Įkraunama...
Įkraunama...

Toms, kurioms nepavyko daug kartų

Na nevisai asvaltu... gyvenu kaime yra nir nedengtu keliu.. kartais ir per smeliuka pavaziuoju... turime dvirati... vyras ale pirko man ir jam.. bet neapskaiciavo.... dviratis man labai didelis.


Labai grazus oras...
Atsakyti
QUOTE(Volsebnica @ 2016 05 31, 20:48)
Na nevisai asvaltu... gyvenu kaime yra nir nedengtu keliu.. kartais ir per smeliuka pavaziuoju... turime dvirati... vyras ale pirko man ir jam.. bet neapskaiciavo.... dviratis man labai didelis.
Labai grazus oras...


Siūlyčiau čia pasiskaityt apie dviračių tipus, išsirinksi, koks Tau tikamiausias smile.gif
Atsakyti
Labas rytas,

Prisiduodu:

Svoris 73,8 kg
Apimtys:
Krūtinė 94 cm
Liemuo 80 cm
Pilvas 94 cm
Klubai 109 cm
Šlaunys 62 cm
Rankos 29 cm

Niu va viską surašiau, ir tesiu darbą, vakar kompiuterį išjungiau 00,30 val. šį rytą akis stačios 5,40 val. kažkoks nesibaigiantis darų košmaras, jau atrodo šviesiau ir vėl lavina darbų doh.gif
Atsakyti
Labas rytas


svoris 55 kg

Krūtinė 87 cm
Liemuo 68 cm
Pilvas 87 cm
Klubai 93 cm
Šlaunys 53 cm
Rankos 28 cm


iki liepos 1 būt gerai pamatyti 54 kg
Atsakyti
Labas rytas...

Desprit- aciu, uz nuoroda.... koki tu ten dvirati pasirinkai pati?

Prisiduodu 104.5 kg letai krenta oj letai... tikejausi daugiau schmoll.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Volsebnica @ 2016 06 01, 08:20)
Labas rytas...

Desprit- aciu, uz nuoroda.... koki tu ten dvirati pasirinkai pati?



Hibridinis, jei konkrečiai dviračio klausi, tai šitą pirkau. To, kurį buvau iš pradžių išsirinkusi, dabar nerandu, matyt nebeturi.


Labas rytas smile.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

pas mane nieko gero nesidaro, skauda visą žandikaulį, reiks eiti vėl atgal pas gydytoją.... unsure.gif

svorio, apimčių fronte irgi nieko naujo, viskas tas pats... unsure.gif
Atsakyti
Labas rytas, merginos. Prisiduodu 75,6kg ir vel begu dirbt. Geros dienos visoms smile.gif
Volsebnica, sveikinu su nauju darbu thumbup.gif
Atsakyti
Desprit tavo dviratis labai grazus... ir as tokio noreciau, bet seis metais tikrai negaliu sau leistk tokio dviratuko. Man biski.kaina kandziojasi...
Teks ieskoti pigesnio miesto...

Audrulle aciu uz sveikinimus.

Vyras atveze i darba, o po 10 min sugrizo ir padave braskiu man... sako: tau vitaminu... wub.gif beje salia maximos turgelyje braskes 3.50 karoliniskiu turgelyje 1.40 biggrin.gif normaliai ne...

Ryt Vilniuje atsidarys Lidl gal kuri eis?
Atsakyti
Labas,

Oho, tik praleisk kelias dienas, o jus per tą laiką jau dviračius įsigijote, darbus pakeitėte, į kitus butus persikraustėte. Nieko sau tempai!
QUOTE(d'esprit @ 2016 05 29, 13:03)
O pusbrolis jaunas buvo, 29 metai. Deja, su stikliuku draugavo nuo 13 metų. Kasdien.

Liūdna... Gaila... Užuojauta 4u.gif

QUOTE(Volsebnica @ 2016 05 30, 08:48)
As jau laukiu po durim( nes dar anksti) 2 etapo pokalbio i darba... gal pasiseks ax.gif o gal ir ne... nes turiu dar viena pasiulyma... ir dar viena.. biggrin.gif

Po 2 darbo dienu, mano savojauta pablogejo... nezinau net kaip eisiu i pokalbi nes vos prakalbu. Stipriai esu uzkimus...
Bandysiu prasyt papildomu iseiginiu... bet kaip i mane ziures kai as ir taip iseinu...
verysad.gif

Nagi smagu - tiek pasiūlymų!

QUOTE(airv @ 2016 05 30, 20:18)
Kasmetinė profilaktinė patikra. Atsigulame į ligoninę ir pasidarome visus reikiamus tyrimus. Mes visi trys retos ligos reti ligoniai, tai stebim gyvybines funkcijas akylai, kad nukrypimus greit pastebėti jei tokie atsirastų.

4u.gif Tikiuosi, be nukrypimų
QUOTE(wicked @ 2016 05 30, 20:36)
bet jau trečiadienį nusimato nušvitimas, kažkoks, nes perkrausto mus ir tada pradėsim naują etapą... atsipūsiu...

Naujas etapas visada į gerą smile.gif Ar toli išsikraustot?

QUOTE(braske09 @ 2016 05 31, 08:51)
Teko vakar apsilankyt pas gydytoją. Drąskė viską, valė..

Prisipažinsiu, negalėjau visko iki galo perskaityti, jau pirmieji žodžiai šiurpu per kūną nubėgo. Man labai baisios tokios procedūros. Stiprybės!

Na, o aš irgi biški buvau supanikavusi - mano mažoji kaip susirgo ketvirtadienį, tai penktadienį vakarop temperature pasiekė 40,1, vežėm pas gydytoja, ji padarė kraujo tyrimą, bet dėl rezultatų liepė paskambinti pirmadienį. Dėl visa ko išrašė antibiotikų (kurių labai purtausi, bet ką darysi). Tris dienas mušėm temperature, nes užkildavo iki 39,9 kas 6-8 val. Man tai baisu. O pirmadienį sužinojom, kad kraujo rezultatai buvo labai blogi, CBR 84 ir dar kiti rodikliai blogi, gydytojos žodžiais tariant, nesitikėjo, kad išsisuksim be ligoninės. Bet jau geriau, ir labai tikiuosi, kad vasarą sirgti nebeteks (visą sezoną be rimtų ligų apsiėjom, nors ir darželį pradėjo lankyti).

Užtat šiandien pagaliau išmokau pasinaudoti oranžiniu miesto dviračiu (man ten gana sudėtinga ta sistema pirmam kartui) ir į darbą atšvilpiau su vėjeliu. Aišku, čia ne sportas šaligatviu riedėti, bet man buvo prinicipo reikalas įveikti tą sistemą, nes jau turiu minčių dažniau šia paslauga mieste pasinaudot. Visgi pats dviratis nelabai man patiko - sunkus ir nemanevringas, o važiuojant siauromis senamiesčio gatvelėmis tarp mašinų didelio komforto neužtikrino.

Tiesa, mano svoris 81,3 Geros dienos visoms!
Atsakyti
labas, mergaitės 4u.gif

minutės pertraukėlė - 76.8kg
apimčių nebus - nėra galimybių cool.gif

einu tvarkytis naujam bute ir laukti daiktų cool.gif
Atsakyti
Wicked, sveikinu su persikraustymu! bigsmile.gif


Kad aš daugiau sportuočiau tokiam karšty wacko.gif vienu metu einant prieš akis jau sukosi aprasoję šaltos coca colos buteliukai laugh.gif bet 11km nužingsniavau cool.gif
Atsakyti