.gif
tikiuosi, nenukankins Tavęs Žalgiry unsure.gif

kas dar?
Okokionera dingus? g.gif

žinau, jog naujas mėnuo - bet neturiu dabar laiko pateikti lentelę... ar palauksit dar porą dienų? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(rasa289 @ 2016 06 02, 16:56)
Jo šitaip pasitaiko ir mano šeimoje, kad nori pamokyti vairavimo, o pradžioje santuokos namų ūkyje bandė pamokyti, matai jo mama bulves nusiplauna prieš skutant, tai ir paaiškinau kai tu skusi tai tu ir nusiplauk jas, o aš skusiu neplautas, nes mano mama bulvių neplauna. Tai jau 18 metų santuokoje, bet kažkaip dar nemačiau, kada butu prieš skusdamas bulves jas nusiplovęs.


O dažnai skuta bulves? ax.gif

QUOTE(Volsebnica @ 2016 06 02, 17:06)
Desprit tu nuostabi.... thumbup.gif  wub.gif  ka sakai gryna tiesa! Bet ne man ir ne siandien!  ax.gif skelbiu diena DRaKONIDZES DIENA!!! biggrin.gif  ir tebunie.... lotuliukas.gif

O apie plautas bulves... tai pas man tas pats del kiausiniu... lotuliukas.gif


O Tu nuostabi, nes galima pasakyt tiesą, nebijant, kad pabėgsi! wub.gif mėgstu tokius žmones rolleyes.gif

O kas dėl kiaušinių? bigsmile.gif

QUOTE(wicked @ 2016 06 02, 18:02)
labas, merginos 4u.gif

pasiilgau biggrin.gif tai užbėgu tarp daiktų iškraustymo biggrin.gif
nežinau, kada aš čia įsikursiu, kada apsiprasiu, viskas ne mano, ne pagal mane - to trūksta, ano trūksta, tas ne taip, kitas ne taip hihihi.gif pusė svetainės daiktai, miegamuosiuose maišai su drabužiais... nors imk ir apsiverk laugh.gif



Įsikursi, susitvarkysi pagal save ir bus super! Tik to išsipakavimo tai tikrai nepavydžiu biggrin.gif

Braske nesirodo, einu ieškot unsure.gif

MB grįžo su gėlėm, sunku jam su ragana gyvent hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(d'esprit @ 2016 06 02, 19:19)
O dažnai skuta bulves?  ax.gif

MB grįžo su gėlėm, sunku jam su ragana gyvent hihihi.gif

Kai tik yra namuose visada, čia išskirtinai jo darbas, nors kol jo nėra aš su bulvėm labai mažai ką ir darau, kažkokį kartą kelias bulves nusiskutau tai žinokit sutrynė puslę ax.gif

Šaunuolis 4u.gif gėlių moteriai niekada negana
Atsakyti
QUOTE(d'esprit @ 2016 06 02, 14:42)
Aš šiandien piktas keksas.

Pms? biggrin.gif ech tie vyrai 4u.gif

AŠ GYVA!!! gryžau laiminga, papuolė nuostabus gydytojas, kuris suprato mano baimę dantistams, ir visiškai procedūra nebuvo skausmiga thumbup.gif Pagarba tokiam Gydytojui rolleyes.gif tik tiek, kad dabar tokią "malonią" procedurą turėsiu darytis kas antra diena pora savaičių - žaizdos valymas su nuskausminamaisiais ir vaistų uždėjimas unsure.gif

šuanuolės mergaitės prizininkės 4u.gif

šiandien vakarienei -manų košė, turbūt vienintelis maistas, kurį galėsiu artimiausias dienas valgyt doh.gif Ką dar patartumėt tokio skysto, lengvo, kad nereiktų kramtyt? g.gif
Atsakyti
QUOTE(braske09 @ 2016 06 02, 18:47)

šiandien vakarienei -manų košė, turbūt vienintelis maistas, kurį galėsiu artimiausias dienas valgyt doh.gif Ką dar patartumėt tokio skysto, lengvo, kad nereiktų kramtyt? g.gif


Visos trintos sriubos wink.gif
Atsakyti
Laba diena kaip gerai šiandien jau penktadienis, savaitgali planuoju prie savo darbų nė pirštelio nekišti, nes jau verkiant reikia namus susitvarkyti, rūbus reik persižiūrėti, nes kažko tai nebėr kuom rengtis, gal kokį atradimą rasiu.

Ka tik priešpiečius suvalgiau kefyto stiklinė+bananas+čija sėklos+spangolės, labai gaivu ir vasariška ir kaip sotu, pietus šiandien valgysiu vėliau tai iki to laiko alkio tikrai nepajusiu.
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Aš vėl apie savo sportus biggrin.gif nužingsniavau 16km per 2val 22min, sudeginau virš 1500kcal rolleyes.gif Eidama save guodžiau, kad nors ir nesu liekna, bet nors ištvermės turiu laugh.gif Ir kilo mintis įkelt savo foto čia ir paklaust jūsų nuomonės, kaip jums atrodo, kiek aš sveriu, nes MB aš visada graži, mamai visada sukūdus, o daugiau niekas nekomentuoja blush2.gif
Atsakyti
Volsebnica, kur Tu šiandien? unsure.gif Drakono diena baigėsi? cool.gif

Braske, kaip Tavo dantis?

wicked, ar daiktai jau randa savo vietas? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(d'esprit @ 2016 06 03, 11:01)
Ir kilo mintis įkelt savo foto čia ir paklaust jūsų nuomonės, kaip jums atrodo, kiek aš sveriu, nes MB aš visada graži, mamai visada sukūdus, o daugiau niekas nekomentuoja  blush2.gif

laukiam foto wub.gif

QUOTE(d'esprit @ 2016 06 03, 11:29)
Braske, kaip Tavo dantis?

net keista, kad neskaudėjo nuovakar thumbup.gif po pietų važiuoju į pas gydytoją keist vaistų, jau nebebijau cool.gif
Atsakyti