Įkraunama...
Įkraunama...

Maljorka

QUOTE(DijaDeima @ 2021 01 04, 18:50)
laba diena,
pliazai ten man faktiskai visi grazus,tai vieta nemanau,kad svarbu,ziurekit pagal save,kad arciau juros ir pan.mes buve tokiam neblogam bet iki juros paeiti biski reik.pakeliauti tikrai yra kura,manau 10dienu butu pats tas.aplankykit butinai apelsinu giraite.

O kur ta apelsinų giraitė? Aš bookinge užsirezervinau netoli Palmos viešbutuką, jei ką geriau rasiu, atšauksiu. Ir kaip kvailė automobilio nuomą užsibookinau, bet negavau jokio patvirtinimo apie užsakymą, tik draudimo dokumentus, o pinigai nuskaičiuoti visi, ne tik už draudimą. Nežinau kaip atšaukti, nes neturiu užsakymo. Kai prasidėjo korona, turėjau Barselonoj užsibookinus, iš karto grąžino. O dabar kaip atšaukti, tai vienas velnias težino, net ir kokioj firmoj užsakiau nežinau, per Ryanair puslapį užsakinėjau blink.gif
Atsakyti


Va radau Limcamca nuoroda,as pagal jos patarima ir lankiausi.Nuostabi vieta.Tik idomu ar siemet cia atsidarys viskas,prasides normalios keliones,kazkaip kuo tolyn,tuo man atrodo,kad dar siemet niekur nekeliausiu unsure.gif
kazkaip neiseina normaliai cituoti...vadinasi ecovinyassa
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DijaDeima: 04 sausio 2021 - 20:29
QUOTE(DijaDeima @ 2021 01 04, 21:28)
Va radau Limcamca nuoroda,as pagal jos patarima ir lankiausi.Nuostabi vieta.Tik idomu ar siemet cia atsidarys viskas,prasides normalios keliones,kazkaip kuo tolyn,tuo man atrodo,kad dar siemet niekur nekeliausiu unsure.gif
kazkaip neiseina normaliai cituoti...vadinasi ecovinyassa

Vasarą viskas bus gerai, visada žiemą daugiau sergama. O viską uždarius bankruotos pasaulis.
Atsakyti
QUOTE(DijaDeima @ 2021 01 04, 22:28)
Va radau Limcamca nuoroda,as pagal jos patarima ir lankiausi.Nuostabi vieta.Tik idomu ar siemet cia atsidarys viskas,prasides normalios keliones,kazkaip kuo tolyn,tuo man atrodo,kad dar siemet niekur nekeliausiu unsure.gif
kazkaip neiseina normaliai cituoti...vadinasi ecovinyassa

Čia?:
https://www.ecovinyassa.com/en/
Man įdomu būtų visas Limcamca pasakojimas, kur paskaityti, gal galima nuorodą ax.gif
Dabar jau galutinai užbookinau viešbutį Kala Doroj ax.gif . kelis viešbučius prieš tai atšaukė, siūlo tik nuo birželio 18, o mes jau 12 d būsim.
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2021 05 24, 14:59)
Čia?:
https://www.ecovinyassa.com/en/
Man įdomu būtų visas Limcamca pasakojimas, kur paskaityti, gal galima nuorodą ax.gif
Dabar jau galutinai užbookinau viešbutį Kala Doroj ax.gif . kelis viešbučius prieš tai atšaukė, siūlo tik nuo birželio 18, o mes jau 12 d būsim.

taip,cia buvom,labai grazu ir verta aplankyti.
As tai net neziuriu siais metais jokiu skraidymu,bus gerai ir vietoj paatostogauti.
Atsakyti
Ar lankėtės kuriame nors vandens pramogų parke? Ar verti dėmesio?
Atsakyti
Gal kas šiemet planuojate į Maljorką? smile.gif

Gal patarsite- telefono planas toks, kad neduoda mobilių duomenų už Lietuvos ribų. Yra kokių variantų (papildymo kortelių ar kažko) ką galima papildomai įsigyti ir turėti mobilius duomenis.
Nes, nesinori kelionėje be jų būti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Supronti @ 2022 03 30, 15:23)
Gal kas šiemet planuojate į Maljorką? smile.gif

Gal patarsite-  telefono planas toks, kad neduoda mobilių duomenų už Lietuvos ribų. Yra kokių variantų (papildymo kortelių ar kažko) ką galima papildomai įsigyti ir turėti mobilius duomenis.
Nes, nesinori kelionėje be jų būti smile.gif

Pernai buvom, fantastika, daug kovido suvaržymų, todėl mažai keliavo žmonės, jokių eilių keliose į kalnus, jokių turistinių autobusų nebuvo. Šiemet, manau, jau daugiau atostogaujančių.
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2022 03 30, 16:26)
Pernai buvom, fantastika, daug kovido suvaržymų, todėl mažai keliavo žmonės, jokių eilių keliose į kalnus, jokių turistinių autobusų nebuvo. Šiemet, manau, jau daugiau atostogaujančių.

Nuomavotes auto? Ka aplankete?
Atsakyti
QUOTE(Supronti @ 2022 03 31, 17:39)
Nuomavotes auto? Ka aplankete?

Taip, viską apvažiavom, kas temoj aprašyta, laiko tik Palmai pritrūko ax.gif .
Atsakyti
QUOTE(Supronti @ 2022 03 31, 16:39)
Nuomavotes auto? Ka aplankete?

as apakus siuo metu del auto kainu blink.gif 580eu/savaite,gyvenime tokiu kainu nebuvau macius unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(DijaDeima @ 2022 04 01, 00:44)
as apakus siuo metu del auto kainu blink.gif 580eu/savaite,gyvenime tokiu kainu nebuvau macius unsure.gif

Mes pernai už nepilnus 300 eur 10 dienų hibridą išsinuomavom, apie 1000 km pravažiavom už 45 eurais.
Atsakyti